Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

ja most nézegetem a forgalmit de nem lettem okosabb.

Az mondja Alvázszám: wol0tff68w5006437

Motorszá: 344711

De én ettől még nem tudom hogy mi a motor kodja.

Miva?

A motorszám a motorkóddal kezdődik. Pl. az enyém így: C20NE25398... Ebből a C20NE a motorkódom. De itt találsz némi helpet is:

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...=445&Itemid=106

Link to comment
Megosztás:

Talltam egy céget Gödöllőn aki Turbo diesel tuninggal figlakoznak (intercooler szereléssel, cserével, adagolo szerviz csere) lattam már a golfjukat gyorsulni hát az iszonyat volt ahogy men harmadiba még fügyölt a gumi.

Ha valakit érdekel és gondolkodok ilyen irányba:

2100 Gödöllő

Blaháné út 50

06309529568

Link to comment
Megosztás:

Talltam egy céget Gödöllőn aki Turbo diesel tuninggal figlakoznak (intercooler szereléssel, cserével, adagolo szerviz csere) lattam már a golfjukat gyorsulni hát az iszonyat volt ahogy men harmadiba még fügyölt a gumi.

Ha valakit érdekel és gondolkodok ilyen irányba:

2100 Gödöllő

Blaháné út 50

06309529568

Isuzun nincs intercooler????????????????????????????,,,,,,

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Azt szeretnem kerdezni hogy szarintetek erdemes-e 1.7 TD-en hatso kipufogo dobot cserelni. Celom az volna hogy jobban fessen de nemtom milyen lenne. Eleg esetleg egy kipufogo veg, de az olyan gagyi nem?

Szerintem a vég sem gagyi ha normálisan felvan szerelve, szerintem

Link to comment
Megosztás:

Ha raknék fel mondjuk sport dobot hátra? Nem lenne jobb hangja sokkal ugye? Azt mondtak nekem fölösleges, mert a diesel nem pörög és így nem sok változás lesz. :?

Hát biztos változik a hangja, de sajna sosem fog úgy szólni mint a GSI-k viszont kapsz 1 kis teljesítmény javulást is, ezért mondtam hogy a vég nem gányolás. Szerintem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

És mi van olyankor mikor a turbo kinyomja az olajat az égéstérbe ?? És füstől ...

(megoldották nekem ,hogy kicserélték a turbót de még füstöl egy kicsit )

de az autó jól megy szép a hangja is , 120 nál meg az utastérben is lehet érezni de a kipufogóból már nem füstöl ,,na erre mondjatok valamit ...

Bandi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

És mi van olyankor mikor a turbo kinyomja az olajat az égéstérbe ?? És füstől ...

(megoldották nekem ,hogy kicserélték a turbót de még füstöl egy kicsit )

de az autó jól megy szép a hangja is , 120 nál meg az utastérben is lehet érezni de a kipufogóból már nem füstöl ,,na erre mondjatok valamit ...

Bandi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

És mi van olyankor mikor a turbo kinyomja az olajat az égéstérbe ?? És füstől ...

(megoldották nekem ,hogy kicserélték a turbót de még füstöl egy kicsit )

de az autó jól megy szép a hangja is , 120 nál meg az utastérben is lehet érezni de a kipufogóból már nem füstöl ,,na erre mondjatok valamit ...

Bandi

ezt nem nagyon értem :arrow: hova nyomja az oit :?: kivülre a motor térbe rá a kidörgőre :arrow: Isu vagy Dtl :?: valami nem ok :arrow: vagy kaka a turbó amit felraktak vagy ami a kenést szolgálja oil cső repedt vagy a tömitetségével van baj. Motor oil fogy nem :?:

Link to comment
Megosztás:

ezt nem nagyon értem :arrow: hova nyomja az oit :?: kivülre a motor térbe rá a kidörgőre :arrow: Isu vagy Dtl :?: valami nem ok :arrow: vagy kaka a turbó amit felraktak vagy ami a kenést szolgálja oil cső repedt vagy a tömitetségével van baj. Motor oil fogy nem :?:

Na ja ezt Én sem értettem!

Szerintem DTL lesz a mocika ...

Link to comment
Megosztás:

Olajat kellene cserélnem az gépembe, de nem igazán tudom, hogy milyet vegyek bele. Olvasgattam itt és az "olajos" topikban, hogy ki, mit tesz bele, de Isuzu motoros TD-ről nem írt senki. Jó bele az ami a német TD-be, vagy sem?

Szvsz szerint jó! Gyári Opel olajat bele!

Szerintem ....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.