Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

ok.

mélykék bocs ha szétoffoltam, ezt a fórumot, de végülis a corsához tartozott. a másik topikot még nem ismertem

Csak azért írtam be, mert nem tudom olvasod-e az Astra F-es témaköröket. Az említett témában elég sok tapasztalat, hasznos infó van, tehát nem az offolás/nem offolás miatt említettem :wink:

Link to comment
Megosztás:

ez nem igaz. jó bele a 10w40-is. az igaz hogy jobb bele a 5w40.....

kezelési könyv rulz..........

jogos! privát véleményemet írtam, és ez így félreérthető volt!

egyébként nekem ez egy dilemma! mit jelent a "jobb"?

mi a következménye, ha a jobbat használom, vagy az olcsóbbat?

Link to comment
Megosztás:

remélem, nem leszek nagyon off :-)

egyik kedves (és nem mellékesen szép :) ) kolléganőm szeretne egy C Corsa-t venni, konkrétan ezt nézte ki: http://www.hasznaltauto.com/hasznaltauto/megnez/47476/

ötleteket kérnék a tulajoktól, hogy mit érdemes nagyon megnézni, mire kell figyelni stb, illetve hova érdemes elvinni az autót megnézetni (budaörsön van, tehát bp király)

köszi

Link to comment
Megosztás:

remélem, nem leszek nagyon off :-)

egyik kedves (és nem mellékesen szép :) ) kolléganőm szeretne egy C Corsa-t venni, konkrétan ezt nézte ki: http://www.hasznaltauto.com/hasznaltauto/megnez/47476/

ötleteket kérnék a tulajoktól, hogy mit érdemes nagyon megnézni, mire kell figyelni stb, illetve hova érdemes elvinni az autót megnézetni (budaörsön van, tehát bp király)

köszi

Ez vadállllllat szííííííínnnnnnnnnnn, nekem nagyon tetszik :) :) :P :lol:

Tán Ákost kelle felhívnod, hogy legyen oly kedves és segíteni a kolléganődnek :wink:

Link to comment
Megosztás:

felhivtam őket.

nincs előélete az autónak:

azaz még nem volt törve - azaz ott nem javitották.,

még nem volt benne 30.000 mert még nem volt szervizen :)

lehet hogy érdemes megvenni????

köszi

ötlet, hogy mire figyeljünk?

ennyi km-vel újnak kell lennie, nem?

Link to comment
Megosztás:

a kolléganőmnek van egy új c corsája. asszem most van benne 10.000km. eddigi hibák: kuplungcsere 5000km-nél ill. néha elmegy a motor ereje? (én nem vágom a témát, de a szerelők se értik elvileg nem mutathibát, az mondjuk 3 hengeres)

az már csak idegesítő dolgo hogy a kalaptartója mindig beesik :)

szerintem nem rossz vétel. (bár ennyi pénzből én tuti mást vennék)

tehát kuplung, váltó. ilyen kis futásteljesítménynél nem mérvadó, de az addigi élteéről sokmindent elárul mennyire vannak kilazulva/kiesve az ajtó tartóelemei

Link to comment
Megosztás:

kuplungcsere 5000km-nél

ez az országban az egyetln korza, amin meghallt a kuplung.

SOHA nem cseréltettem kuplungot corsán. pedig volt nem egy ami 200.000 km-en is tulvolt.....

amugy lehet hogy azért megy el a motor ereje, mert olyankor csuszik a kuplung... csak pörög, de nem megy.

Link to comment
Megosztás:

SOHA nem cseréltettem kuplungot corsán. pedig volt nem egy ami 200.000 km-en is tulvolt.....

amugy lehet hogy azért megy el a motor ereje, mert olyankor csuszik a kuplung... csak pörög, de nem megy.

az sajnos összeszerelési hiba volt (elismerték) nem értettem én se hogy nincs kraft a motorban, de az a kuplung után volt.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pénteken megvettem az autómat, amihez Ákos és Bazs segített hozzá! Most meg is köszönném mindkettőjük segítségét!

a szomorú az, hogy a csomagtartóból hiányzik a szőnyeg és riasztóval hirdették, de nincs benne, de kiharcoltam, hogy szereljék be!

Ezektől függetlenül nagyon szeretem életem első autóját! És mégegyszer köszi!

Tullcsi!

szivi :wink:

vigyázz rá!!! :wink:

biztos nincs benne a riaszto???

az nem ad hangot bekapcsoláskor!!! az reteszeléskor villog az elakadásjelző kapcsolód, és ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pénteken megvettem az autómat, amihez Ákos és Bazs segített hozzá! Most meg is köszönném mindkettőjük segítségét!

a szomorú az, hogy a csomagtartóból hiányzik a szőnyeg és riasztóval hirdették, de nincs benne, de kiharcoltam, hogy szereljék be!

Ezektől függetlenül nagyon szeretem életem első autóját! És mégegyszer köszi!

Gratula hozzá 023.gif

Sok-sok balesetementes kiloméret és boldog pillanatot kívánok az újdonsült gazdinak :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.