Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nekem pl 185/60/R14-es lesz.

Apropó, nem tud valaki nekem olyan acél felnit aminek a mintája kisháromszögekből áll és feket? Nem szokványok köralakú lyukas acélra gondolok.

Asszem Vectrán volt

Majd keresek képeket:)) Úgy lehet könnyebb.

Link to comment
Megosztás:

Nekem pl 185/60/R14-es lesz.

Apropó, nem tud valaki nekem olyan acél felnit aminek a mintája kisháromszögekből áll és feket? Nem szokványok köralakú lyukas acélra gondolok.

Asszem Vectrán volt

Majd keresek képeket:)) Úgy lehet könnyebb.

Csak nem a kadett GSÍ gyári lemezfelnijeire gondolsz?Asszem azon olyan volt.

Link to comment
Megosztás:

Lenne még egy nyakatekert kérdésem.Adott egy A Corsa, ami régi elejű, de cserés lesz a sárvédő, valamint az egyik lámpa törött.Össze lehet-e rakni olyan kasztni alkatrészekkel, ami a ráncfelvarrást követően lettek rátéve a felfrissített Corsára?Szal olyat mint Hemié, össze lehetne-e rakni olyan elejűre ,mint Uhuhué? Okosabban nem tudom megkérdezni! :oops:

Link to comment
Megosztás:

Meg most már neked is! :wink:

Nekem meg egy ILYENEM!

Enyém lett a gépsas!Kicsit foglalkozni kell majd vele, de gondolom ismertek annyira, hogy szép lesz!Meg persze jó is! :roll: :wink:

Előszőr is nagyon köszi a sok segítséget neked, Opel16v-nek és Atommanónak! Gratula az új géphez!!!

Az eleje variáláshoz nem értek:))) Gondolom megoldható. Ő.. Új szekció tagság?

Link to comment
Megosztás:

Lenne még egy nyakatekert kérdésem.Adott egy A Corsa, ami régi elejű, de cserés lesz a sárvédő, valamint az egyik lámpa törött.Össze lehet-e rakni olyan kasztni alkatrészekkel, ami a ráncfelvarrást követően lettek rátéve a felfrissített Corsára?Szal olyat mint Hemié, össze lehetne-e rakni olyan elejűre ,mint Uhuhué? Okosabban nem tudom megkérdezni! :oops:

Erre lehet találtam neked embert akitől érdeklődhetnél. A következőket a www.carstyling.hu oldalon olvastam a srác oldalán:

"Kaszni téma

Volt egy 1991-es GSi kasznim, papirokkal, jo állapotban. Nagyon sokáig hirdettem, senkinek sem kellett. Szétvágtam, és elvittem a méh-telepre. Azota te vagy a harmadik, akinek kellett volna. Az átpakolás nem egyszerü, jo lenne személyesen dumálni, tudok segiteni sok-mindenben, nem egyszer szedtem darabokra a gépeket. Csonntttttáááá. A 87-es kaszni nagylámpás, a 91-es kislámpás, a futómű és a stabilizátorok is mások, tehát mindent át kellene pakolnod, de elvileg megoldható, valoszinüleg gyakorlatban is. Nem tudom merre vagy, Tatabányai vagyk, ha el tudnál jönni hozzám, tudnék segiteni sokmindenben..."

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=8613

Szerintem vedd fel vele a kapcsolatott! Nagyon fain kis autója van!

Link to comment
Megosztás:

Erre lehet találtam neked embert akitől érdeklődhetnél. A következőket a www.carstyling.hu oldalon olvastam a srác oldalán:

"Kaszni téma

Volt egy 1991-es GSi kasznim, papirokkal, jo állapotban. Nagyon sokáig hirdettem, senkinek sem kellett. Szétvágtam, és elvittem a méh-telepre. Azota te vagy a harmadik, akinek kellett volna. Az átpakolás nem egyszerü, jo lenne személyesen dumálni, tudok segiteni sok-mindenben, nem egyszer szedtem darabokra a gépeket. Csonntttttáááá. A 87-es kaszni nagylámpás, a 91-es kislámpás, a futómű és a stabilizátorok is mások, tehát mindent át kellene pakolnod, de elvileg megoldható, valoszinüleg gyakorlatban is. Nem tudom merre vagy, Tatabányai vagyk, ha el tudnál jönni hozzám, tudnék segiteni sokmindenben..."

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=8613

Szerintem vedd fel vele a kapcsolatott! Nagyon fain kis autója van!

