Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Ez olybá tűnik, mint ha v.mi eletromos ingadozás okozná ezt a dolgot.De ha enyyi mindent cseréltél már, nagyon nincs miért izgulnod, mert gyakorlatilag új a hűtőrendszered! :wink:

Köszi a választ. Letakartam a fél hűtőt. Megfigyeltem, ha hidegebb a levegő (pl. reggel) akkor ingadozik a műszer, de délután viszont csak az első felmelegedés után esik vissza (termosztát nyit gondolom), utána beáll és nem mozdul, csak ha megállok. Akkor feljebb megy, majd ismét visszaesik és újra beáll.

A fűtő radiátortól nem lehet ez a gond?

A válaszokat köszi előre is.

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Háát, igazándiból nekem anno egy off Fiestán voltak túlhűtési gondjaim, de ott megoldottam hasonló módszerrel, hogy kitakartama hűtőt, aztán pedig a kintről, a radiátorra menő levegőt is lekorlátoztam, így el tudtam érni, hogy télen is tűrhető időjárás volt az autóban.Elvileg ugye a fűtőradiátor is hőt vesz el a rendszertől.Szal lehet, hogy érdemes ott is "tuningolni" egy kicsit!

Link to comment
Megosztás:

tegnap este kicseréltük a tartályt (thx tu Viktor for dö párc, tu NPasi & DípblúSztív for dö help & riper)

http://kep.tar.hu/bazscalibra/50163424/17190176#2

az este során kiderült, hogy a hengerfejtömítés megsínylette a nyomást, szar a ventit kapcsoló hőgomba és a termosztát sincs valszeg a helyzet magaslatán

most ott tart a helyzet, hogy ha nincs nyomás alatt a rendszer (nem jár a motor), akkor csöpög némi víz a hengerfejtömítésnél, járó motornál ez megszűnik, ott helyreállnak a dolgok

szóval szerdán irány a szervíz

Link to comment
Megosztás:

tegnap este kicseréltük a tartályt (thx tu Viktor for dö párc, tu NPasi & DípblúSztív for dö help & riper)

http://kep.tar.hu/bazscalibra/50163424/17190176#2

az este során kiderült, hogy a hengerfejtömítés megsínylette a nyomást, szar a ventit kapcsoló hőgomba és a termosztát sincs valszeg a helyzet magaslatán

most ott tart a helyzet, hogy ha nincs nyomás alatt a rendszer (nem jár a motor), akkor csöpög némi víz a hengerfejtömítésnél, járó motornál ez megszűnik, ott helyreállnak a dolgok

szóval szerdán irány a szervíz

Mert nyomod neki mint a Hü..e gyerek. :?

"Lassan járj tovább érsz!" :wink:

Link to comment
Megosztás:

na ez nem igaz

azé mondod ezt, mert autópályán mentem egy húzósabbat? hozzád siettem, bazz, nehogy már ettől meghaljon :|

Igen.

Ebből arra következtettem,hogy lendületesen közlekedsz vele. :roll:

Egy ilyen autó amit nem hajtott az öregedő gazdi évekig szvsz nem bírja a hírtelen kihasználtságváltozást.

De ha te mondod,hogy nem hajtottad akkor elhiszem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítsetek plz mert amatőr vagyok. Az autóm nemrég szabadult a karosszériástól (eleje volt törve), aki azt mondta, hogy visszatette a hűtőt, és feltöltötte desztillált vízzel. Namost ezt nekem mondjuk 1 napon belül le kellene cserélnem fagyállóra, mert éjjelre hideget mondanak. Kérdésem, hogy mit vegyek és mennyit, illetve, hogy hol tudom leereszteni a benne levő vizet.

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítsetek plz mert amatőr vagyok. Az autóm nemrég szabadult a karosszériástól (eleje volt törve), aki azt mondta, hogy visszatette a hűtőt, és feltöltötte desztillált vízzel. Namost ezt nekem mondjuk 1 napon belül le kellene cserélnem fagyállóra, mert éjjelre hideget mondanak. Kérdésem, hogy mit vegyek és mennyit, illetve, hogy hol tudom leereszteni a benne levő vizet.

Köszönöm

Prelixet, és legalább 3L-t.Aztán azt lehet keverni a desztvízzel.Tűrhető minőségű, én is azt raktam bele.

Link to comment
Megosztás:

Prelixet, és legalább 3L-t.Aztán azt lehet keverni a desztvízzel.Tűrhető minőségű, én is azt raktam bele.

Ha bekevertet veszel akkor az 35-fokos,ha töményet az 70-fokos8 DE NE idd meg :wink: )

Szóval,ha tömény fagyállót veszel akkor felesbe keverd és az pont jó lesz :wink:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!!

Ha valakit érdekel van két eladó Recaro ülés +komplet régi belső+

Háromkülős gyári alufelni Eladó!!!!!!!

Képek:)?

---------------------------------------

Tovább gazdagodik a Corsám, hála Tas barátomnak! Kadett GSI Digit :P

Link to comment
Megosztás:

Hello

egy kérdésem lenne a hozzáértőktöl 92 es corsa 1,2 es (a család tartalékosa)

most a hidegben rakoncátlankodik...beindul-megáll rángat...melegen csak az alapjárat ingadozott föleg túl magas volt...én az alapjárati motorra gondolok..lehet csere vagy csak pucolni kellene? nincs valakinek hasonlo tapasztalat... :?:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Amíg csak a taposó ilyen, addig nincs nagy baj. Az igaz, hogy látványosan randa, de nem veszélyes. Ami már neccesebb, az a tornyok, váznyúlványok, kerékdobok, küszöbök, szóval minden más. De pont a taposó nem olyan veszélyes. Csak nem sok az esély arra, hogy a váz nem pont ilyen. :? :sad:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.