Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Helló.

Látom itt megy a digit órás tanácsadás. :blush:

Egy 96-os B-Corsaba nagy macera beszerelni egy ilyet? illetve 1 az 1be belemegy a régi helyére vagy kell faragni valamit?

Az órán kivül kell még hozzá valami, érzékelő stb...?

A bekötés nem olyan nagy valami, ha van leírásod és értesz kicsit a kábelsalátákhoz.

Mivel a B Corsa műszeregység mindenfelé kerek, a Kadetté pedig kockás, így nem passzol szépen, de meg lehet oldani azt is.

Én már kötöttem be LCD-t B Corsába, de utána a tulaj faragta bele szépen.

Link to comment
Megosztás:

A bekötés nem olyan nagy valami, ha van leírásod és értesz kicsit a kábelsalátákhoz.

Mivel a B Corsa műszeregység mindenfelé kerek, a Kadetté pedig kockás, így nem passzol szépen, de meg lehet oldani azt is.

Én már kötöttem be LCD-t B Corsába, de utána a tulaj faragta bele szépen.

Hát köszönöm a helpet még elgondolkodom rajta.

És még1 kérdés. Láttam egy pár embernél, nálad is a neved alatt a corsad képét érdekesen átrajzolva. Ezt valamelyikőtök rajzolta igy vagy valamilyen progival lehet átrajzolni??? Nagyon tetszik kipróbálnám a sajátomon is.

Link to comment
Megosztás:

És még1 kérdés. Láttam egy pár embernél, nálad is a neved alatt a corsad képét érdekesen átrajzolva. Ezt valamelyikőtök rajzolta igy vagy valamilyen progival lehet átrajzolni??? Nagyon tetszik kipróbálnám a sajátomon is.

Ezek már kész karikatúrák, csak photoshoppal át lesznek alakítva az autóink optikájára.

Link to comment
Megosztás:

Szívesen segítek, csak derítsd ki honnan folyik!

Vízpumpát is szerzek neked jó árban,ha esetleg oda fajul a dolog! :)

Nem akkora a vész, mert töltögetek utánna, ha kell, és kora tavasszal úgyis az olajcserével együtt megejtjük vízpumpa cserét is, de azért köszi a segítséget előre is! :blush:

A 7végén lemegyek Miskolcra, ott van egy jóbarátom, lehet, hogy aláfexünk, és tüzetesen megnézzük honnan csepereg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akkora a vész, mert töltögetek utánna, ha kell, és kora tavasszal úgyis az olajcserével együtt megejtjük vízpumpa cserét is, de azért köszi a segítséget előre is! :blush:

A 7végén lemegyek Miskolcra, ott van egy jóbarátom, lehet, hogy aláfexünk, és tüzetesen megnézzük honnan csepereg. :lol:

Okés!

Ha szükséged van vmire, csak szólj, gondolom jol jöhet 30-40%-os Bárdis, vagy Birneres kedvezmény!

:)

Link to comment
Megosztás:

Hali! :lol:

Volna valakinek 90-93 közötti Corsahoz jobb első lámpa üvege?

Jó lenne egy bemattult foncsolú lámpa is csak az üveg kellene...

Köszi!!!

Ment PÜ!

---

Ismerünk egy piros A2-es Corsat, aminek a hűtőmaszkjába be van integrálva 2 lámpa? Mert ma láttam Csepelen (Erdősor utca). Jól nézett ki! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ment PÜ!

---

Ismerünk egy piros A2-es Corsat, aminek a hűtőmaszkjába be van integrálva 2 lámpa? Mert ma láttam Csepelen (Erdősor utca). Jól nézett ki! :blush:

Én is szeretnék felrakni még lámpát a gépre,mert morcival elég gyér a világítás, bár addig se volt szuper!

A távolságival nincs is gond csak a tompítottal!

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Hely hiányában sűrgőssen meg kell válnom felújítás alatti A corsámtól. Az autót ajándékba adom, csak a szállítást kell megoldani az új tulajdonosnak.