én ezt nemértem.....ez nincs egy kicsit túlbonyolítva???kaszniátalakításhoz mérkell futómű?én nemcsináltam még meg ezt az átalakítást,de megakartam/lehet,hogy akarom...

megnéztünk mindent...

kell hozzá két első sárvédő,2 lámpa,lökhárító,hűtőrács,és max egy homlokfal,vagy minek hívják a 2lámpa felett az összekötőrészt(de szerintem ezse kell....)

Amennyiben érdekel az átalakítás,nálam van két ilyen lámpa (elektromos magasságállítós),van lökhárítóm hozzá,sárvédők pedig sajnos rozsdásak,hűtőmaszkhoz pedig 1700ft az a műanyagdarab újonnan.....

esetleg bármi kell 91-es corsa bontásból: alkapone@maffia.hu

üdv.:Robi

Link to comment
Megosztás:

Erre lehet találtam neked embert akitől érdeklődhetnél. A következőket a www.carstyling.hu oldalon olvastam a srác oldalán:

"Kaszni téma

Volt egy 1991-es GSi kasznim, papirokkal, jo állapotban. Nagyon sokáig hirdettem, senkinek sem kellett. Szétvágtam, és elvittem a méh-telepre. Azota te vagy a harmadik, akinek kellett volna. Az átpakolás nem egyszerü, jo lenne személyesen dumálni, tudok segiteni sok-mindenben, nem egyszer szedtem darabokra a gépeket. Csonntttttáááá. A 87-es kaszni nagylámpás, a 91-es kislámpás, a futómű és a stabilizátorok is mások, tehát mindent át kellene pakolnod, de elvileg megoldható, valoszinüleg gyakorlatban is. Nem tudom merre vagy, Tatabányai vagyk, ha el tudnál jönni hozzám, tudnék segiteni sokmindenben..."

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=8613

Szerintem vedd fel vele a kapcsolatott! Nagyon fain kis autója van!

Nagyon köszönöm az infót, mindenféleképpen felveszem a kapcsot a fiatalemberrel, mert ezek után lesz jónéhány kérdésem!

Viszont ez a link nagyon nem volt jó 5let! :smt003 :supz: :smt060

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Én is tudok hozzá szólni remélem okosat :shock:

Szal az enyém is régi de az új lökhárító van rajta amit simán felraktak rá. És ha jól tudom a futómü cuccok meg stabilizátorok az alsó fal mögött mennek és nem sok közük van se a lámpához sem a lökhárítóhoz.

Az oldalsó sárvédönek meg szerintem mindeggy mert az index helye ugyanakkora. Szerintem.

Mindenkinek üdv.

HEMI hogy haladsz? Mikor látjuk már gurulni?

A pénzhez meg csak annyit hogy eddig bárki átépítette az autóját az sosem lett teljesen kész és folyamatosan költ rá. Mint például én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Én is tudok hozzá szólni remélem okosat :shock:

Szal az enyém is régi de az új lökhárító van rajta amit simán felraktak rá. És ha jól tudom a futómü cuccok meg stabilizátorok az alsó fal mögött mennek és nem sok közük van se a lámpához sem a lökhárítóhoz.

Az oldalsó sárvédönek meg szerintem mindeggy mert az index helye ugyanakkora. Szerintem.

Mindenkinek üdv.

HEMI hogy haladsz? Mikor látjuk már gurulni?

A pénzhez meg csak annyit hogy eddig bárki átépítette az autóját az sosem lett teljesen kész és folyamatosan költ rá. Mint például én is :lol:

Megerősítem!Ma nem hagyott nyugodni a szerelés gonosz kis ördöge, és szétbombáztam a gépem elejét, némi kalapálással körítve.Hát, a lámpák háta mögött nemsemmi dolgok vannak!Szóval én is összeraktam a ráncfelvarrt cuccossal, és shíma ügy volt.Minden egyezik.Már csak a lámpákra várok Kaposvárról, meg némi pénzmagra, hogy el tudjon indulni az igazi projekt.

Apropó!Ajtókat valaki olcsón?Mert itt nálunk elég horror árat mondtak nékem, még a kopasz ajtóra is.Igaz, egy karc nincs rajta, de ez engem egyenlőre hidegen hagy.A rozsda a lényeg!

De azért a szívemet melengette a látvány, még ha egy kicsit felemás színű is a kis járgányom!

Link to comment
Megosztás:

A rozsdamentesítést magad végzed?

Ez NAGGYON NAGGYON fontos dolog ki ne hagyd, alaposan kell csinálni.

jöv hétvégén en lesz sok tapasztalt, meg biztos meg is nézheted egy egy resto hogy néz ki néhány év után.

amúgy az A Corsa-ban elfér ám 2 db Calibra moci, és az ajtókat még akkor be is lehet csukni, megmég a sofőr plussz utasának is marad elég hely. kintről meg se látszik....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.