Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Én is erre tippeltem magamba hogy máse a szervós lufis osztlop. Mint a szervós lufitlan. De pedig valami ilyesmi lesz. :D

Az oszlop teljesen más. De talán megvan a megoldás, hogy miért tűnt rövidebbnek a lufis oszlop. Másik fajta kormányoszlop tartó kell elvileg. :)

Link to comment
Megosztás:

Az oszlop teljesen más. De talán megvan a megoldás, hogy miért tűnt rövidebbnek a lufis oszlop. Másik fajta kormányoszlop tartó kell elvileg. :)

Mert azt nem hoztad el vele együtt? Hát alap hogy másik konzol kell hozzá. Nekem azzal együtt adta volna az ürge. Nem tudom neked miért nincs :D

Link to comment
Megosztás:

Mert azt nem hoztad el vele együtt? Hát alap hogy másik konzol kell hozzá. Nekem azzal együtt adta volna az ürge. Nem tudom neked miért nincs :)

Elhoztam én minden cuccot, ami csak kell hozzá. a gyerek adott egy kormányoszlop tartót, de szerintem az nem jó hozzá. Másmilyen kellene.

Szerintem ilyen kellene nekem:

thumb-E6C7_4CBA0F88.jpg

És olyat adtak nekem, ahol a tartón a kormányoszlop tartófül belül van, nem így mint a képen kívül lefele.

Link to comment
Megosztás:

Légzsákosnál is megvan az a pöcök. Oda megy rá a átvezető.

Pontosan. Én légzsákos helyére tettem sima kormányt. Ez a pöcök kellett a dudához. Simán passzolt. Ellenkezőleg nem mókolnám. Vagyis sima helyére nem tennék lufist. Elég nagy macera ahogy látom. Na meg az a bumszli ronda kormány. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. Én légzsákos helyére tettem sima kormányt. Ez a pöcök kellett a dudához. Simán passzolt. Ellenkezőleg nem mókolnám. Vagyis sima helyére nem tennék lufist. Elég nagy macera ahogy látom. Na meg az a bumszli ronda kormány. :) :D

Az a baj a lufis kormány nélkül nem lehet használni a rendszert. Semmi értelme a légzsáknak akkor. Az lenne a kérdésem hogy a fenti képen az oszlop lufis kormányhoz valós vagy simához?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb. 100 km óta tompa koppanó hangot hallok a jobb első kerék felől. A hang főleg akkor jön elő, ha balra kanyarodok, és hullámos az út. Egyben érezni is, hogy valami összeütődik, kottyan. Akna nélkül egyelőre annyit tudtam tenni, hogy felemeltem jobbról, aztán balról a kocsit, megmozgattam az első kerekeket de semmi kottyanása nincs. Ugrálhatok is kb. a motorháztetőn, mert akkor sem hallom. Hogyan tudnám meghatározni a hang forrását, vagy mégis merre induljak el?

Köszönöm előre is az ötleteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb. 100 km óta tompa koppanó hangot hallok a jobb első kerék felől. A hang főleg akkor jön elő, ha balra kanyarodok, és hullámos az út. Egyben érezni is, hogy valami összeütődik, kottyan. Akna nélkül egyelőre annyit tudtam tenni, hogy felemeltem jobbról, aztán balról a kocsit, megmozgattam az első kerekeket de semmi kottyanása nincs. Ugrálhatok is kb. a motorháztetőn, mert akkor sem hallom. Hogyan tudnám meghatározni a hang forrását, vagy mégis merre induljak el?

Köszönöm előre is az ötleteket!

Nézd meg, megvan-e mindkettő gumibak a középdobnál. :D Aki meg nem segíteni akar, az ne szóljon be! :)

Link to comment
Megosztás:

Létezik, Japán F Astráknál, de mindjárt megnézem EPC-ben és linkelek képet...

Köszi. Vettem egy ilyen rudat de nemtudom h légzsákossá át lehet e szerelni. Elvileg a légzsákos kormányt fel tudom rá rakni csak a burkolattal lesz szerintem probléma.

thumb-757B_4CC401EF.jpg

Akkor szerinted ez légzsákos lehet? Csak azt nem tudom, hogy a burkolat mögött hogy fér el az átvezető szalag.

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Vettem egy ilyen rudat de nemtudom h légzsákossá át lehet e szerelni. Elvileg a légzsákos kormányt fel tudom rá rakni csak a burkolattal lesz szerintem probléma.

...

Szerintem próbáld rá a légzsákos burkolatot, mert ezen is már úgy van a gyújtáskapcsoló, ahogy a sima nem állítható légzsákoson... Nameg ugye cserélni kell a bajuszkapcsoló tartót is. Amúgy szerkesztettem előző hozzászólásom, ott vannak a linkek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.