Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok.

Kiment a Corsámban a levegőmennyiségmérő (legalábbis a szervízben ezt mondták). Lehet hogy lesz lehetőségem szerezni egyet egy Corsa B ből. Szerintetek belemegy? Egy 1.2 2001-es autóról van szó. A B corsa 199..végi

Sasold meg a mostani és "leendő" levegőmennyiségmérődön a számokat :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Holnap veszem át az új Corsám.

A bejáratással kapcsolatban tudnátok valamit mondani?

Kb hány km a bejáratás? Mennyire kell vele óvatoskodni? Stb....

Üdv.:

Artid :?:

Azért az első párezer km alatt ne nyüstöld, és sokat kapcsolgasd a váltót, szal úgy finoman.Utána már szépen lassan lehet terhelni.

Link to comment
Megosztás:

Szia Artid! :wink: Én a 2000 km-re szavazok,bár attól is függhet milyen motorja van a gépnek.Én már olyat is hallottam,hogy ezeket a mostani gépeket nemigen kell már úgy járatni mint régen a zsigákat skodrikat ,menni kell velük "ésszel " és kész.Egyébként mi ujság van TATATBÁNYÁN? :lol: (lásd:tartózkodási hely.)

Link to comment
Megosztás:

Sasold meg a mostani és "leendő" levegőmennyiségmérődön a számokat :wink:

És egyeznie kell a számoknak? Vagy csak pár karakternek? Van egyáltalán rajta szám. Amúgy nem hiszem hogy egy levegőmennyiségmérőnek 40.000kmnél ki kell mennie, valamelyik kocsiban szinte sosem kell cserélni, ergo lehet hogy egy használt is megteszi. Egy új ára elég borsos:44.000Ft, és egy kis műanyag vacak az egész.

Link to comment
Megosztás:

a Corsa B hez közel 100.000 ft

a Corsa C hez meg 40-50.000 ft

elméletileg nem felcserélhető a kettő.....

nekem a multkor 35 ért hozták egy autóhoz...

ennyiért ha kell neked is tudok hozatni... uj, de számla nélkül ennyi.

Igen, az utángyártott 36.000Ft a Csergő kft-nél. Azért köszi szépen a felajánlást. 100.000Ft azért a kis vacakért? Nem semmi. Én még ennek a harmadát is sajnálom rá.

Nekem a Corsa 6-7 között eszik vegyes használattal, normálisan vezetve.

Link to comment
Megosztás:

Tobb dolog is:

(Bocs nincs magyar bill ezert ekezet nelkul lesz minden)

Fogyasztas:

1.4es c corsam nyaron 7-7.5 kozott evett. telen picit tobbet mint 8 vegyesben. Orszaguton ez ugy modosult hogy 6.8 illetve 8 de a 8l siboxszal.

(ja es ez nem alap 1.4es verzio volt :-))))) ) :wink:

Bejaratas:

En 2000 Km-ig nem hajtottam max 3500-4000es fordulat (ritkan) es padlogaz talan sosem volt.

Utanna elvittem olajcserere, amikor szemre telejesen tiszta olajat engedtek le.

plusz a gyari ajanlas ellenere 15eKm utan olajat csereltem mindig (szvsz erdemes)

A motor nem eszik olajat hibatlanul ketyek 83ekm utan is, tokeletes a kompresszio stb stb stb. mint ha uj lenne.

Az a legtomegmero kis muanyag vacek ilyen k sokba kerul???? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a ponyva többet árt mint használ!

Rárakod a kocsira, amit ha a szél , vagy bármi más mozgatja,akkor az végig dörzsöli a festést.

Megfelelően rögzítve nem fog mozogni.Szerintem.Én is ponyvázom az udvarban a GSI-t, és gumipókkal feszítem rá a ponyvát.Nincs mozgás.

De a jégkaparó és más egyéb erőszakos megoldás sem jobb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.