Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Vagy a turbó olajvisszafolyója....

A turbó visszafolyó, az hátul van, annak a csatlakozása meg is van. A szóban forgó "lukban" nincs menet, de van egy Ó gyűrű tömítésnek, és a luk fölött van még egy menetes furat, amivel lehet rögzíteni az oda való valamit!

A luk környékén van még a szervó szivattyú felfogatása, és az olajszintjelző bemenete.

Remélem, elég jól körül írtam..... B)

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem, megvan az oda való alkatrész, aminek Crank Sensor a neve, és a Vauxhall motorokban alkalmazták, '98-tól. De ha tud valaki még valamit hozzáfűzn, szívesen veszem! B)

Csak gondoltam, megosztom, hátha van aki hasonló gondal küzdött már, vagy majd fog küzdeni!

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem, megvan az oda való alkatrész, aminek Crank Sensor a neve, és a Vauxhall motorokban alkalmazták, '98-tól. De ha tud valaki még valamit hozzáfűzn, szívesen veszem! B)

Csak gondoltam, megosztom, hátha van aki hasonló gondal küzdött már, vagy majd fog küzdeni!

Milyen td? 82 pacis, vagy a német 68-as? :) meg tudom nézni neked mindkettőt! (van mindkét fajta itthol) Hogy nekem ott mi is van!

Csak kéne egy másik kép, hogy tudjak tájékozódni, hogy hol is van ez a lyuk, nemigazán látok így bele! :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen td? 82 pacis, vagy a német 68-as? :) meg tudom nézni neked mindkettőt! (van mindkét fajta itthol) Hogy nekem ott mi is van!

Csak kéne egy másik kép, hogy tudjak tájékozódni, hogy hol is van ez a lyuk, nemigazán látok így bele! :D

A német fajta, 68 lóval. Alyuk, az meg a szervó szivattyú felfogatása mellett van jobbra. Amúgy, ez egy '99-es Vauxhall blokk, ami Opel, vagy valami ilyesmi! B)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogyan lenne a legjobb a kép, de biztos jó lesz ahogy le bírod fényképelni. :)

És nagyon szépen megköszönöm a segítséged!!! :(

Nah csináltam pár képet!

nézegesd meg, nem tudom pontosan, hogy ilyesmire gondoltál-e!

Kicsit sötétek a képek, de azért látszik valami... remélem! :)

Itt nekem is van egy lyuk!

Kicsit más...

Rádöbbentem, hogy elég olajos az alja a motornak. B) :D

Itt a szervószivattyú körül van gond!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Olyan kérdésem lenne itt a szakikhoz, hogy hogy gyárilag van-e tűzkarika a porlasztócsúcs alatt a szívó 1.7D (motorkód: 17DR) 1994-es Astrámba?

Csak azért kérdezem, mert már többször kiszedtem a csúcsokat és nem találtam a tűzkarikát. adagolóstól megkérdeztem azt mondta, hogy ezeknek beépített tűzkarikájuk van és nem kell bele külön venni. viszont nézegettem a gépkönyvet és ott határozottan mutatja, hogy van benne. Kérem valaki homályosítson már fel hogy akkor hogy is van ez?

Na meg azt is elárulhatnátok, hogy tulajdonképp minek az oda?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap elő kellett venni a Nokiás dobozomat!

A turbómat kellett cserélni. Egy éve került bele egy bontott, 35000-ért, ami eddig bírta!

Most hosszas filózás után, felújítottat rendeltem a Turbo-Tec nevű győri cégtől. 2 év garit adtak rá, futárral ingyen küldték el, és kérték ugyanabba a dobozba a régit. A szerelőnek pecséttel kellett igazolni, hogy szakszerűen be lett szerelve.

Ha hasonló bajotok van, és fáztok a bontottól, akkor tudom ajánlani őket!

Korrektek voltak!

Az ár persze eléggé megviselte a családi költségvetést!

Maga a turbó 95+ ÁFA volt, meg a tömítőkészlet még 5+ ÁFA.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap elő kellett venni a Nokiás dobozomat!

A turbómat kellett cserélni. Egy éve került bele egy bontott, 35000-ért, ami eddig bírta!

Most hosszas filózás után, felújítottat rendeltem a Turbo-Tec nevű győri cégtől. 2 év garit adtak rá, futárral ingyen küldték el, és kérték ugyanabba a dobozba a régit. A szerelőnek pecséttel kellett igazolni, hogy szakszerűen be lett szerelve.

Ha hasonló bajotok van, és fáztok a bontottól, akkor tudom ajánlani őket!

Korrektek voltak!

Az ár persze eléggé megviselte a családi költségvetést!

Maga a turbó 95+ ÁFA volt, meg a tömítőkészlet még 5+ ÁFA.

:D

Ennyiért vehettél volna egy donort! És még ki is tudtál volna árulni beléle sok mindent amit nem hagytál volna meg magadnak! Pl ezt! ugyanennyit egy az egyben kiárultál volna alkatrészenként, vagy felraktad volna turbó nélkül az egészet, ha nem akartál volna bajlódni vele. B)

Az enyémnek ha valami nyűgje lesz, tuti kapja a donort. :)

Link to comment
Megosztás:

:D

Ennyiért vehettél volna egy donort! És még ki is tudtál volna árulni beléle sok mindent amit nem hagytál volna meg magadnak! Pl ezt! ugyanennyit egy az egyben kiárultál volna alkatrészenként, vagy felraktad volna turbó nélkül az egészet, ha nem akartál volna bajlódni vele. B)

Az enyémnek ha valami nyűgje lesz, tuti kapja a donort. :)

Éppen mondani akartam, de én mindenre azt mondom hogy ennyiért autót vettem volna, és már nem veszik komolyan :( :)

A piros meg höh :) kicsit áákuddni kéne belőle, de akkor jöhet :)

Link to comment
Megosztás:

Éppen mondani akartam, de én mindenre azt mondom hogy ennyiért autót vettem volna, és már nem veszik komolyan :) :)

A piros meg höh :) kicsit áákuddni kéne belőle, de akkor jöhet :)

Ha pöccös a moci, még nekem is kéne... 135 nem olyan sok egy jó donorért. (a DTL drágább mint az isuzu, csak nem tudom miért :( )

Neked meg éppen jó lenne (rendszám át oszt jóvan :D B) , persze ilyet nem csinálunk :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Meg kell próbálni alkudni! :( ez tiszta sor! az 16nz-t 75 helyett 65be (hazahozatal 5e sógorral trailerrel, az isuzut 60 helyett 48ba hoztam el, hazahozatal 4 l gázolaj + rendszámcsere :) ! B)

Ezzel csont nélkül hazajönnék ha rendben van a gép, Piros is, caravan is, dízel is, mélyebbre meg úgyse megy :) Már csak 80 ropi kéne hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.