Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sziasztok.

Mivel nem tudom melyik topikba illik a kérdés, előszőr itt kérnék tanácsot a hozzáértőktől "még az ág is húz" jeligére :-))

Szóval az előzmények:

Generátor megadta magát, persze jó messze. 240 km haza tréleren. (2.5 TD automata 2000-ből).

Itthon az aksit kivettem tölteni, hogy el tudjak majd menni vele egy 'villanyszerelőhöz'. Ajtót természetesen bezártam előtte a kulccsal kettőre. Szóval akksi ki, ajtó zárva, motorháztető lezárva.

Most akksi feltöltve, de nem tudom kinyitni akksi nélkül az ajtót. Kulcs nem fordítja el a zárat. Akksit nem tudom betenni, és nem tudok bejutni az autóba.

Van bármi ötletetek egy olyan ostoba embernek erre a helyzetre? :-(

Miért nem nyitja akksi nélkül a kulcs az ajtót?

Vagy

Hogyan jussak be az utastérbe így?

Vagy

Hogyan nyissam fel a motorháztetőt?

Vagy

Hogyan adjak áramot a központizárnak?

Köszönettel: Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Mivel nem tudom melyik topikba illik a kérdés, előszőr itt kérnék tanácsot a hozzáértőktől "még az ág is húz" jeligére :-))

Szóval az előzmények:

Generátor megadta magát, persze jó messze. 240 km haza tréleren. (2.5 TD automata 2000-ből).

Itthon az aksit kivettem tölteni, hogy el tudjak majd menni vele egy 'villanyszerelőhöz'. Ajtót természetesen bezártam előtte a kulccsal kettőre. Szóval akksi ki, ajtó zárva, motorháztető lezárva.

Most akksi feltöltve, de nem tudom kinyitni akksi nélkül az ajtót. Kulcs nem fordítja el a zárat. Akksit nem tudom betenni, és nem tudok bejutni az autóba.

Van bármi ötletetek egy olyan ostoba embernek erre a helyzetre? :-(

Miért nem nyitja akksi nélkül a kulcs az ajtót?

Vagy

Hogyan jussak be az utastérbe így?

Vagy

Hogyan nyissam fel a motorháztetőt?

Vagy

Hogyan adjak áramot a központizárnak?

Köszönettel: Krisztián

Ember, jól megszivattad magad! ;)

Amúgy miért nem nyitod ki a csomagtartót? Csak mert az is nyílik kulccsal. Jobb esetben... meg nem árt ha kombi a gép. Különben nehéz átjutni a sí-alagúton :lol:

(vagy ha van erősítő a csomagtartóban, akkor onnan is vissza tudod táplálni a rendszert. előtte persze ellenőrizd, hogy a pozitív akksikábel elöl nincs-e letestelve)

Rosszabb esetben kocsi kicsit megemel, és a motortérbe alulról fel lehet nyúlni (a műa kötényt le kell szedni, ha van), és csipesszel ráakasztasz az akksikábelekre. Vigyázz, ne csinálj rövidzárat.

Ha meg nagyon mikrosebészi/nőgyógyászi érzékekkel, és bitang sok türelemmel vagy megáldott, akkor így ki lehet nyitni a motorháztetőt is, a zárat matatva...

Vettél volna X20XEV-et, oda be lehet mászni a motortérbe, annyi a hely a hűtő és a motor között ;)

Még rosszabb eset: berúgod a csomagtérből a sí-alagutat. Elvileg az a pici műanyag csavar könnyen elpattan, és akkor ott be tudsz nyúlni. Utána pótolandó.

Legrosszabb eset: megnézed hogy melyik a legolcsóbb üvegfelület a kocsin, azt egy téglával bemászol.

Én kulcsot zártam be egy párszor. Szerencsére egy Hyundai Accent volt a 'tettes' akkor, és azoknak annyira szar anyagból van a kasztnija, hogy az ajtó felső részét simán ki tudtam annyira hajlítani, hogy egy darab dróttal ki tudjam horgászni a kulcsot :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ember, jól megszivattad magad! ;)

Amúgy miért nem nyitod ki a csomagtartót? Csak mert az is nyílik kulccsal. Jobb esetben... meg nem árt ha kombi a gép. Különben nehéz átjutni a sí-alagúton :lol:

(vagy ha van erősítő a csomagtartóban, akkor onnan is vissza tudod táplálni a rendszert. előtte persze ellenőrizd, hogy a pozitív akksikábel elöl nincs-e letestelve)

Rosszabb esetben kocsi kicsit megemel, és a motortérbe alulról fel lehet nyúlni (a műa kötényt le kell szedni, ha van), és csipesszel ráakasztasz az akksikábelekre. Vigyázz, ne csinálj rövidzárat.

