Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Világit az ABS lámpám, de inditáskor elalszik. Viszont amint elkezd forogni a kerék, azonnal kigyullad. A másik ilyen prücök a légzsák visszajelző, ez is folyamatosan világit.

ABS jeladók közül valamelyik(ek) nem jó(k) szerintem. Nézd meg a jeladó tövénél, nem sérült-e a kábel

szigetelése. Ha valamelyiknél az, akkor jó eséllyel megvan a ludas.

Légzsák visszajelző légzsák hiánya miatt világíthat, vagy ha pl kontaktos a légzsák-duda átvezető a kormánynál.

Link to comment
Megosztás:

ABS jeladók közül valamelyik(ek) nem jó(k) szerintem. Nézd meg a jeladó tövénél, nem sérült-e a kábel

szigetelése. Ha valamelyiknél az, akkor jó eséllyel megvan a ludas.

Légzsák visszajelző légzsák hiánya miatt világíthat, vagy ha pl kontaktos a légzsák-duda átvezető a kormánynál.

Szintén zenész...

Ha beindítod a járgányt és nem világít az ABS, csak miután megmozdult az autó, sanszos hogy valamelyik ABS jeladó hibás (megbízhatatlanul működik).

Ha álló helyzetben is világít, akkor viszont lehet hogy szakadt a jeladó, mert a hiányát így jelzi...

Keresd Mifi cartársat, tud adni neked ABS jeladót, jóáron!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az ötleteket. Az autó most van a szervizben, meg fogják nézni az ABS jeladókat.

Bár az eladó azt mondta nekem, hogy a középkonzol le lett véve a váltókarnál, mert valamit javitott ott egy villamossági ember és azóta ég a légzsák visszajelző.

De mondjuk azon sem csodálkoznék, hogyha egy darab légzsák sem lenne benne. Ezek ebben az országban megszokott dolgok.

Annyit már tudok, hogy elöl a kopásjelzők nem müködnek, mindkettő ki van kötve, az egyiknek csak a kábelei lógnak a féknél. És le van dugózva az EGR szelep helye, meg a másik oldal is, hiányzik a komplett fémcső onnan.

Azt hiszem lesznek még érdekes dolgok átvizsgálás során.

Eddig két belső kormánygömbfejet kell cserélni a futómüben, meg az első stabilrúd szilentjeit. A többi része úgy néz ki jó.

Viszont azt mondta a szerelő, hogy a kormánymüvemből folyik a szervóolaj és már volt javitva. Majd meglátjuk mire megy vele.

A motoron is találtunk néhány olaj folyást, most vizsgálják honnan jöhet. Remélem semmi komoly. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bár az eladó azt mondta nekem, hogy a középkonzol le lett véve a váltókarnál, mert valamit javitott ott egy villamossági ember és azóta ég a légzsák visszajelző.

Akkor azért ég, mert széthúzta a légzsák vezérlő csatiját, és úgy lett ráadva gyújtás. Csak törölni kéne a hibakódot tech-el.

Link to comment
Megosztás:

Akkor azért ég, mert széthúzta a légzsák vezérlő csatiját, és úgy lett ráadva gyújtás. Csak törölni kéne a hibakódot tech-el.

hja, nekem a lemerült, zárlatos akksi csere után volt ilyenem... 15-20 perc akksinélküliség épp elég volt neki törölnie a hibát... Azóta sincs vele bajom.... (Igaz nem próbáltam, hogy nyílnak-e :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

hja, nekem a lemerült, zárlatos akksi csere után volt ilyenem... 15-20 perc akksinélküliség épp elég volt neki törölnie a hibát... Azóta sincs vele bajom.... (Igaz nem próbáltam, hogy nyílnak-e :lol: :lol: )

pedig akkuhiánynál elvileg nem törlődik, szal csekkold, nem-e az égő égett ki :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig akkuhiánynál elvileg nem törlődik, szal csekkold, nem-e az égő égett ki :lol:

nem, mert gyújtásnál tesztel.. igaz aztán elmentem más miatt is techelni, szal ott tuti törölték, de akkuhiány után nem volt állandó lámpám, csak gondolom a memóban maradt....

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, az tényleg normális jelenség az Ominál, hogy ha lassan veszem le a lábam a gázpedálról, minden ok, de ha hirtelen lépek le róla, egy pillanatra felvillan a motor hibajelzés?

Mert a gyári könyv ir valami ilyesmit, de nekem minden alkalommal csinálja, amikor nem szép lassan engedem vissza a gázpedált. Lehet hogy kezd meghalni a gázpedál potméter? Illetve ami az adagolón van jeladó?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, az tényleg normális jelenség az Ominál, hogy ha lassan veszem le a lábam a gázpedálról, minden ok, de ha hirtelen lépek le róla, egy pillanatra felvillan a motor hibajelzés?

Mert a gyári könyv ir valami ilyesmit, de nekem minden alkalommal csinálja, amikor nem szép lassan engedem vissza a gázpedált. Lehet hogy kezd meghalni a gázpedál potméter? Illetve ami az adagolón van jeladó?

Köszi

igaz nem dízelem van - volt, de ilyet még egyik Omegám se csinált...

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, az tényleg normális jelenség az Ominál, hogy ha lassan veszem le a lábam a gázpedálról, minden ok, de ha hirtelen lépek le róla, egy pillanatra felvillan a motor hibajelzés?

