Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Gondolom. :rolleyes:

Közben meg kiderült miért és honnan szivárog a hűtővizem. A múltkor az adagoló csavarjain húztam picit (mielőtt felújításra ment), hogy ne poroljon belőle annyira a nafta hát leengedtem a létyót belőle mert másképp nem fértem hozzá és a csövet a termóház és a hűtő közt levettem -na hát szarul lett visszatéve, arról már ne is beszéljünk, hogy a fagyálló minusz 36-38 fokot bír a mérő szerint szóval az tutira megtalálja a kis réseket. Picit megmozgattam a csövet a hűtőn és a bilincs helyzetén is állítottam plusz a kiegyenlítő tartály kupakját lecsavarva hagytam, hogy ne legyen vákuum a rendszerben ha visszahűl a lecsó. Úgy néz ki jobb lett egy fokkal de még mintha mindig eresztene egy nagyon picit ami már szinte elhanyagolható. Asszem be fog játszani egy új cső, friss fagyálló kotyvalék plusz egy alapos rendszermosás.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom. :rolleyes:

Közben meg kiderült miért és honnan szivárog a hűtővizem. A múltkor az adagoló csavarjain húztam picit (mielőtt felújításra ment), hogy ne poroljon belőle annyira a nafta hát leengedtem a létyót belőle mert másképp nem fértem hozzá és a csövet a termóház és a hűtő közt levettem -na hát szarul lett visszatéve, arról már ne is beszéljünk, hogy a fagyálló minusz 36-38 fokot bír a mérő szerint szóval az tutira megtalálja a kis réseket. Picit megmozgattam a csövet a hűtőn és a bilincs helyzetén is állítottam plusz a kiegyenlítő tartály kupakját lecsavarva hagytam, hogy ne legyen vákuum a rendszerben ha visszahűl a lecsó. Úgy néz ki jobb lett egy fokkal de még mintha mindig eresztene egy nagyon picit ami már szinte elhanyagolható. Asszem be fog játszani egy új cső, friss fagyálló kotyvalék plusz egy alapos rendszermosás.

A rendszermosást mivel csinálod, trisóval? Kiszerelve, vagy csak úgy rákötsz vhova?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kellene egy ki segítség! Mióta beköszöntöttek a mínuszok, reggelente ha be akarom röffenteni a verdát, teker egy párat az indítómotor és mikor be akarna indulni a motor, az inditómotor kiakad és elkezd üresjáratba forogni. :rolleyes: Mi lehet a baja az indítómotornak? Melegen pöc-röf. Köszi a segítséget

Nagy eséllyel bendix csere, mert már a kis fogaskerék is oda lesz... Sajna. Nem próbállak bíztatni.

Sőt, ha sokáig húzod, a fogaskoszorú is tönkremehet a lendkeréken. Szóval mielőbb!

Link to comment
Megosztás:

Akkor mielőbb megnézem! :rolleyes: Most megyek, átmosom a vízhűtő rendszert, mert tavaj felfagyállóztam és mostanáig csöpögött valahol a víz és sok vizet öntöttem bele! Valamelyik reggel pedig belefagyott (kásásodott) a víz! Eltűnt a fagyállóm és tiszta víz volt benne! Azóta garázsban állok és most megyek kimosni + felfagyállózni! Mert az embernek nincs ideje nyáron, így most -6 fokba kell megoldani! :) :)

BOLDOG ÚJÉVE MINDENKINEK!!!

Link to comment
Megosztás:

Format C. :)

Ez most megint olyan beugratós-szopatós dolog, amit nem értek, és mindenki rajtam röhög.

Ez az, amikor leformatálod a vincsesztert Teeeeeeeeeeeeeeee.

Csak a C után kettőspont ( : ) kéne.

Ez arra emlékeztet engem amikor a nagyi azt hitte a szendvicssütőre hogy lemezjátszó :D ..pedig inkább égető(ha már egyszer..) :) :) Ja, bármilyen formátumban lehet vele "égetni".. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Innentől kezdve már hiába is kezdenél magyarázkodni. :rolleyes: Ezen fogunk röhögni még jövőre is. :) :) :D

Jó duma.

Ebből már nem mászol ki. :D :D

A legjobb amit hallotam ezzel kapcsolatban, :hogy lépsz ki a Windows-ból? Ctrl+Alt +Cipőtalp. :D

Még gyerekkoromban jártunk gazdag rokonnál, nálunk ugye akkor még csak max. Mecsek TV-volt, ott üldögéltem a konyhában, ott volt egy kis TV. Gondoltam bekapcsolom, elkezdtem nyomkodni a gombokat, egyszercsak kinyílt a képcső! :D Na akkor láttam először mikrohullámú sütőt. :) OFF.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.