Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

HEMI hogy haladsz? Mikor látjuk már gurulni?

A pénzhez meg csak annyit hogy eddig bárki átépítette az autóját az sosem lett teljesen kész és folyamatosan költ rá. Mint például én is :lol:

Szeva:)

Hát gurulni lehet most is vele, csak nem megy:)))) Komolyaban, kb október végére biztosan gurulni fog.

Van pár ütemtervem most az a fázis megy, hogy:

- Felni+gumi

- Fékek

- Futómű

Ki és be -felszerelése. Elvben Július közepére bent a kopmlet futómű és fennt a felni gumikkal. Utána lejárt vizsgát kell hosszabítanom.

A következő fázisok:

- a motor ki és lakatolás.

- motorbe +vásárlás pár dolog (önindító, vizpumpa, F13cr váltó, GSI féltengelyek,toronymerevítők, stb...)

- teszt és minimális fényezés.

Aztán a következő években a csinosítgatás, extrák:))) Meg lehet, majd motor csere, ha ez nem bírná. Több évre tervezem megtartani az autót. Nem igazán a gyorsulási versenyekre készülne, ha nem csak nekem :lol:))

Sok minden függ a leendő gyermekemtől is:)))), Ha tudsz váltót+féltengelyt szólj:)

Link to comment
Megosztás:

Hátsó ülőlapot lehet v.hogy generálozni, vagy CS.?Mert elég ramaty állapotban vannak, amolyan szétült kategória!

:lol:) Dob ki őket aztán cső a helyére:)))

Hát a generál 2x annyi lesz mint a csere. Viszont a felkutatás kb 2x annyi idő.

Kérdezd meg PYTHON-t van -e neki ilyen ülése, illetve cuccai. Pár hozászólással ezelött írt Ő is.

(Bont egy '92-es CorsÁt)

Link to comment
Megosztás:

:lol:) Dob ki őket aztán cső a helyére:)))

Hát a generál 2x annyi lesz mint a csere. Viszont a felkutatás kb 2x annyi idő.

Kérdezd meg PYTHON-t van -e neki ilyen ülése, illetve cuccai. Pár hozászólással ezelött írt Ő is.

(Bont egy '92-es CorsÁt)

Thx!Mindjárt rácsörizek, mert akkor már lehet, hogy megérné inkább lemenni Kaposvárra a lámpákért is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Most láttam csak, hogy ennek a felninek lenni kellett volna közepének is! :lol: Visszamenjek reklamálni? :?:

vannak ilyen közepeim,sztem jók bele,cska szürkék,és van hátsóülésem is,cska valamivel leburították,nemtom kilehet e belőle szedni....

a csomagod még nemadtam fel,majd holnap,úh ha kellenek kerékközepek,akkor szóljál!

üléseket nemadom fel semmiképp :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hy.

Megnézem a fél tengelyt meg a váltót. Nekem is van F13-m csak nem tom pontosan milyen. Annyi van belölle mint szemét. Az 1.3-al jó volt elég rövid volt az 1-2 a többi viszonylag hosszú. Ja 170 a vége de az nem a váltó miatt :lol:

Nem akartok valamikor talit szervezni? Valami nagy pihenéses beszélgetéses meg ilyesmi?

Link to comment
Megosztás:

corsaA

heh:)) Ma találkoztunk a Maglódi úton 10 perce, igaz 1-2 perc volt. Integetem neked, de te szerintem nem ismerhetél fel:)

Én voltam az a szemüveges (dagadt) feketa CorsaÁs .

Éppen most raktuk fel a felniket, de már kiállt a futóműcseréért.

Júliusban tarthatunk egy talit megünnepelhetjük amikor bekerül a futóművem:) és megcsodálhatjuk a Te és a többiek gépét.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Most volt itt warwolf,miis tartottunk egy talit,ami nálunk volt szervezve,és a vége azlett,hogy jópár ezressel gazdagabb lettem,és egy álommal rövidebb ;)

küszöbszpoilerektől,meg ültetőrugóktól,lámpáktól meglettem szabadítva,úh az én kis corsi-m már marad ebben az állapotában,és nemfog megszépülni:(

esetleg ha valakit még érdekel,maradt egy hátsószárnyam...:lol:

na nembaj,legalább jókezekbe kerülnek a cuccok,majd gyönyörködök a ti corsa-itokban:)

csak azt nem értem,hogy egyedül az én corsa-m rohad nagyon???vagy a tietek is,csak ti rászánjátok,és megcsináltatjátok?:lol:

találkozó ötletet énis támogatnám,és mielőbb,hogy még corsa-val mehessek oda :(

csetes trefort-os opeltalálkozó,vagy inkább nevezzük omegafórumos találkozónak,mert azokba a körökbe keveredtem,velük nagyon jó kis találkozókat hoztunk össze siófokon,ezt az ötletet tudnám javasolni,vagy akár lellén,ami nyugisabb hely!

csak egy ötlet volt....nemtudom ki honnan valósi,és hol lenne optimális megejteni!úh ha mindenkitől elüt,akkor ne báncsatok:)

Link to comment
Megosztás:

Na én is haza értem Kaposvárról, és nagyon jót autóztam haza felé.Élvezkedtem egy kicsit.Megvan elég sok cuccos, de még mindig 2db ajtó hibádzik.Gyakorlatilag már csak az kell, és akkor indulhatna a meló a kisgéppel!

Python!Nagyon-nagyon köszi a technikai Helpet! :wink: Az a kipuff nemsemmi! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na én is haza értem Kaposvárról, és nagyon jót autóztam haza felé.Élvezkedtem egy kicsit.Megvan elég sok cuccos, de még mindig 2db ajtó hibádzik.Gyakorlatilag már csak az kell, és akkor indulhatna a meló a kisgéppel!

Python!Nagyon-nagyon köszi a technikai Helpet! :wink: Az a kipuff nemsemmi! :wink:

köszi,attól fájó szívvel is fogok megválni!

viszont ha akarod,akkor ajtóba tudok segíteni,tudok adni egy telefonszámot privátba,és 6ezerér hozza darabját olaszból,majd előkeresem,itt van kaposvár mellett egy faluban.valahogy hétvégén lehet nála rendelést feladni,és hétvégére meghozza.

üdv.!

első sárédőket mennyiér vettél?

Link to comment
Megosztás:

csak azt nem értem,hogy egyedül az én corsa-m rohad nagyon???vagy a tietek is,csak ti rászánjátok,és megcsináltatjátok?:lol:

találkozó ötletet énis támogatnám,és mielőbb,hogy még corsa-val mehessek oda :lol:

Az enyém is rohad, de nem tudom mihez képest. Én megcsináltatom, mint az Astrámat.... Arra nem semmi ment el:)) A két Astrámra annyi pénztóltam lakatolásilag, hogy ........t:)))

Volt egy másik Corsám (páran emlékszenek rá) azt inkább eladtam... néhány helyen elég "érdekes" volt.

csetes trefort-os opeltalálkozó,vagy inkább nevezzük omegafórumos találkozónak,mert azokba a körökbe keveredtem,velük nagyon jó kis találkozókat hoztunk össze siófokon,ezt az ötletet tudnám javasolni,vagy akár lellén,ami nyugisabb hely!

csak egy ötlet volt....nemtudom ki honnan valósi,és hol lenne optimális megejteni!úh ha mindenkitől elüt,akkor ne báncsatok:)

Szerintem megoldható egy Siófoki tali:) Júliusban megoldjuk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.