Mert a gyári könyv ir valami ilyesmit, de nekem minden alkalommal csinálja, amikor nem szép lassan engedem vissza a gázpedált. Lehet hogy kezd meghalni a gázpedál potméter? Illetve ami az adagolón van jeladó?

Köszi

adagoló fedél

Link to comment
Megosztás:

Nos úgy néz ki, holnap hozhatom el a szervizből az Omit.

A váltóból egy merő fekete sz...r jött le olaj helyett, és a gyári szürő volt benne, a motorból dettó. Pedig eladó bácsi esküdözött, hogy ezeket kicserélték és nem kevés pénzt fizetett a szerelőnek miatta.

Első futómüvet megúsztam két belső kormánygömbfej és a stabilrúd szilent cseréjével, de sajnos kiderült hogy a kormánymüvem f...ssa az olajat, ugyhogy cserés.

Légzsák hibát kiütötték müszerrel, ellenőrizték az ABS-t is, ott a jeladók jók, viszont maga a vezérlőegység kukás. :lol:

Sajnos annak lett igaza, aki az adagoló tetejét mondta hibának, tényleg az a gázos, viszont igy marad egyelőre, mert közlekedni lehet vele normálisan.

Ugyhogy most keresnék baráti áron bontott kormánymüvet és ABS vezérlőt 97.12 havi kombi TD-hez.

De viszont holnaptól élvezkedhetek a jó kis Omiban terpeszkedve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos úgy néz ki, holnap hozhatom el a szervizből az Omit.

A váltóból egy merő fekete sz...r jött le olaj helyett, és a gyári szürő volt benne, a motorból dettó. Pedig eladó bácsi esküdözött, hogy ezeket kicserélték és nem kevés pénzt fizetett a szerelőnek miatta.

Első futómüvet megúsztam két belső kormánygömbfej és a stabilrúd szilent cseréjével, de sajnos kiderült hogy a kormánymüvem f...ssa az olajat, ugyhogy cserés.

Légzsák hibát kiütötték müszerrel, ellenőrizték az ABS-t is, ott a jeladók jók, viszont maga a vezérlőegység kukás. :lol:

Sajnos annak lett igaza, aki az adagoló tetejét mondta hibának, tényleg az a gázos, viszont igy marad egyelőre, mert közlekedni lehet vele normálisan.

Ugyhogy most keresnék baráti áron bontott kormánymüvet és ABS vezérlőt 97.12 havi kombi TD-hez.

De viszont holnaptól élvezkedhetek a jó kis Omiban terpeszkedve. :lol:

Sztem próbáld meg szétszedni az ABS-t hátha sikerül kipucolni. Nem hinném, hogy óriási baja lenne. Előbbiekben már leírtam mit kellett csinálnom, de ha vmi nem megy nyugodtan zargass vele.

Link to comment
Megosztás:

Oké, de lévén hogy sem udvarom, sem mühelyem, az ABS pucolás tolódik. Először meg kéne találnom a motoron, hogy egyáltalán melyik is az, utána rá kéne jönnöm, hogyan jön ki a helyéről és utána jöhet az hogyan kell szétszedni és megpucolni. :lol:

Mindenesetre tél előtt mindenképpen megcsinálom.

Bár bontóban mondtak 30-at bontott vezérlőre, nem tudom mennyire reális ez az ár. A gyári ára horror. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem próbáld meg szétszedni az ABS-t hátha sikerül kipucolni. Nem hinném, hogy óriási baja lenne. Előbbiekben már leírtam mit kellett csinálnom, de ha vmi nem megy nyugodtan zargass vele.

Megtaláltam a leirásodat, gyorsan ki is mentettem. Most már csak arra kell rájönnöm hol leledzik a motoron ez a vezérlő és indulhat a menet. Azt hiszem tényleg megpróbálom előbb szétkapni és majd utána venni másikat.

Viszont sajna a kormánymüvet nem tudom szétkapni és megjavitani. Abból mindenképpen másik kell. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam a leirásodat, gyorsan ki is mentettem. Most már csak arra kell rájönnöm hol leledzik a motoron ez a vezérlő és indulhat a menet. Azt hiszem tényleg megpróbálom előbb szétkapni és majd utána venni másikat.

Viszont sajna a kormánymüvet nem tudom szétkapni és megjavitani. Abból mindenképpen másik kell. :lol:

A kormányműből hol ömlik az olaj? Mert az alsó szimmeringet lehet cserélni. Az ABS pedig ott van a kormánymű mellett a hossznyúlványon. Rá is van írva egy fekete müa dobozra, hogy ABS. A fekete doboz alatt van az elektronika, alatta a villanymotor, előtte pedig a szelepek.

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam a leirásodat, gyorsan ki is mentettem. Most már csak arra kell rájönnöm hol leledzik a motoron ez a vezérlő és indulhat a menet. Azt hiszem tényleg megpróbálom előbb szétkapni és majd utána venni másikat.

Viszont sajna a kormánymüvet nem tudom szétkapni és megjavitani. Abból mindenképpen másik kell. :lol:

Dieselen az ABS vezérlő a vezetőoldalon a tűzfal előtt van, ha lenézel a háromszög alakú motorvezérlő doboza mögött, meglátod, egy vastag kábelköteg megy rá felülről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.