Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Bocs, Tom. :D

Ugye megműttettem 2 éve az első szalagot. Most kezdtem az új melómban játszani megint egy ligában. Na kb. a harmadik meccsen fordult ki ismét.

Asszem nekem nevörevör futbal :closedeyes: :icon9:

OPC-zünk, OPC-zünk, focizni meg ANYÁM fog?

Módosítva : Lacee
Link to comment
Megosztás:

Ja, nem a matek miatt akartam. Elvagyok a fogyasztással, teljesen azt kaptam amit vártam;

város full dugó: 12,5

kisdugó: 10,5

hajnal/este város: 8,5

országút: 7,2

Pályát még nem tudom. Inkább csak amiatt kérdeztem, hogy szebben jár-e tőle mert akkor néha kapna 10 litert.

felejtsd el... nem éri meg... felesleges....

Link to comment
Megosztás:

ird Dini mert en pl nem tudom mirol van szo :D

mukodik is ez a tempomat? be is lett kabelzve? a heten szeretnem en is befejezni a szenvedest vele igy vagy ugy... es ma vettem eszre hogy nincs csatlakozom a kabelezeshez... plusz rovidebb a bowdenem is. necces lesz.

Link to comment
Megosztás:

Rövid a bowden? ki kell cserélni teflonos bicikli fékbowdenre . bármilyen hosszú úgy siklik hogy csak na. :)

ird Dini mert en pl nem tudom mirol van szo :D

mukodik is ez a tempomat? be is lett kabelzve? a heten szeretnem en is befejezni a szenvedest vele igy vagy ugy... es ma vettem eszre hogy nincs csatlakozom a kabelezeshez... plusz rovidebb a bowdenem is. necces lesz.

Link to comment
Megosztás:

Tokeletes a tempomat! Elkeszult. B omegabol kellett kabel hozza, es azt huztuk be a labterhez es ott be lett kotve minden. Kepek nincsenek, nem ertunk ra fotozni, de Gyumma vallalja a berakasat, csak legyen meg hozza minden. Csomagterajto projekt is kesz, egy berobbant uveggel koritve :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

mert a rendes OPC turbos

a szivo ilyen teszt példány :) vársoi bevásárló auto ..stb. :D

Hogy két két alatt a harmadik vadidegen állít meg és zajlik ez le, ez gondolom már örökké így marad?!

- áááá ######a, turbós? hány lóerő ez?

- szivó. 160.

- ja akkor mindegy...

FAS*OM :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.