Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Hy!

Ma volt a kicsike az akksisnál mert útközben néha villan egyet egyet az aksijelző. Gondoltam a zene szíjja le mert szoktam vele "keménykedni" mikor megállok a parton :P a lényeg hogy onnan a elküldték egy villanyoshoz me h valami az elektronikánál szarik... Remélem kiküszöbölhető?! Amúgy volt már olyan is h a lámpám ment el menet közben :(

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Ma volt a kicsike az akksisnál mert útközben néha villan egyet egyet az aksijelző. Gondoltam a zene szíjja le mert szoktam vele "keménykedni" mikor megállok a parton :P a lényeg hogy onnan a elküldték egy villanyoshoz me h valami az elektronikánál szarik... Remélem kiküszöbölhető?! Amúgy volt már olyan is h a lámpám ment el menet közben :(

Sztem a generátort is kellene kisit méregetni, mert valszeg nem bírja a gyűrődést. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Nem fogom.Többet nem molyolok építéssel, amíg itthon nincs legális jogalapja ezeknek a dolgoknak.Vagyis van.Büntetőjogi...........sajnos.... :cry:

De ezt már nem kell építeni, már készen van ;) :P

Amúgy engem is a hülye legalizálás tart vissza :D , amúgy nagyon ######a kis gép lenne :(

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Szerintetek egy sima szívódieselhez érdemes venni sportdobot meg légszűrőt venni? mert h állítólag ilyen régi autónál már nem is szabad erőltetni főleg h diesel... mert ha elkezdek vele erőlködni akor hamar vége lehet a kicsinek... mennyi ebben az igazság??

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Szerintetek egy sima szívódieselhez érdemes venni sportdobot meg légszűrőt venni? mert h állítólag ilyen régi autónál már nem is szabad erőltetni főleg h diesel... mert ha elkezdek vele erőlködni akor hamar vége lehet a kicsinek... mennyi ebben az igazság??

Részben.

Dieselnél nagyon nehéz szép hangot csinálni, ezen még a sportlégszűrő sem segít.Ezeket a "kis" dieseleket arra kell használni ,amire valók.Kispézből autózni.SZtem. :(

Link to comment
Megosztás:

Ha a TD-sítés kimerül abban, hogy komplett 1.5 TD motor berak a mostani helyére, akkor esetleg megérheti, bár az a motor se igazán tigris. De legalább több lehetöség van benne, mint egy szívó D-ben.

Viszont azt a verziót felejtsd el, hogy a mostani motorodat átépítsd TD-re, mert abból a pénzböl inkább vegyél egy GSI-t és akkor legalább nem egy 67LE-s dízellel kell kocsikáznod (ugyanis a gyári TD félelmetes 67LE-t tud :( ).

Na ez az, ami tuti nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors választ!

akkor lényegében azthiszem az a legegyszerűbb ha csak a zen szól jól a kicsikében :(

új motor-t nem tudom h mennyire éri meg a mostani helyett mert ez erősen jó állapotban van, és kitugyga h milyet tudnék szerezni helyette... szóval mostmár végképp lemondok erről az autórol abból a szempontból h lesz "valami" belőle, marad a másik megoldás: corsa b 1.4I

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.