Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Motorhibajelző nem világít?

Inkább ilyen alap dolgokkal kezdenék, mint a gyújtás (gyertyák, kábelek), benzinellátás (benzinszivattyú).

De időnként világít, azán kialszik. Nem tudom mi lehet. Gyertyák ellenőrizve gyújtáskábelek jónak tünnek, megtisztítva. Gyújtáselosztó nem tűnik rossznak. Igaz mérni még semmit nem mértem ki, a kódkiolvasóm 1-2 héten belül meg kell hogy jöjjön, már csak azt kellene tudnom melyik szoftver ajánlott hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet a nagyérdeműnek! Mint újon egy kéréssel fordulnék hozzátok: most vettem egy 91-es A Corsa-t, 1.2-es a kicsike. Elég ramaty állapotban, de szaladgálós autónak tökéletes lesz. Ellenben ezt-azt azért rendbe raknék rajta, ehhez viszont nem ártana egy szerelési/javítási könyv, mondjuk PDF-ben. Van valakinek esetleg ilyesmije? a szabimaci@gmail.com -ra jöhetne is nyugodtan.

Előre is köszi,

Szabi

Link to comment
Megosztás:

Hálás köszönetem!

Az angollal nincs probléma! <_<

Még egy kérdésem lenne: apróbb és nagyobb alkatrészeket hol érdeme keresgélni hozzá? A fűtés választógombja (hogy hová fújjon) nem működik, és ahogy nézem a műszerfalat is ki kell venni a cseréjéhez majd. Illetve a két első torony a végét járja... no meg az ajtók is.

Sz.

Emailban nem fért át mert 160mega, de tessék itt van:

http://www.sendspace.com/file/a1bv62

Jah, angol.

Link to comment
Megosztás:

Jó.

Mitőbb a gyári GSi felni is ilyen méretű volt ha minden igaz (mármint 5.5x14"), és a gumimérettel sem lehet gond átmérőben mert elfér a Corsán, de elég ballonosan fog mutatni az 5.5" széles felnin.

Azért hogy biztos legyen a dolog, nem ártana tudni annak a felninek az ET-számát, extrém kicsi ET-vel még lehetnek gondok. Az előbb említett GSi felni ET 47.5-ös.

Link to comment
Megosztás:

Jó.

Mitőbb a gyári GSi felni is ilyen méretű volt ha minden igaz (mármint 5.5x14"), és a gumimérettel sem lehet gond átmérőben mert elfér a Corsán, de elég ballonosan fog mutatni az 5.5" széles felnin.

Azért hogy biztos legyen a dolog, nem ártana tudni annak a felninek az ET-számát, extrém kicsi ET-vel még lehetnek gondok. Az előbb említett GSi felni ET 47.5-ös.

Köszi szépen a segítséget! ET számot sajnos nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.