Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Szereztem egy CDR500-at az Omiba. :D

F Astrából származik a műszer és hibátlanul is működik, egy dolgot leszámítva. :D

Gyanítom, hogy mivel Astrában volt eddig, nem 10 karakteres, hanem 8-as kijelzőre van beállítva, az Omega viszont 10-es és így az első két karakter üresen marad, pedig oda szokta írni, hogy pl. hányas csatornára van elmentve az éppen hallgatott rádiócsatorna (U1, U2, stb...)

Használatiban találtam egy olyant, hogy a 3-as és 5-ös gomb együttes lenyomásával lehet átkódolni, de ez nekem nem akart működni.

Van valami trükk a dologban? Csinált már valaki ilyent? :)

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Uraim!

Régen jártam itt, egy kis segítség kellene! Az autó B Omega X20XEV. Amíg nyomom a gázt semmi gond. Mikor megállok kis idő múlva a fordulat leesik 350-400-ra, motorteszter lámpa világít. Ilyenkor két eset áll fenn, vagy lefullad, vagy ezen a fordulatszámon szerencsétlenkedünk. Ilyenkor, ha kellő óvatossággal játszom a gázzal, hirtelen felugrik a fordulat 2000 fölé, motorteszter kialszik, megint megy mint a golyó.

Mi lehet a baja? Alapjárati motor?

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Uraim!

Régen jártam itt, egy kis segítség kellene! Az autó B Omega X20XEV. Amíg nyomom a gázt semmi gond. Mikor megállok kis idő múlva a fordulat leesik 350-400-ra, motorteszter lámpa világít. Ilyenkor két eset áll fenn, vagy lefullad, vagy ezen a fordulatszámon szerencsétlenkedünk. Ilyenkor, ha kellő óvatossággal játszom a gázzal, hirtelen felugrik a fordulat 2000 fölé, motorteszter kialszik, megint megy mint a golyó.

Mi lehet a baja? Alapjárati motor?

Előre is köszönöm a segítséget!

Hibakódot villogtasd ki.

http://www.omegaowners.com/forum/YaBB.pl?num=1189022687

Fojtószelepház, alapjárati motor tisztítás az nem fog ártani neki. Ha van hibakód akkor aszerint tovább.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem hagyott nyugodni a dolog, gugliztam egyet németül is és meglett a megoldás :D

Van akinél a 3+5 megy, mint a használatiban le volt írva, van akinél pedig a 4+6. :D

Nekem a 4+6 volt a nyerő. :)

Kormánytávod nem volt? Mert ha F Astrából van a cd, akkor gondolom most az nem működik.

Link to comment
Megosztás:

Kormánytávod nem volt? Mert ha F Astrából van a cd, akkor gondolom most az nem működik.

De, van és most is működik. A fejegységek mind tudják kezelni a multikormányt. :D

Khm... 3+5=8 karakter, 4+6=10 karakter :) :D

A német fórumon a gyerek 10-ről 8-ra állította a 4+6-os kombinációval. De amúgy ésszerűnek tűnik úgy... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.