Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Hát igen, Az lenne az igazi! :) Csak sajnos erre még kicsit várnom kell :D Pár évig még nem álmodhatok másikrol....

Ha nem chip tuningal, mivel lehetne pár lóerőt gyűjteni? Mert erre eredetileg 13 colos kerekek voltak, most télen viszont 14 colos kerekek vannak, és már ezen is érzem, h valamivel lassabban gyorsul. Csakhogy most viszont sokkal jobban tudom irányítani, és a gumi sem fordul ki ha kicsit sietnék kanyarokban..:)

Nekem elég stabilnak tűnik a corsa, bár más kocsit nem vezettem sportosan csak a jó öreg Ladát! De azt lehetett ütni vágni, az mindenhol elment.. :D

Link to comment
Megosztás:

hát nem! az egy kókler tunyingcég által megbuherált kompjuter!

Jaaaa ne is mond, egyik bénább, mint a másik. Nagyon gyengén muzsikálnak :) :) :D

De akkor ném írja a Lexmaul magyarországi forgalmazója ezt az oldalán : "Az elektronikus egység beszerelésével az autó a gyári garanciát nem veszíti el. A motort nem károsítja. A motor káros anyag kibocsátása nem változik, megfelel az előírt gázemiszios értékeknek." ?

http://www.incontrol.hu/araink.html

Bár ez dieselhez van és nem kell sokat bontogatni, asszem.

Link to comment
Megosztás:

Jaaaa ne is mond, egyik bénább, mint a másik. Nagyon gyengén muzsikálnak :) :) :D

De akkor ném írja a Lexmaul magyarországi forgalmazója ezt az oldalán : "Az elektronikus egység beszerelésével az autó a gyári garanciát nem veszíti el. A motort nem károsítja. A motor káros anyag kibocsátása nem változik, megfelel az előírt gázemiszios értékeknek." ?

http://www.incontrol.hu/araink.html

Bár ez dieselhez van és nem kell sokat bontogatni, asszem.

hát azért irja, mert másképp nem tudná eladni a termékét.

a szervizkönyv a következőt irja: a garancia minden külső beavatkozásnál, amit nem márkaszervizben szerelnek be, változtatnak meg, elveszik.

ez nem pontos fogalmazás, emlékezetből irtam. elő kéne venni egy szervizkönyvet.....

Link to comment
Megosztás:

ez kircsi! akkor ha beteszek egy neonszettet, vagy egy új magnót elvesztem a garit? (elvileg persze) bár ez engem nem érint......

110000FT chiptuning? hát elviszem inkább máshova majd ha teljesítményre vágyok.... bár nem hiszem hogy sokmindent lehetne kihozni még belőle.....

Ja megjött a zeus sportdobom... holnapután felszerelés... aztán reszkessetek....

Link to comment
Megosztás:

hát azért irja, mert másképp nem tudná eladni a termékét.

a szervizkönyv a következőt irja: a garancia minden külső beavatkozásnál, amit nem márkaszervizben szerelnek be, változtatnak meg, elveszik.

ez nem pontos fogalmazás, emlékezetből irtam. elő kéne venni egy szervizkönyvet.....

Akkor ha valaki nálatok rakat be ilyen jellegű terméket, akkor megmarad a gari ? Vagy nem szerelitek be ? Mert akkor bezárult a kör :) Marad Mancs27 autója 75 Le.

Tényleg az Iline cuccok között nincs valami teljesítménynövelő kütyű ?

Link to comment
Megosztás:

...Szerintetek ha ráz a hűtőventilátor, de érezhetően a kormányon is, az azért van, mert 1.2-es motor van bent??? Mert ezt mondták nekem. A hugomnak is van egy corsája, de az 1.0- es. És mivel nála nem rázott, ezért megkérdeztem a szalonban mi az oka nálam. A válasz pedig, erősebb motornál erősebb ventilátor van, ezért érezni...
, Ne bazz már, akkor a 2000-s gsi-ket hogy vezetik?

Vagy adnak mellé egy-egy Fekete Lacit?

Szerintem vidd el normális szervízbe.

Link to comment
Megosztás:

ez kircsi! akkor ha beteszek egy neonszettet, vagy egy új magnót elvesztem a garit? (elvileg persze)

Nem, csak főelem vagy mirák cseréjénél veszted el a garit. Pölö ha kipuffot cserélsz (meg rádiót stb) megmarad. Ez azért van mert a gyárban így tervezték / rakták össze az autót és a kókánytuning Bt. munkájáért nem vállalnak felelősséget. Szvsz ez normális.

Link to comment
Megosztás:

Nem, csak főelem vagy mirák cseréjénél veszted el a garit. Pölö ha kipuffot cserélsz (meg rádiót stb) megmarad. Ez azért van mert a gyárban így tervezték / rakták össze az autót és a kókánytuning Bt. munkájáért nem vállalnak felelősséget. Szvsz ez normális.

na ez tévedés:

lényeges: olvasd el a szervizkönyv garanciára vonatkozó oldalait!!!!

igen, elveszited a sportkipufogonál, és a magnócserénél is! de nem az autó egészéről, hanem csak az érintett részről.

merthogy az opel nem vállal garit arra ha a magnócserénél 2 vezeték összeér, és károsodik a vezérlőegységed.

vagy a nem odavaló sportdob miatti motokárosodás......

de ha az ékszijfeszitőd beszarik, akkor az garanciális, még akkor is ha a magnót beszerelték.

akkor nem veszted el a gari, ha márkaszervizben szerelik be!!!

és ugye a márkaszervizben cska az odavaló alkatrészt szerelik be......

Link to comment
Megosztás:

akkó bemásolom.

5.) Megszünik a jótállás, ha:

-a kötelező szervizek valamelyikét nem végeztette el,

-a meghibásodást a rendeltetéstől eltérő használat, ütközés, átalakitás, utólagos beépítés okozta( amennyiben és arra a részre szünik meg a jótállás, amennyiben a rendeltetéstől eltérő használat, ütközéss, baleset a meghibásodással okozati összefüggésben van),

-a gépkocsival versenyen vettek részt

.......... stb...............

58. oldal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.