Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

szal elértem idáig is :rolleyes:

...

bocsi ha sok lett, de csak pár képet tudtam kihagyni a sorozatból... Ez az én Esther -em eddigi története

Semmi gond, főleg ebben a topikban B) Legalább mostmár tudsz képet linkelni :D

Szépen meg lett csinálva a facelift. Mostmár ne WRC-zz vele, hogy ilyen is maradjon :D -_- <_<

Link to comment
Megosztás:

Mostmár ne WRC-zz vele, hogy ilyen is maradjon :D B) :rolleyes:

Igyekszem és max taxizom haverékat benzin zsozsóért. Jól szól benne a két 16-os Alpine már 2x csináltunk autós party-t... jobban tömörültek felénk a népek mint szórakozó hely felé. Még a rendőrök is megnézték <_< Szemem fénye, szóval vigyázok rá :D (de ha majd megtehetem tuning lesz mint atom hogy mindenki JÓL megnézze -_- )

Link to comment
Megosztás:

:D -_- B) Nah az tuti lesz... én meg azt fogom hinni hogy trafi van mögötted valahol :D

Öö...

Most nem azért, de ha én fórumozok egy autósklubban, ahol valaki, akinek olyan autója van mint nekem, mondta hogy esetleg villantani fog, és történetesen éppen ez történik (azaz ugyanolyan autóból villognak mint az enyém), akkor elsőre nem trafira gondolnék... :rolleyes:

Szerk.:

Eszembe jutott hogy teszek ide képet az autómról hogy tudd ha én jövök szembe, de csak régi képem van, már nem úgy néz ki az autó azóta... <_< Majd hétvégén ha minden igaz készülnek újak.

Link to comment
Megosztás:

Öö...

Most nem azért, de ha én fórumozok egy autósklubban, ahol valaki, akinek olyan autója van mint nekem, mondta hogy esetleg villantani fog, és történetesen éppen ez történik (azaz ugyanolyan autóból villognak mint az enyém), akkor elsőre nem trafira gondolnék... :rolleyes:

Okés, ezt értem de neked esetenként útközben nem szokott 100 másik gondolat keringeni a búrádban? Olyankor nembizti hogy beugrik elsőre hogy kartárs villant-e... Amúgy a Teszkós körforgalomnál lévő OMV kúton dolgozó Atillát nem ismered? Neki is fehér 5 ajtós "csodája" van <_<

Link to comment
Megosztás:

Okés, ezt értem de neked esetenként útközben nem szokott 100 másik gondolat keringeni a búrádban? Olyankor nembizti hogy beugrik elsőre hogy kartárs villant-e... Amúgy a Teszkós körforgalomnál lévő OMV kúton dolgozó Atillát nem ismered? Neki is fehér 5 ajtós "csodája" van :rolleyes:

Eddig még mindig megismertem egy másik Corsát... <_<

Nem, nem ismerem, de szoktam ott látni egy fehér ötajtóst, épp akartam kérdezni hogy nem te vagy-e, de ezexerint nem...

Link to comment
Megosztás:

Meg most a téli Nokedli időszak jön :rolleyes:

Már mátol "hadrendbe" állt volna, de most mérges vagyok, mert még egy 10mm-es nyomtávszélesítővel sem tudtam összerakni a 256-os féket a gyári GSi felnivel (még mindig beleérnek a fékbetétrögzítő drótrugók a kerékbe, igaz most már legalább a kerék elforog, de ütemesen kattog a felni küllőin... <_< )

Holnap újra próba 15mm-es nyomtávszélesítővel. Ha ez se jó akkor nemtom mit csinálok...

Link to comment
Megosztás:

Már mátol "hadrendbe" állt volna, de most mérges vagyok, mert még egy 10mm-es nyomtávszélesítővel sem tudtam összerakni a 256-os féket a gyári GSi felnivel (még mindig beleérnek a fékbetétrögzítő drótrugók a kerékbe, igaz most már legalább a kerék elforog, de ütemesen kattog a felni küllőin... :rolleyes: )

Holnap újra próba 15mm-es nyomtávszélesítővel. Ha ez se jó akkor nemtom mit csinálok...

Nem hangzik jól, közben mégis sikerült 256-os fékeket szereznem, majd hétvégén játszom velük.

Link to comment
Megosztás:

Zastava gtl 55-met elcserélném, vagy eladnám (40 ezer ft). igazándiól alufelni érdekelne gumival, 4x100 R14 ami olyan árkategóriába van mint az autó, vagy gyengébb árkategória és ráfizetés, mert most gyüjtöm a pénzt a corsa a típúsú autóm tuningolásához. :D

adatok:

Évjárat: 1986

Hengerűrtartalom: 1100ccm3

Teljesítmény: 40 kW (54 LE)

Üzemanyag: Benzin

Állapot: felújítandó

kivitel: lépcsőshátú

Ajtók száma: 5

Szállítható szem. száma: 5 fő

Az autó motorikussan nagyon jó álapotban van, alacsony fogyasztásal rendelkezik, pöccre indul csak egy Aksi kell bele. Kisebb-nagyobb esztétikai hibái vannak, ami a korának betudható. Érvényes műszaki vizsga és zöldkárta NINCS rajta.

A képeket email-ba küldök, ha érdekel a dolog, és nem csak távolról, hanem az autó hibáiról is.

Komoly érdeklődők jelentkezését várom.

