Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

átépítés még várat magára, nincs annyi pénzem, hogy egybe megcsináljam, félkész autóval meg nem akarok mászkálni

viszont ha jól tudom, a tiéd nagylámpás volt

nincs meg a régi jobb első lámpád? eldurrant benne egy izzóm és azóta homályos, ami nem túl szép

Link to comment
Megosztás:

viszont ha jól tudom, a tiéd nagylámpás volt

nincs meg a régi jobb első lámpád? eldurrant benne egy izzóm és azóta homályos, ami nem túl szép

Mivel nem kellett senkinek sem akkor, és csak a helyet foglalta, kidobtam.Tudom, nem volt jó 5let.A félkész dolgot nem értem.A mocit ráérsz később is kicserézni!A külseje meg, mivel a tiéd nagyon 1ben van, sztem nem lenne annyira horror!Vagy olyanra akarod, mint az avatarodban van?

Link to comment
Megosztás:

a kasztnira nem kell költenem egy fillért sem, ha így marad

de ha nagy motort akarok, akkor normális futómű is kell, ez az agybajom

akkor oldalanként kell 8-10 centi szélesítés, mint az avataromon is, de akkor kell új fény is...

szóval ezek miatt egyelőre nem állok neki, mert ez alsóhangon is 6-7 kiló, annyim meg most nincs

asszem, megnézem az új árát a lámpának, annyira nem lehet vészes

Link to comment
Megosztás:

a kasztnira nem kell költenem egy fillért sem, ha így marad

de ha nagy motort akarok, akkor normális futómű is kell, ez az agybajom

akkor oldalanként kell 8-10 centi szélesítés, mint az avataromon is, de akkor kell új fény is...

szóval ezek miatt egyelőre nem állok neki, mert ez alsóhangon is 6-7 kiló, annyim meg most nincs

asszem, megnézem az új árát a lámpának, annyira nem lehet vészes

Értem.Hát igen.Az azért elég húzós péézecske.A lámpa újonan olyan 7-8e. körül volt, ha jól emléxem.A bontóban 4e.-ért adtak volna már, de sztem ha nem ragaszkodsz ezekhez a nagylámpákhoz, akkor keress hozzá motoros állítási lehetőséggel megáldott kicsiket.Amiket a ráncfelvarrás után raktak be.Meg akkor egy másik hűtőrács+irányjelzők, és kész is.De az irányjelzőket a lámpával együtt szokták adni.Legalább is én Pythontól úgy vettem, talán 6e.-ért darabját.

Link to comment
Megosztás:

mindenképpen nagy lámpát akarok, régi gsi fronttal

de a nagylámpákat is cserélem majd, valszeg VW Polo 6N lámpákra, abból is a projektorosra (FK angeleyes Antitól), mert annak nagyjából ugyanaz a mérete, de mehet bele a xenon :blink:

úgyhogy ha télleg húzós, akkor egyelőre marad ez

Link to comment
Megosztás:

mindenképpen nagy lámpát akarok, régi gsi fronttal

de a nagylámpákat is cserélem majd, valszeg VW Polo 6N lámpákra, abból is a projektorosra (FK angeleyes Antitól), mert annak nagyjából ugyanaz a mérete, de mehet bele a xenon :blink:

úgyhogy ha télleg húzós, akkor egyelőre marad ez

Sztem maradjon.Azért király lesz, ha ezek a tervek majd meg is valósulnak 1X. :)

Link to comment
Megosztás:

.....Jól van ez így.Álmodtam egyet, majdnem szép lett, de vannak fontosabb dolgok is.Majd 1X újra álmodok, ha összejön a pénz! :)

írva a GSI szekció Chat topikban

Most már én is itt tartok a Corsával:)) Sajna kezd álom maradni a full tuning. Elfogyott a Lé:blink: No mind1 picit sem vagyok szomorú, mert nálunk megmarad a gép

Link to comment
Megosztás:

áááááh...... :blink: :) :) :lol:

bejázik a corsa valhol előlről..

vagyis a lábamnál mindkét oldalom...

de mi a faxtól???

a müszerfal alatt folyik le a viz...

lehet a napfénytetőtől???agy mitől..esetleg valakinek ilyenfajta tapasztalat...

tavaszi festés előtt rendbe kellene hozni ezt mert ez igy nem yó

bakkker...

várom az ötleteket....

Link to comment
Megosztás:

áááááh...... :blink: :) :) :lol:

bejázik a corsa valhol előlről..

vagyis a lábamnál mindkét oldalom...

de mi a faxtól???

a müszerfal alatt folyik le a viz...

lehet a napfénytetőtől???agy mitől..esetleg valakinek ilyenfajta tapasztalat...

tavaszi festés előtt rendbe kellene hozni ezt mert ez igy nem yó

bakkker...

várom az ötleteket....

Szvsz műszerfal.

Link to comment
Megosztás:

Én is beázósra fogtam, arra lettem figyelmes, hogy a műszerfal mellett, alatt, szélén van egy műanyagelem ,és szépen csöpörészik a víz, esőben.Szóval lebontottam, és egyértelmű volt, hogy az ajtókéder nem illeszkedik rendesen a peremére, és csatornaként funkcionált, szépen bevezette a vizet erre a műanyag elemre, és onnan pedig az utastérbe.Hirtelen felindulásból kinyomtam a kédert sziloplaszttal, és várom a következő esőt, hogy mit mutat.Ha nem jött be, majd tovább okoskodok.

Link to comment
Megosztás:

A Warwolfi esete illetve anno nekem az Astrám nál volt ez. Az eső elvezető elvolt dugulva és talált magának utat:))

@Uhuhu!

Király lett a gép! Nem fullad és a fék is OK. Most már Corzás a feeling, nem betegágy:))

Neked az Astra hol ázott be?

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel kicsit nehezen engedett be a kisautóm magába, mert -8 fok volt.Egy kis WD40 megoldotta a gondom, de utána indításnál az akkumulátor jelezte, hogy nincs már túl jó állapotbam.Sem'baj.Viszonylag pöccre indult, aztán amíg tököltem a kapu kinyitásával, mert persze, hogy az is be volt fagyva, szépen gyakorlatilag 5-6 perc alatt megvolt a motorhőfokom.Amire elindultam, már meleg levegőt fújt be az utastérbe a venti.2-3km után sapi le, mert melegem volt. :) Szóval arra akartam utalni, hogy jó 5let volt kicserélni a termosztátot. :) A zárat meg szvsz hazaérésem után szó szerint zsírba rakom! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.