Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

KEDVES UHUHU!

ADJ HELYET A KÉPEIMNEK!

MÉG FEL SZERETNÉK TOLNI KB 15 OLDALT.

HA NAGYON SOK TÁRHELYET ADSZ , AKKOR 200-AT

tárhelyet én nem tudok neked adni, mert én is bekéreckedtem valakihez ;)

regisztrálj egyet a www.uw.hu -n, és oda told fel a képeket.

van még egy csomó ingyenes szolgáltató, ahova lehet feltölteni, majd ide belinkelni...

ott van a www.tar.hu is.

Link to comment
Megosztás:

GYORSAN NÉZEGESSE MEG MINDEN CORSA B TULAJDONOS A HONLAPOMAT, MERT EGY HÉT MÚLVA LESZEDEM A KÉPEKET!!!!

Kedves matzera. !

A fórumszabályzaból idemásolok neked néhány sort.

Hozzászólási szabályok

1.Mielőtt felteszed a kérdésed, használd a keresőt. A kérdésed vagy véleményed már lehet hogy meg lett beszélve, oldva.

2. Kérjük a megfelelő fórumba helyezd a megnyitni kívánt témát. Amennyiben nem így teszel, át lesz helyezve, vagy ha már van ilyen téma, törölve lesz.

3. Egy rövid, tömör címet adj a témádnak, ami összegzi, hogy mi is a kérdésed.

4. Ne használd a ’Sürgős’ vagy ’Fontos’ szavakat a témád címében. Az összes hozzászólást fontosnak tartjuk.

5. Csak nagybetűket, túlzott számú kérdőjelet (?) vagy felkiáltójelet (!) ne használj a témád címében vagy a hozzászólásodban.

6. Ha hibát vétettél a hozzászólásban, használd a ’Szerkesztés’ funkciót. Válaszolni a saját kérdésedre nem kívánatos a fórumon.

7. Mellőzd az egyszavas / csak smileykat (grimaszokat) tartalmazó hozzászólásokat.

8. Ha bizonytalan vagy a hozzászólásban, nyugodtan kérdezz meg egy moderátort mielőtt elküldöd.

Előre is köszönöm, hogy a továbbiakban betartod a szabályokat

Üdvözlettel

Blitz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.