Az autó karosszériája volt elfáradva, a lakatos munka 70%-ban készen van! A maradék 30%-hoz minden karosszéria elemet adom. A kocsi 87-es évjáratú, 1,3-as motorral, magyar papírokkal forgalomból ideiglenesen kivonva. A kocsi Budapesten van és csak adásvételivel tudom oda adni.

Jelentkezést csak szerdáig (2009.03.04) várok (30/9000-397) a szállítást legkésőbb csütörtökig meg kell oldani, utána kérem ez ügyben ne telefonáljatok!

üdv:

András

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Hely hiányában sűrgőssen meg kell válnom felújítás alatti A corsámtól. Az autót ajándékba adom, csak a szállítást kell megoldani az új tulajdonosnak.

Az autó karosszériája volt elfáradva, a lakatos munka 70%-ban készen van! A maradék 30%-hoz minden karosszéria elemet adom. A kocsi 87-es évjáratú, 1,3-as motorral, magyar papírokkal forgalomból ideiglenesen kivonva. A kocsi Budapesten van és csak adásvételivel tudom oda adni.

Jelentkezést csak szerdáig (2009.03.04) várok (30/9000-397) a szállítást legkésőbb csütörtökig meg kell oldani, utána kérem ez ügyben ne telefonáljatok!

üdv:

András

Köszi szépen!!! :blush: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Mi van, ha terpeszt az eleje? A jobb oldalon nagyon minimálisan, de a bal oldalon min. 3-4 centivel nagyobb nyomtávot ír a kerék! Ma cseréltünk gömbfejeket (kormány és alsó), de sajna maradt a terpesztés! :blush:

Lehet már egyszer megreszelték a lengéscsillapítón az egyik lyukat, hogy állítható legyen a kerékdőlés.

Vidd el futóműveshez, hogy állítsa be rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Hely hiányában sűrgőssen meg kell válnom felújítás alatti A corsámtól. Az autót ajándékba adom, csak a szállítást kell megoldani az új tulajdonosnak.

Az autó karosszériája volt elfáradva, a lakatos munka 70%-ban készen van! A maradék 30%-hoz minden karosszéria elemet adom. A kocsi 87-es évjáratú, 1,3-as motorral, magyar papírokkal forgalomból ideiglenesen kivonva. A kocsi Budapesten van és csak adásvételivel tudom oda adni.

Jelentkezést csak szerdáig (2009.03.04) várok (30/9000-397) a szállítást legkésőbb csütörtökig meg kell oldani, utána kérem ez ügyben ne telefonáljatok!

üdv:

András

Elkelt a járgány!

Sok örömöt hozzá az új gazdájának!

Link to comment
Megosztás:

Tervek? :blush:

Szétszedem és elrakom az alkatrészeket,meg cserégetek alkatrészeket másokkal!

Jól jött ez a Corsa,mert tegnap mi után az alkatrészes Corsat elszállítottuk, beszart az enyém, elszállt a generátora, ma szétszedtem,kimértem és a feszültség szabályozója ment tönkre!

Link to comment
Megosztás:

Elkelt a járgány!

Sok örömöt hozzá az új gazdájának!

Köszike!

Már a generátort fel is kellett használnom belőle,mert tegnap megállt az autóm, miután elszállítottuk tőletek a Corsa-t!

A legjobb,hogy az enyém az itt Pesten rohadt le,az alkatrész meg lent van vidéken,ahova vittük!

Link to comment
Megosztás:

Elbontod azt a Corsát? :huh:

Még nincsen megírva a sorsa, de valószínű!

Majd csinálok róla képek hétvégén, és belinkelem!

Az enyém meg még mindig nem jó! Beleraktam a bontottnak a generátorát és az sem tölt, lehet,hogy az is rossz?

Rámérek az akksira:12.2...V adok neki gázt és nem változik, pedig a generatornak emelnie kellene a feszültséget,nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.