Tudom, hogy ez itt nem piac, de azért mertem ide írni, mert a kis corsa-m érdekében adom el :rolleyes:

Mellesleg nem tudja valaki, hogy a rugót hogy lehetne átalakítani, hogy ne keljen vennem ültető szettet? <_<

Meg azt is megfigyeltem hogy az össze A-s Corsanak az ajtó zárja fordítva működik mint a többi autónak.

Tehát nemes cél miatt gyüjtök...(kipufogó,direkt szűrő, m3-as tükör, sötétítő fólia,fehér km/h mutató,központi zár és alufelni)

Link to comment
Megosztás:

Update:

Ezzel már jó lett, innentől mindenki okulására aki hasonlót tervez: a gyári GSi alufelni (5x14 ET47.5) csak 15mm-es nyomtávszélesítő pogival megy fel a 256-os fékre. Illetve volt még egy olyan ötlet hogy mivel úszóágyazású a nyereg (azaz a külső része amiben a fékbetét van, egyre beljebb megy ahogy kopnak a betétek), próbáljak szerezni eleve kopott fékbetétet, hátha azzal össze lehet rakni, de nekem ez gányolásnak tűnt, azon kívül hogy így is kell azért nyomtávszélesítő, csak legfeljebb elég a 10mm-es, nem kell 15.

Esetleg még meg lehet próbálni köszörülni a féknyeregből, ahogy egy ismerősöm tette, bár én ezt nem mertem...

Szóval mától Corsázok (majd cserélek avatart is ha lesz egy kis időm), és most megint szerelmes letem bele, de hogy ne legyen felhőtlen az örömöm, bánatos is vagyok, mert az elmúlt pár nap tesztelgetései során sikerült elhagynom egy műanyag felniközepet (csavartakarót) a GSi felnikről, és most csak 3 van... :rolleyes: Vígasztalhatatlan vagyok... be lehet ilyesmit szerezni utólag valahol?

Link to comment
Megosztás:

akkor azt javaslom, hogy egy 1 darabos ilyen felnit vegyél és az jó pótkeréknek is a felni közepét meg rátudod tenni a most fentlévőre :rolleyes:

szétnéztem vaterán meg teszveszen, van 1db-os is ilyenből, csak annak sincs meg a közepe. :D

szerintem nézzél szét autó bontókba vagy méhtelepen, hátha találsz közepet <_<

Link to comment
Megosztás:

akkor azt javaslom, hogy egy 1 darabos ilyen felnit vegyél és az jó pótkeréknek is a felni közepét meg rátudod tenni a most fentlévőre <_<

szétnéztem vaterán meg teszveszen, van 1db-os is ilyenből, csak annak sincs meg a közepe. -_-

szerintem nézzél szét autó bontókba vagy méhtelepen, hátha találsz közepet :D

Már van 5db ilyen felnim, de most már csak 3-nak van közepe. Szóval nem szívesen vennék még egy felnit csak a középrész miatt, a végén még felnigyűjtő leszek. Bár ha nincs más megoldás...

Update:

Kíváncsiságból megnéztem EPC-ben hogy lehet-e ilyesmit külön kapni, és jelentem igen!

90425839 a cikkszáma, és újonnan 6000FT-ba kerül... csak a kupak... :rolleyes:

Fr@nc. Ha volna 1db-os felni kupakkal együtt, azt el lehetne hozni ennyiért. De legalább nem reménytelen.

Link to comment
Megosztás:

Na, most hogy már pár napja megint Corsázom, volt alkalmam tesztelni a 256-os féket, és hát őszintén szólva eddig nem vettem észre túl nagy változást a gyári állapothoz képest... :rolleyes: fogni fog rendesen, csak ehhez ki kell nyomni a lábammal a padlólemezt. Mindennek ellenére nem vagyok csalódott, az egészet annak a számlájára írom hogy a főfékhenger még mindig az eredeti Corsáé, mert az nem lett cserélve. Most viszont úgy néz ki találtam egy Calibra C20NE főfékhengert, az lenne a kérdésem hogy ezt vajon fel lehet-e rakni a Corsára (esetleg kell-e még valami hozzá a főfékhengeren kívül), és ez már vajon hoz-e észrevehető változást a fékteljesítményben?

Link to comment
Megosztás:

Na, most hogy már pár napja megint Corsázom, volt alkalmam tesztelni a 256-os féket, és hát őszintén szólva eddig nem vettem észre túl nagy változást a gyári állapothoz képest... :rolleyes: fogni fog rendesen, csak ehhez ki kell nyomni a lábammal a padlólemezt. Mindennek ellenére nem vagyok csalódott, az egészet annak a számlájára írom hogy a főfékhenger még mindig az eredeti Corsáé, mert az nem lett cserélve. Most viszont úgy néz ki találtam egy Calibra C20NE főfékhengert, az lenne a kérdésem hogy ezt vajon fel lehet-e rakni a Corsára (esetleg kell-e még valami hozzá a főfékhengeren kívül), és ez már vajon hoz-e észrevehető változást a fékteljesítményben?

Fel lehet rakni, tudtommal ugyanazok a felfogatási pontok is. Azért Demót kérdezd meg, hogy nem e kell valami távtartó, de úgy rémlik, hogy simán fel lehetett rakni. Változást mindenképpen tapasztalsz. Sokkal finomabban lehet majd adagolni a féket, nem kell majd úgy taposni, érezhetőbb lesz emiatt az erősebb fékhatás. Kicsit vigyázni is kell vele, mert kicsit könnyebb lesz blokkoltra fékezni <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.