Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

naaaaaaaaaa. azért bevéshetnéd ide hogy mivót... :blink:

HÁT HA MOST IDE LEIRNÁM HOGY MI VOLT A GOND...mindenki halááálra röhögnééé magááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

ááát B) :D :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

HÁT HA MOST IDE LEIRNÁM HOGY MI VOLT A GOND...mindenki halááálra röhögnééé magááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

ááát :blink: B) :D :D ;)

Szóval kellett bele tankolni kicsit? ;)

Link to comment
Megosztás:

Tessen v.mit írni is a hozzászóláshoz, mert a csak smiles hsz.-t tiltja a szabályzat.

De ha igy adtad elő, hogy megvan a hiba, és 1Xű volt, akkor csak ilyesmire tudok gondolni.

Szóval?Mondjad mánnnn ! ;)

szal...izééé...hmmm...

kellett bele benzin...

nem magyarázkodom....

nem figyeltem...

édesanyám is jár az ótóval

mind a ketten elfelejtettünk tankolni

B) :D :D :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Remélem jó helyen kérdezem meg.

Szóval, érdeklődnék, hogy egy 1.3-as '85-ös A Corsa éves költségei, úgy kb mennyiben van,

ha nem számoljuk bele a szervíz, benzin....

Főleg a biztosítás, meg ilyesmik érdekelnének.

Üdv:

Colin

Az enyém 1.2S, elpusztíthatatlan OHV :blink: motoros gépállat.A kötelezője 1/4 évente asszem 3300ft, havi 1 tank benyát használok ki belőle, és olyan 7L körüli a kizárólagos városi fogyija.Alkatrészárakat tekintve fillérekért lehet hozzá mindent kapni, a futóműve egy az egyben megegyezik a Corsa B, Tigra A modellekkel............

Bontva is van ezért hozzá minden.

Szal olcsó kisautó, és könnyen szerelhető is.

Úgymond 1Xű mint a faék! B)

Egyébként 1.3-ból az SR verzió volt a király!

Link to comment
Megosztás:

köszi szépen a választ.

az az igazság, hogy egyre jobban teccik, de inkább a 3-4 ajtós "sedan" jellegűek.úgy hogy, most gőzerővel olvasom ezt a topicot, meg 1. sorban pénzt gyűjtök. Ilyesmiről érdeklődhetek, hogy mire éredemes figyelni vásárláskor?

Link to comment
Megosztás:

köszi szépen a választ.

az az igazság, hogy egyre jobban teccik, de inkább a 3-4 ajtós "sedan" jellegűek.úgy hogy, most gőzerővel olvasom ezt a topicot, meg 1. sorban pénzt gyűjtök. Ilyesmiről érdeklődhetek, hogy mire éredemes figyelni vásárláskor?

Alaposan át kell nézni a karosszériát, mert az A Corsa fokozottan érzékeny a rozsdára.Kerékdobok belseje, tornyok ne legyenek elhervadva, mert azt óriási munka megcsinálni-csináltatni, és sok pénz.A kopó alkatrészek cseréje nem vészes, rengeteg jóminőségű utángyártott alkatrész van.

Lehetőleg 90' utáni, ráncfelvarrt modellt keress, mert azokban már korszerű motorok vannak, C12NZ, C14NZ.

Utóbbit pedig ugye lehet izmosítani is! :blink: Pl. C14SE ; Si B) Amúgy a sedant TR-nek hívták, 3 ajtósban sztem Bazs is tud segíteni, hogy az övét hol számították be, és nagyon megéri megvenni, mert mielőtt beszámíttatta volna, előtte ingét, gatyáját ráköltötte, hogy rendbehozza! :D

Most nézem, hogy te szekszárdi vagy, ott meg Kaposváron van egy megszállott A Corsás, Python Robi személyében.Vele is érdemes felvenni a kontaktot, hátha van v.mi jó tippje!

A kontakja: 0620/9188592

Link to comment
Megosztás:

Lehetőleg 90' utáni, ráncfelvarrt modellt keress, mert azokban már korszerű motorok vannak, C12NZ, C14NZ.

