Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Ez pont ~30% különbség, ami még pont jogos a motorvezérlőtől... ~15,5L lenne az alsó ideális tiszta E85 fogyasztásod kb, ha a nagy átlagod benyából 12,6.

N igen, a fene se számolt utána :lol: Mondjuk az adott helyzetben benyával ugyanott vagyok pénzügyileg mint az E85 tel. (16x200 vs 12,7 x 250) Szal most nem erőltetem majd a dolgot. Ha megint 300 körül lesz a benya, az más, ott erős igény lesz majd rá ;)

Link to comment
Megosztás:

Gabo 3,2 Itt minden megvan, de azért nem kapkodok...

Épp most néztem, hogy van egy 2003/4 havi 2 milláért... hm... kissé aláárazta sztem, vagy nagyon meg akar tőle szabadulni... én nem akarok megszabadulni tőle, csak sajnos kb a nyolcadára esett vissza a fizum, így nem annyira lehet fenntartani.

De megvan még a 2.2 iss, nem?? Én azt adnám el ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gabo 3,2 Itt minden megvan, de azért nem kapkodok...

Épp most néztem, hogy van egy 2003/4 havi 2 milláért... hm... kissé aláárazta sztem, vagy nagyon meg akar tőle szabadulni... én nem akarok megszabadulni tőle, csak sajnos kb a nyolcadára esett vissza a fizum, így nem annyira lehet fenntartani.

Jah... hogy B2. Én B1 -et vadászok MV6-ot sógoromnak.

ON

Link to comment
Megosztás:

De megvan még a 2.2 iss, nem?? Én azt adnám el ;) :lol:

Az már apám nevén van, max néha meghajtom, hogy ne lustuljon... el nagyon nem adhatom, hacsak nem adok fatinak vmi hasonló kaliberű verdát, pl egy 2001-2002 es Frontérával kiegyezne :lol: - én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan ezért nem csináltam még E85 átalakító elektronikát ;)

Ha majd megcsinálod, érdekelne megfelelő díjazás ellenében.. ill... amikor 300 volt a benya itthon én külföldön ocsóért tankoltam, akko nem érdekelt.. remélem hamarosan megint :lol:

Link to comment
Megosztás:

Őőő bocs de B1ben mikor volt 3,2? :P :lol: ;)

Vagy Te sem az adatlapomat, sem az avataromat nem nézted meg? Hm.. ejnye.. B)

szánom-bánom, de nem :)

hát tényleg nem könnyű jobb állapotú MV6-ot találni. ami szimpi lett volna, elkelt :lol: biztos véletlen :(

amiben nem vagyok biztos, az meg még mindig megvan.. gondolom ez is véletlen ezért egyre inkább nem vagyok benne biztos.

Pesten is hírdetnek vagy kettőt, de nem biztos, hogy luftra felmegyek sógornak megnézni, mivan ha kábítás és felesleges 400 Km-et megyek :lol:

nem tudom... elég macera, de nagyon szeretné az MV6ot.... ahoz képest hogy Golfos....

Link to comment
Megosztás:

szánom-bánom, de nem :lol:

hát tényleg nem könnyű jobb állapotú MV6-ot találni. ami szimpi lett volna, elkelt :lol: biztos véletlen :lol:

amiben nem vagyok biztos, az meg még mindig megvan.. gondolom ez is véletlen ezért egyre inkább nem vagyok benne biztos.

Pesten is hírdetnek vagy kettőt, de nem biztos, hogy luftra felmegyek sógornak megnézni, mivan ha kábítás és felesleges 400 Km-et megyek ;)

nem tudom... elég macera, de nagyon szeretné az MV6ot.... ahoz képest hogy Golfos....

Pedig egy jó használtautóért menni kell, pláne egy jó Omegáért, egy jó MV6-ért meg főleg :) :(

Én is Nyíregyre mentem Fehérvárról Corsával, oda-vissza 600 km...

Mikor az első Omegámat vettem, még "rutintalan" voltam, huszonvalahányadikat néztem meg,mire kiválasztottam. De amikor megláttam, egyből tudtam, hogy messze jobb az átlagnál....

Link to comment
Megosztás:

Pedig egy jó használtautóért menni kell, pláne egy jó Omegáért, egy jó MV6-ért meg főleg ;) :lol:

Én is Nyíregyre mentem Fehérvárról Corsával, oda-vissza 600 km...

Mikor az első Omegámat vettem, még "rutintalan" voltam, huszonvalahányadikat néztem meg,mire kiválasztottam. De amikor megláttam, egyből tudtam, hogy messze jobb az átlagnál....

na hát arra már én is voltam, volt nyíregyen és környékén vagy 3, de nem tudom eldönteni, melyik a legxarabb közülük, de mind kuka. Az egyikből úgy alkudtam 150 ezret, hogy nem is kértem, csak visszaadtam a kulcsot, egyből engedett belőle... biztos megért az autó vagy 300ezret, többet tuti nem.

úgy látom, hogy 96 tól 700 alatt nem lesz normális. Most pesten találtam vagy 2-t, de mind 1 guriga körül mozog, viszont szervizesek. Az egyik céges szervizelt, a másik végig szervízkönyves. Majd kiderül.

Link to comment
Megosztás:

na hát arra már én is voltam, volt nyíregyen és környékén vagy 3, de nem tudom eldönteni, melyik a legxarabb közülük, de mind kuka. Az egyikből úgy alkudtam 150 ezret, hogy nem is kértem, csak visszaadtam a kulcsot, egyből engedett belőle... biztos megért az autó vagy 300ezret, többet tuti nem.

