Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Nem a csomagtartó szellőztetője kéne, hogy legyen? ilyen ovális szerű luk, egy műanyag keretnek kéne lennie ott pár bordával, ha erre gondolsz.

Igen az lesz szerintem, csak ez nekem le van celluxozva és nincs ott a lyukban semmi, látom a lökhárító belső részét.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lenne egy nagy problémám ha esetleg valaki tud megoldás rá írja le légyszives. A jelenség a következő: néha berángat nagy gáznál és olyankor 3500 fölé nem megy a fordulat, néha kis gáznál is rángat (főtengely jeladó lett cserélve), néha pedig mikor kapcsolná a ventit elkezd egy helyben állásnál az alapjárat lefelé ingadozni, tehát pl 800ról leugrik 500ra és vissza, ezt eljátsza párszor és utána leáll az autó (ventillátor kapcsoló hőgomba lett cserélve). Volt olyan is hogy mikor leállította a ventit akkor azzal együtt az autót is. Ez egy 2001es z16xe b vectra. A jelenség azóta van mióta a bal eleje meg lett törve, de a kábelek nem sérültek állítólag.

Vezérműtengely jeladó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

valaki tudna nekem segíteni ha letekerem az ablakot menet közben benzinszag lessz az autóba de álltalában csak akkor ha kevés a benya van benne mindent átnéztem benzinfolyást vagy szivárgást nem láttam van valami szellőző cső állítólag de hol keressem.

Előre is köszi a tanácsokat.

(ha volt ilyen téma akkor bocs de én nem találtam)

Link to comment
Megosztás:

Mitől van az, hogy amióta rossz volt a víz csövem, és megcsinálták, vagyis már nem fogy a vizem. Viszont a computer, amikor 80 fok fölé megy a víz mutatója, akkor mindig kiírja, hogy coolant level, de víz nem hiányzik belőle! :S Nem értem. Mi lehet a baj?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

asdf_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szia.

Köszi az infot,de szerintem engem szopat a kocsim. Végigjátszottam,gyújtás ráad rádió kikapcsol AS nyomvatart 18 mp-ig. Aztán rádió bekapcsol AS nyomva tart várom a hangot semmi. Újrapróbálom semmi. Ki-be kapcsolásnál megreccsenek egy pillanatra a hangszórók oszt annyi. Vagy mennyi időt kéne várnom rá adott gyújtással,bekapcsolt rádióval,hogy végre reagáljon valamire? Kezd nagyon tele lenni a zsákom vele már. Ha esetleg valaki tud segíteni Bp. 20,23 ker környékén azt is szívesen venném. Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Senkinek nincs ötlete a problémámra? :(

Mitől van az, hogy amióta rossz volt a víz csövem, és megcsinálták, vagyis már nem fogy a vizem. Viszont a computer, amikor 80 fok fölé megy a víz mutatója, akkor mindig kiírja, hogy coolant level, de víz nem hiányzik belőle! :S Nem értem. Mi lehet a baj?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Köszi az infot,de szerintem engem szopat a kocsim. Végigjátszottam,gyújtás ráad rádió kikapcsol AS nyomvatart 18 mp-ig. Aztán rádió bekapcsol AS nyomva tart várom a hangot semmi. Újrapróbálom semmi. Ki-be kapcsolásnál megreccsenek egy pillanatra a hangszórók oszt annyi. Vagy mennyi időt kéne várnom rá adott gyújtással,bekapcsolt rádióval,hogy végre reagáljon valamire? Kezd nagyon tele lenni a zsákom vele már. Ha esetleg valaki tud segíteni Bp. 20,23 ker környékén azt is szívesen venném. Előre is köszi.

Valakinek ötlete a rádió problémára???

Link to comment
Megosztás:

Valakinek ötlete a rádió problémára???

Vagyis akkor kezdem talán megérteni. Akkor nekem a 7 SAFE kijelzés azt jelenti, hogy még 7 kisérletem van??? Akkor elvileg 10 perc bekapcsolt állapot után kéne, hogy tudjam kódolni. Jól gondolom??? Valaki ötlet???

Link to comment
Megosztás:

Vagyis akkor kezdem talán megérteni. Akkor nekem a 7 SAFE kijelzés azt jelenti, hogy még 7 kisérletem van??? Akkor elvileg 10 perc bekapcsolt állapot után kéne, hogy tudjam kódolni. Jól gondolom??? Valaki ötlet???