Viszont már több helyröl hallottam, hogy a 90 elötti Corsák karosszériája nem annyira érzékeny a rozsdára, mint a Facelift. Már láttam több olyan 92-93-ast, aminek a tornyai szarrá voltak rohadva. Ezzel szemben az én 86-os Corsám még nagyon jól néz ki.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a sedant TR-nek hívták, 3 ajtósban sztem Bazs is tud segíteni, hogy az övét hol számították be, és nagyon megéri megvenni, mert mielőtt beszámíttatta volna, előtte ingét, gatyáját ráköltötte, hogy rendbehozza! B)

na így terjednek a pletykák :blink:

egyrészt eladtam és nem beszámíttattam, másrészt nem költöttem rá a gatyám, mert tip-top állapotban vettem és úgy is adtam el :D

amúgy ha TR, akkor szerintem mindenképpen 2 ajtós és nagylámpás

16748175.jpg

16748136.jpg

Link to comment
Megosztás:

na így terjednek a pletykák B)

egyrészt eladtam és nem beszámíttattam, másrészt nem költöttem rá a gatyám, mert tip-top állapotban vettem és úgy is adtam el :D

amúgy ha TR, akkor szerintem mindenképpen 2 ajtós és nagylámpás

Valahogy éreztem, hogy meg fogod magyarázni!Nem is te lennél! :D

Amúgy az a fickó vette meg, akinek ajánlottalak?

Én úgy emléxem, hogy cseréztél rajta et+azt................... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy éreztem, hogy meg fogod magyarázni!Nem is te lennél! B)

Amúgy az a fickó vette meg, akinek ajánlottalak?

Én úgy emléxem, hogy cseréztél rajta et+azt................... :blink:

nem, nem ő vette meg

felhívtam, miután beszéltünk, egy srác vette fel: "apu azt mondta, nehezen tudunk beülni hátra, úgyhogy nem veszzük meg" :D :D ;)

egy suttyó tűzoltó vette meg (a végén már bántam, hogy eladtam neki, többek között azért, mert nagyon felhúzott azzal, hogy minden nap elhalasztotta a találkát, meg amúgyis egy gerinctelen ember volt)

cseréltem rajta lámpát, majd vissza, kereket, majd eladás előtt azt is vissza, meg km-órát és eladás előtt azt is vissza (mellesleg az még meg is van ;))

amúgy hengerfejtömítés, kiegyenlítőtartály, hűtőgomba, vízpumpa volt cserélve

Link to comment
Megosztás:

Igaz, EZ

facelift előtti, de jó az ára.Szerintem.Pl. :blink:

Tulajdonképpen, EZT néztem ki először

de aztán találtam EZT, csak drága

és utána úgy döntöttem, hogy még kell hozzá pénz,

meg rájöttem arra, hogy a rekord tényleg nagy lenne még azámomra, meg ez

is régi álmom, akkor inkább erre gyűjtök

bazs, szép a kis autó

legeslegelején találtam egy ahhoz hasonlot, csak abban ezres moci volt B) , úgy hogy azt elvetettem

Link to comment
Megosztás:

szasztok

segitség kellene.

ma vittem a ótót karosszériáshoz..

morocitani kellene az elejét

szal,ötletek kellenének hogy pontosan hova hellesztik a toldatota motorháztető elejére a z éléhez??vagy feljebb??és a morcosítás ráfexik a fütőrácsra??? B) :blink:

tök hülye vok ehhez

most fogom a neten megnézegetni képeket morcosításról

ha mégis vannak tapasztalatok akkor szivesen várom a tanácsokat

holnap már csinálná a szerelő

előlre is köcce a segitséget... :D :D

Link to comment
Megosztás:

szasztok

segitség kellene.

ma vittem a ótót karosszériáshoz..

morocitani kellene az elejét

szal,ötletek kellenének hogy pontosan hova hellesztik a toldatota motorháztető elejére a z éléhez??vagy feljebb??és a morcosítás ráfexik a fütőrácsra??? B) :blink:

tök hülye vok ehhez

most fogom a neten megnézegetni képeket morcosításról

ha mégis vannak tapasztalatok akkor szivesen várom a tanácsokat

holnap már csinálná a szerelő

előlre is köcce a segitséget... :D :D

Képek Norbi kocsijáról : 1 2

Részletekről kérdezd meg őt, vagy Antit, vagy gsi Tomit ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.