úgy látom, hogy 96 tól 700 alatt nem lesz normális. Most pesten találtam vagy 2-t, de mind 1 guriga körül mozog, viszont szervizesek. Az egyik céges szervizelt, a másik végig szervízkönyves. Majd kiderül.

Itt tudok Fehérváron egy megbízható 98'-ast, plüss belsővel, felújított automatával. 875e-ért hirdeti, gondolom 850-éer biztos odaadja a kolléga.

Jól ismerem...

Link to comment
Megosztás:

Itt tudok Fehérváron egy megbízható 98'-ast, plüss belsővel, felújított automatával. 875e-ért hirdeti, gondolom 850-éer biztos odaadja a kolléga.

Jól ismerem...

jó lenne némi infó róla képekkel, de ne offoljunk itt, az emilem publikus küldhetnél némi leírást.

Link to comment
Megosztás:

Itt tudok Fehérváron egy megbízható 98'-ast, plüss belsővel, felújított automatával. 875e-ért hirdeti, gondolom 850-éer biztos odaadja a kolléga.

Jól ismerem...

az ezüstre gondolsz világos plüssel?

azzal szemezek, csak kicsit messze van, de ha meg tudod erősíteni, hogy tényleg nem áll meg 2000 km mulva, akkor lehet átgurulok meglesni.

Nade tényleg inkább pü-ben fojtassuk, vagy a xarvájlingon. ;)

Link to comment
Megosztás:

az én autóm 3000v6 .

a fogyasztásom csak városban 16-17 liter volt a télen.egy kicsit megilyedtem és egyből szervíz de azt mondták hogy minden rendben van a kocsival .ennyi a fogyija.

előtte 2.5v6-om volt de az 13-nál megállt.

ezt nem gondoltam volna ,hogy ennyi a különbség a kető között.

Link to comment
Megosztás:

az én autóm 3000v6 .

a fogyasztásom csak városban 16-17 liter volt a télen.egy kicsit megilyedtem és egyből szervíz de azt mondták hogy minden rendben van a kocsival .ennyi a fogyija.

előtte 2.5v6-om volt de az 13-nál megállt.

ezt nem gondoltam volna ,hogy ennyi a különbség a kető között.

Az MV6-om se fogyaszt annyit. ~650 km tele tankkal vegyesbe...

Link to comment
Megosztás:

Az MV6-om se fogyaszt annyit. ~650 km tele tankkal vegyesbe...

Az MV6-od ua mint a 3000V6-ja,nem?

Max felszereltsége más...

Sztem akkor is sok, még ha autómata is. Ezzel az erővel vehetnél - ha akarnál - S8-at vagy egy 740-es tepsi BMW-t azok se fognak többet enni......

Tudom én vagyok akinek semmit nem fogyaszt, DE 29km/h-s átlagsebóval 11,3 az utolsó 1700km-en. Same B2 like yours csak maunál.

Ha autómata is akkor is sok.... Nem folyik belőle a benya - nincs benzinszag?Felmegy a vízhőfok? - bár írtad hogy átnézetted már...

Milyen stílusban vezetsz Te?Átlagsebó mennyi ennél a fogyinál?

Link to comment
Megosztás:

Az MV6-od ua mint a 3000V6-ja,nem?

Max felszereltsége más...

Sztem akkor is sok, még ha autómata is. Ezzel az erővel vehetnél - ha akarnál - S8-at vagy egy 740-es tepsi BMW-t azok se fognak többet enni......

Tudom én vagyok akinek semmit nem fogyaszt, DE 29km/h-s átlagsebóval 11,3 az utolsó 1700km-en. Same B2 like yours csak maunál.

Ha autómata is akkor is sok.... Nem folyik belőle a benya - nincs benzinszag?Felmegy a vízhőfok? - bár írtad hogy átnézetted már...

Milyen stílusban vezetsz Te?Átlagsebó mennyi ennél a fogyinál?

2.5-re gondoltam...

Link to comment
Megosztás:

vezetési stílus az papás maximálisan.nem ütöm a gépet csak csordogálok.az lehet a baj, hogy rövid távokat megyek.alig melegszik fel a motor.iskola óvoda járat.de mint írtam ez csak városi fogyi.sokan írnak ennyit meg annyit ,de vegyesben számolnak.vegyesben nekem is 10-11 de amit írtam az csak város és kis távon közlekedem.

nem tudom hogy mit néztek át az autón de azt mondták, hogy rendben van.ennyi a fogyi.az előző autóm mint már írtam 2.5 v6 13-at evett.én is sokallottam azért vittem szerelőhöz.a mázsa térre hordom a dns-hez.opel szervíz.nem volt velük soha semmi gondom.remélem nem malmoztak meg.

mit kellene megnézetnem rajta?

én is gondolkodtam ,hogy akkor egy v8 mert az sem eszik többet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Olyan problémám lenne, hogy az automata váltón elszállt a sport fokozat nem villan fel a műszerfalon. És a váltó sem vált fel, meg volt egy "karácsonyfa effekt" is amikor az összes led világított a válton, még reménykedem, hogy kevés a váltóolaj, mert az tényleg az... (felváltás hiányára) és valami kis elektronikus malőr...(a sport fokozatra)

Ha valakinek van valami ötlete, vagy lelombozó tippje:) megköszönném.

A váltó garanciás, de nem ilyen egyszerű a történet..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.