Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Szia!

Pontosan az alsó része rohad, de olyan szinten, hogy ki sem kell nyitni az ajtót ahhoz, hogy berakj valamit a kocsiba ;) Ha látnád, rájönnél, hogy több értelme van a cserének.

Nem akarom lakatolni, m az hamarabb rohad, mintha egy jó (jobb) ajtót veszek. Láttam már pár jó ajtót, csak sajnos mikor megvettem a kocsit, az összes el lett adva.

Nyugodtan meg lehet csináltatni, lényegesen olcsóbban jösz ki, mint ha vennél egy bontott ajtót.Sajnos a Corsa A-k nem igazán voltak rozsdatűrő gépsasok..... :(

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan meg lehet csináltatni, lényegesen olcsóbban jösz ki, mint ha vennél egy bontott ajtót.Sajnos a Corsa A-k nem igazán voltak rozsdatűrő gépsasok..... :(

Tudom, hogy nem arról híresek, hogy nem rohadnak, de hidd, el, azzal az ajtóval nem érdemes foglalkozni, az egész alja szét van nyílva, inkább veszek egyet, ami jobb állapotban van, mert ha ezt csinálják meg, akkor adnak egy pofont a sz*rnak... ;)

Link to comment
Megosztás:

Igazán örvendetes, hogy mindenki ilyen aktív lett.

Mondjuk, amikor az "alkatrészt keres"-ben jeleztük, hogy mire lenne szükség, akkor miért nem mozdult senki ? ;)

Szia Pista!

Sajnálod tőlem a kütyüket? :( :(

Apropó, egy kis off, nincs véletlenül astra hátsó ajtód kombira, ami nem rohad és még egyben van? :)

Link to comment
Megosztás:

lehet azt kevesebben olvassák.

Én meg jókat mosolygok itt közben. :(

Amúgy ha nem találsz jó ajtót, csak kicist romosat, akkor azzal sem leszel előlrébb, és azt is lehet javítani kell. Szóval én is a Wolfi féle javításra voksolnék.

Akkor is érdemes, ha alul szét van nyílva kb 40 centi hosszan és oldalt felfelé pedig 20 centi hosszan folytatódik?!?! Gyakorlatilag be tudsz nyúlni rajta

Link to comment
Megosztás:

Szia Pista!

Sajnálod tőlem a kütyüket? ;) :(

Apropó, egy kis off, nincs véletlenül astra hátsó ajtód kombira, ami nem rohad és még egyben van? ;)

Persze, sajnáljuk azért írtuk be Alberttel, hogy hot keresel a kocsidhoz :D

Még rég néztem kürül a csomagtartóban, de hátsó ajtóra nem emlékszem, hogy lett volna :) :(

Link to comment
Megosztás:

Persze, sajnáljuk azért írtuk be Alberttel, hogy hot keresel a kocsidhoz :)

Még rég néztem kürül a csomagtartóban, de hátsó ajtóra nem emlékszem, hogy lett volna :( ;)

Szóval Albert keze is benne volt... Na szép

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Kellene nekem egy jó megbizható önindító c14nz-be.
corsa a1 1989 10. hó hófehér :D

.......


Bontva olyan 5e.ft körül szokott lenni, és semmi gari nincs rá, hogy jobb lenne mint a jelenlegi.Szal ha nem űbervészes a jelenlegi állapota, akkor célszerűbb felújítani v. felújítattni.Sztem max. 12e.-ből pikk-pakk megorvosolják....S, szinte új lesz.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.