Azt mondjuk nem értem, miért szenvedsz a szar gyári fejegységgel. Ezerszer jobbak vannak most már nála. Pioneer, Alpin, stb, már a CD-vel és a pendrive-val sem kell szenvedni, fogadják az SD kártyát.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondjuk nem értem, miért szenvedsz a szar gyári fejegységgel. Ezerszer jobbak vannak most már nála. Pioneer, Alpin, stb, már a CD-vel és a pendrive-val sem kell szenvedni, fogadják az SD kártyát.

Hát szerintem az lesz, hogy beteszek valamit helyette. Bár nekem így tetszett gyári állapotban. Akkor generálódott egy kérdésem. A központi komputerre, rá lehet kötni ezeket a cuccokat? Vagy ne akarjak csodát várni tőle?

Link to comment
Megosztás:

Remélem hozzá tud szólni valaki a problémámhoz. :(

A fűtéscsapnál folyik a vizem, ha bekpcsolom a klímát akkor nagyon, ha nem megy a klíma akkor csak csöpög, viszont ha bekapcsolom a fűtést akkor abbahagyja. :icon11:

Legalábbis eddigi észrevételeim szerint. De az biztos, hogy a fűtéscsap felső részénél nyomja a vizet a csöveket átnéztem meg azok igazából zsír újak.Ez azért gáz, mert a hűtővizem elfolyik a tartályból és nincs hűtése a kocsinak. :blink: valaki help, megoldja-e a fűtéscsap cseréje a problémámat vagy ott jön ki a hiba? Gondolok itt valamiféle nyomás problémára vagy valami! Igazából nem értek hozzá! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Remélem hozzá tud szólni valaki a problémámhoz. :(

A fűtéscsapnál folyik a vizem, ha bekpcsolom a klímát akkor nagyon, ha nem megy a klíma akkor csak csöpög, viszont ha bekapcsolom a fűtést akkor abbahagyja. :icon11:

Legalábbis eddigi észrevételeim szerint. De az biztos, hogy a fűtéscsap felső részénél nyomja a vizet a csöveket átnéztem meg azok igazából zsír újak.Ez azért gáz, mert a hűtővizem elfolyik a tartályból és nincs hűtése a kocsinak. :blink: valaki help, megoldja-e a fűtéscsap cseréje a problémámat vagy ott jön ki a hiba? Gondolok itt valamiféle nyomás problémára vagy valami! Igazából nem értek hozzá! :blink:

Miféle fűtéscsap? Milyen motoros a gép? 1.7 Isuzu motornál nincs, a radiátorban mindig kering a forró hűtővíz.

Ki kéne szerelni, és megnézni, mi a baja.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

olyan gondom lenne az 1.6 16v 1997 es járgánnyal hogy hidegen beinditom a motort és olyankor magasabb fordulatszámon jár a motor ami nem gond hiszen ha jol tudom ez a szivató.

általában ennek hosszabb ideig kell mennie.

de az enyim 1 vagy másfél perc alatt elveszi a szivatót.

aztán a motor persze még magasabb alapjáraton pötyög de már 1000 alatt. egy idö után lemegy normálisra.

majd játszadozik a fordulat. de sosem megy fel 900 felé inkább lefele, de vissza megy még mielött lefulladna vagyis ugymondanám hogy nem egyenletes a fordulat szám.

mi okozza ezt?

mit keressek? hogyan javitsam meg?

gyertyák cserélve lettek 2 napja ( 2polusu NGK gyertyák) de még ettöl sem változott meg.

köszöm a válaszokat elöre is.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor a pontos hiba. 97' 2.0 16V B Vectra cdx. A hibajelenség akkor jelentkezik,ha megy a fűtés vagy a klíma, és leveszem a hőfokot 20 fok alá akkor a fűtéscsap felső részénél elkezd folyni a víz, ha leveszem LO állásba akkor sugárban nyomja ki a vizet akár fűtésnél akár hűtésnél. Most volt nemrég cső cserélve az amelyik a motor mögött megy. A legnagyobb cső. A lényeg, hogy megbontották a fűtéscsapnál is.

Mi okozhatja a problémát? Meg tudja nekem nézni valaki, hogy, hogy van a csapnál a bekötés melyik cső megy a fűtő radiátor felé?

Nekem most úgy van bekötve, hogy a felső cső megy a radiátorba az alsó meg a motor mögött megy végig.

Valaki segítsen nekem Please!

1b16c20379_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.