Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Sziasztok

huztam halasztottam,de a végén csak kicseréltem az egyvezetékes hőfokjeladót,vártam hogy majd most jo értékeket fog mutatni a Hőfokjelzőm..de sajnos csalódnom kellett és még mindig 45fokot mutat amikor a motor már üzemmeleg és a 45fok után kb 2mm er bekapcsol a venti is...ugyhogy a 45az a 90 fok nálam...

lehet hogy a műszerfalban rossz a műszer valamilyen alkatrésze?

Hát igen, elég valószínűtlen hogy egymás után két hőfokjelző rossz legyen úgyhogy lehet hogy a műszernél van valami potméter és az ment tönkre. Amúgy nem volt baszogatva az órád? Magát a mutatót el lehet fordítani a tengelyén ezt azért tudom mert volt egy verdám amin kicseréltem a számlapot fehérreés le kellett húzni a mutatókat. Bár elég kicsi a valószínűsége de lehet hogy rosszul van rajta a mutató a tengelyén.. Ez csak egy kósza 5let. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Csabi a King of the road-om ki üti a körbezárt villámod :D

Amúgy nem hátrány ha indul -8 fokban :)

Mikor tavaly tönkrement az összes izzitó gyertyám akkor -4ben kellett beinditani :)

Na az nem volt semmi :lol:

És akksirol sikerült :o (a végén már nagyon kivolt)

Mit ne mondjak -2 ben(vasárnap mikör szarvason voltam) a főtengelyem most 4et fordult mire beindult persze csak egyyszer izzitottam mindig ugy szoktam. 55Ah akksival szegényke lehet gyengélkedik.

Tényleg nektek nincs csuny ahangja gépnek nekem indulás után ameddig el nem éri az 1500-1700-as fordulatott hangos mihest elérte azután soha nem jön elő mindaddig ameddig be nem inditom mégegyszer akkor szintén felpörgetem és sokkal csendesebb lesz. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na bakter, nem foglalkozom a link-el , esküszöm mikor néztem működött. Ráadásul volt rajta érdekesség.

Pl. az hogy Bosch-nak izzítógyertyái mivel specifikusak.

Bosch számok, porlasztócsúcsoknak, izzító gyertyáknak. Baccameg :)

Hideg indításnál nekem is zajos addig amig 1,7-1,8 nem ér a fordulat, ez attól van hogy a hidrotőkék nem kapnak addig oilt és csörömpölnek.

értesd testre a kijelző vezetékét kikell feküdni az órának.

Na azért nem olyan spéci moci ez hogy izzítás nélkül -2 ben is gerjedjen :blink: , ha 1 izzítód beszarik már azt is észreveszed nem még ha 1 sem jó :)

Ez nem TDI hogy -10ben izzítás nélkül gerjedjen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval hidrotőke okker :)

most már ezt is tudom.

Csabi!

Tudod miért King of the road??

Van 3nagyonjó igazi a hoesésben egy 220-as mercivel na nem tulrégi volt az elektronika beszart neki és én huztam haza kb 14km-en át.

A nyáron a Másik haveromnak Szegeden beszart az adagolója aidi A6 2.5TDI Szóval őt hazahuztam Szegedről ami olyan 110km aztán rá pár napra elhuztam Gyöngyösre a szerelőkhöz akik átalakították a gépét még keményebbre :lol: az is 180km volt barátom tudod jóban rosszban na közüllül nekem van a legtréb vasan csakhogy kb 1éve egyik haverom lerohadt (mondjuk itt már megállitott a rendör :) ) Kicsit zabált a kicsike mondjuk 80-at tartottam de a max is csak 110alatt volt kicsivel :D Gondolt el valami 1700kg :o

Karácsony előtti héten a 3.- spanomnak lerohadt az 5BMV-e 2.5TD vagy ilyesmi nemtom 99-es. Szóval ép gázolajszűrőt cserélt és nem indult be B) Na azt is huztam hozzánk 4km en huzhattam (mert ugye haver a főut mellett jön rá hogy ki kellene cserélni :blink: ) itthon rájöttem hogy egy alátétett fennt hagyott tehát több vilt rajta és gázolaj helyett levegőt szívott B) Hát hadd ne mondjam akkor volt a legnagyobb hóesés még jó hogy nem 1 garázs van B)

Szóval huztám már mindegyiket na ezért vagyok az országutak királya.

Mörfi

olyan összevissza irsz hogy ugy kell kisilabizálnom mi kinek szól B)

Link to comment
Megosztás:

Ha a hidrotőke szól,akkor vagy túl sűrű oilt használtok(15w ) ,vagy szar minőségű az oil ...

Én a saját olajunkat használom (MOTOREX) 10w40 est és soha nem zakatol a gépem... :blink:

Egyszer próbáljátok ki, kiváncsi vagyok más véleményére is,én lehet túl elfogult vagyok...

Porsche ,Vw BMW, MBenz,DODGE Viper stb tipusokba gyári ajánlással rendelkezik... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha a hidrotőke szól,akkor vagy túl sűrű oilt használtok(15w ) ,vagy szar minőségű az oil ...

Én a saját olajunkat használom (MOTOREX) 10w40 est és soha nem zakatol a gépem... :)

Egyszer próbáljátok ki, kiváncsi vagyok más véleményére is,én lehet túl elfogult vagyok...

Porsche ,Vw BMW, MBenz,DODGE Viper stb tipusokba gyári ajánlással rendelkezik... :D

Amit mondasz végül is igaz de szerintem 200.000környékén nem kell azt várni hogy hangtalan legyen a hidrotőke. Az opelek előtt Toyota Carina val jártam (benzines) azt 215.000 km-el tört tropára és ott is hangja volt a tőkének persze nem kiemelkedően de lehetett hallani. (csak olaj és szűrő na meg levegőszűrőt kellet benne cserélni egész élete során és még az olaj sem folyt belőle kuplung gyári volt még benne igaz kezdte a végét járni tökéletes gépvolt) Ha összegyüjtöm a rávalót akkor D4D veszek (nem most lesz) :blink:

Szóval ez már nem uj autó.

Mondjuk én 15w olajjal jártam sokáig most van először benne 10w-s de cserélrm le mihest itt a metabond olajam :) Már irtam nekik :lol:

Addig ameddig csak induláskor csinálja aztán nem jön vissza a hang addig szerintem nem lényeges

Tegnap megvettem a bal első irányjelzőt hát mit ne mondjak lehet nem rakom rá mert az eredeti sokkal külömb mint amit vettem meg valahogy másabb 1910ft volt (még nem is a legolcsóbb) Gagyit meg nem akarok rátenni.

Link to comment
Megosztás:

1. DTL! Ne mondd a Mörfinek hogy összevissza ír mert 3 órán keresztül puzzléztam az írásaiddal hogy mikor kit milyen messzire húztál, alig tudtam összerakni a kockákat! :) ,

Megkerested a meghívásom?? Azt hiszem a 95. oldalon írtam..

2. A kopágás kérdés valóban függ az olajtól, de hidegindításkor ígyis úgyis lesz hangja ugyanis a motorban az olajat nem a hydrotőkék hanem az olajteknő tárolja :blink: ! Bármilyen az olaj idő kell hogy felérjen a hengerfejbe és felálljon a teljes olajnyomás!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.