Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

1,3as, 60 lovas, 89es

108e km van benne

egy bácsi gondozgatta eddig

nagyon steril

viszont kerestem, de nem találtam benne rádió-előkészítést

semmi nincs benne, csak egy antenna kábel!

lehetséges ez? :roll: :(szép kis gépezet.

minden lehetséges:D

mizu van errefele,kicsit úgylátom,leült a topic.elmúlt a szezon,már senkise lelkesedik?:D

Link to comment
Megosztás:

1,3as, 60 lovas, 89es

108e km van benne

egy bácsi gondozgatta eddig

nagyon steril

viszont kerestem, de nem találtam benne rádió-előkészítést

semmi nincs benne, csak egy antenna kábel!

lehetséges ez? :roll: :(

A Corsában sok minden van, ami nincs benne.Ha jól tudom, még a kormányzár is extrának számított.Majd szépen lassan beépíted.Gratula a kis masinához.Ritka, mint a fehér holló.De alacsony a fentartási költsége, alacsony a fogyija, szal nem lesz rá panaszod szerintem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Fűtőradiátor?Esetleg?Ott is beázhat.

Egyébként lelkesedés van, de a Corsa megy, halad, teszi a dolgát, minden okés vele.Csak most árulom.Megvan álmaim verdája, itt áll az udvarban, de addig nem akarom használni, míg a Corsa el nem megy.Inkább csinálgatom, mert van rajta mit.

Link to comment
Megosztás:

üdv!

szomorúan írom,de kisautóm utolsó jótulajdonsága is megszűnt.... :(

valamiért kurvára legyengült....ha pörgetema mocit,kigyullad két vissazjelző sárga lámpa a műszerfalon.tegnap gondolt egyet,és az út közepén megállt menet közbe,és önindítózás közbe kövér gázt kellett adni,hogy hajlandó legyen beindulni.

1.0 suzuki legyorsulta....nemrégiben adtam neki pár autót....mosmeg én kaptam.1éve még az 1.5-ös ignis meg a 103lovas 214-es rover,meg az 1,4 16v 98le clio,ezek voltak a kategória ellenfelek gyorsulásin,és egyik másikat legyorsultam,mosmeg ezres suzuki elken.

az autó alja is szépen elrohadt,ajtók alja is,úh igencsak vége van...

anyagiak összejöhetnének végre,és akkor tudnék lépni,csak sajnos 2-3hét,amíg minden kintlevőség kiderül,hogy vagybejön,vagy nem.

jelenlegi állás szerint vagy valami fullos 1,4 16v corsa lesz 97környéki,vagy egy bravo 2000környéki.....

Link to comment
Megosztás:

bontani sose nehéz:D:D:D

összerakni már annál inkább.

ha jóltudom,neked 91-93-as van,az újműszerfalas.

ha azt leakarod bontani,akkor a kormányt is lekell szedni.

kétoldalról kétkét csavar fogja a műszerfalat,középkonzolon pedig kikell pattintani a szellőtetőnek azokat a vackait,ahol jön be a levegő,és ottvan még pár csavar.kesztyűtartónak az alján van még 2,meg belső részén felül,és oldalt kettő,ha jólemlékszem.kb ennyi.jaaa,és a világításkapcsoló...na azvan ######án megoldva úgy,hogy azzal szoptunk miis sokat,mert nemlehet sehogy hozzáférni,és nemlehet a csatlakozót anélkül kipattintani,hogy neszednéd le azz az egész különálló részt...az az egyetlen gázos rész.

ha valami kérdésed van még,ami előjön,akkor szóljál nyugodtan,ha tudok segíteni,és emlékszem hogyvolt,akkor segítek.

Link to comment
Megosztás:

üdv!

szomorúan írom,de kisautóm utolsó jótulajdonsága is megszűnt.... :(

valamiért kurvára legyengült....ha pörgetema mocit,kigyullad két vissazjelző sárga lámpa a műszerfalon.tegnap gondolt egyet,és az út közepén megállt menet közbe,és önindítózás közbe kövér gázt kellett adni,hogy hajlandó legyen beindulni.

1.0 suzuki legyorsulta....nemrégiben adtam neki pár autót....mosmeg én kaptam.1éve még az 1.5-ös ignis meg a 103lovas 214-es rover,meg az 1,4 16v 98le clio,ezek voltak a kategória ellenfelek gyorsulásin,és egyik másikat legyorsultam,mosmeg ezres suzuki elken.

az autó alja is szépen elrohadt,ajtók alja is,úh igencsak vége van...

anyagiak összejöhetnének végre,és akkor tudnék lépni,csak sajnos 2-3hét,amíg minden kintlevőség kiderül,hogy vagybejön,vagy nem.

jelenlegi állás szerint vagy valami fullos 1,4 16v corsa lesz 97környéki,vagy egy bravo 2000környéki.....

Húúú bameg :?

Pár hete még erősen gondolkodtam ,hogy megvegyem-e a kocsidat :roll:

(Aztán megvettem a Kadettemet.)

Remélem hamar meggyógyítod. :wink:

Link to comment
Megosztás:

pár kép, akit érdekel

http://img.tar.hu/bazscalibra/size2/16748175.jpg

]http://kep.tar.hu/bazscalibra/50152918/167...6748312

Még mindig nagyon tessik!Szép kis verdát vásároltál, vigyázz rá.Ahogy elnéztem a képeket, még neked is a régi műszerfal van benne, de legalább van alatta polcod, és van zárható kesztyűtartód.Nagyon 1ben van, széph.Azért majd alkalom adtán négy jóképességű felnit alá lehetne rakni!

Esetleg ültetés?valami pofásabb sportdob........ :roll:

Vannak még 5leteim! :(

Egyébként meg szabad kérdeznem, hogy mennyiért sikerült hozzájutni? :?:

Link to comment
Megosztás:

270 lett a vége

ültetőrugó kapcsán értekeznünk kéne, mondjuk pü-ben, ha jól tom, neked van valamid

felnit már eldöntöttem, legalábbis a méretet: 7x15, ET10 és 20 között 8)

aztán valszeg új tip. lökös előre-hátra, kis hűtőmaszk-átalakítás és kész is van :(

Link to comment
Megosztás:

270 lett a vége

ültetőrugó kapcsán értekeznünk kéne, mondjuk pü-ben, ha jól tom, neked van valamid

felnit már eldöntöttem, legalábbis a méretet: 7x15, ET10 és 20 között 8)

aztán valszeg új tip. lökös előre-hátra, kis hűtőmaszk-átalakítás és kész is van :(

Az ár nagyon jó, de majd alvázvédőztesd le, a biztonság kevéért.

p.ü. ment.

Link to comment
Megosztás:

opeltomi: motor most jött elő,így már nemis tudom milesz vele,de hogy nemfogom meggyógyítani,ha ténylegesen motorhiba,az tuti....

ehhez a lépcsős corsa-hoz nemtom jó e a sima corsa lököse,de akkor van egy hátsó lökösöm eladó!

első lököst a kislámpásét nemtudod felrakni,ezt én már nemis tudom követni a régebbi(nagylámpásnál) meg melyikeken volt nagy lökös,a gsi-ken talán?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.