Ha meg nagyon mikrosebészi/nőgyógyászi érzékekkel, és bitang sok türelemmel vagy megáldott, akkor így ki lehet nyitni a motorháztetőt is, a zárat matatva...

Vettél volna X20XEV-et, oda be lehet mászni a motortérbe, annyi a hely a hűtő és a motor között ;)

Csomagtartót nem tudom nyitni, mert csak a távirányító, vagy a műszerfalon lévő gomb nyitja (ha van akksi). Nincs zárnyílás.

Ha a csomagtartó nyitva lenne, a többit megoldanám.

Az ajtót miért nem tudom kulcsal kinyitni?

Jaaa, és most kaptam kézhez egy 30ezres gyorshajtást is :-((

Link to comment
Megosztás:

Csomagtartót nem tudom nyitni, mert csak a távirányító, vagy a műszerfalon lévő gomb nyitja (ha van akksi). Nincs zárnyílás.

Ha a csomagtartó nyitva lenne, a többit megoldanám.

Az ajtót miért nem tudom kulcsal kinyitni?

Jaaa, és most kaptam kézhez egy 30ezres gyorshajtást is :-((

Hát barátom, ez szívás a köbön ;)

Olvasd el a többit is amit írtam.

Gyanítom azért nem, mert mivel duplára zártad, reteszelte is a zárat. Elvileg ki kéne nyitni kulccsal... Gyakorlatilag meg valami nem stimmel, ezek szerint.

Lehet összeakadt valami a zárban.

Akkor marad a motortérbe bejutás alulról, vagy az üveg bezúzás...

A csekkel meg még olcsón megúszod! Örülj hogy nem több! ;)

Link to comment
Megosztás:

Csomagtartót nem tudom nyitni, mert csak a távirányító, vagy a műszerfalon lévő gomb nyitja (ha van akksi). Nincs zárnyílás.

Ha a csomagtartó nyitva lenne, a többit megoldanám.

Az ajtót miért nem tudom kulcsal kinyitni?

Jaaa, és most kaptam kézhez egy 30ezres gyorshajtást is :-((

Az önindítón keresztül (he nem testel le az akksi kábel pozitív valahol a tálcánál) nem rakható rá az akksi?

Amúgy rács kitör, lesz hely azt kinyitod.

Link to comment
Megosztás:

Az önindítón keresztül (he nem testel le az akksi kábel pozitív valahol a tálcánál) nem rakható rá az akksi?

Amúgy rács kitör, lesz hely azt kinyitod.

Az üvegkárt talán még biztosítóra is el lehet sütni. Lakásbiztosításnak volt ilyen kitétele. Leeső tetőcserép, stb...

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy rossz a helyesirásom bár nem rémlik hogy igy lenne de tudod mit legyen igazad.puff neki.

Nem lehet, biztos! És nemcsak ebben van igazam...

akár hiszed akár nem szerelő nem tudta megmondani az opelnél hogy melyik rossz,ezért is szerettem volna megtudni mert két árajánlatot kaptam és nem volt kedvem kifizetni mind a kettőt./Amúgy a bosch adagoló szervizben adtak egy hiba kodót amit a fedélzeti cuccomból vettek ki de sajna nem tudták megmondani hogy mit takar.lehet hogy te megtetted volna lelked rajta./

Bevarrtzsebű vagy és meg is magyarázod. Fillérekért megvettél egy bontószökevényt és nem akarod megjavíttatni, mert sokallod. Akkor minek vetted?

az hogy hülyeségeket irkálok nem tudom bár én úgy tudtam hogy ez az oldal azért jött létre hogy segitsen az olyan 'Hülye kérdéseket' feltevő embereknek mint én.Mert esetleg itt vannak olyan emberek akik tapasztaltabbak az omegák terén sokunknál vagy épp szerelök. Itt kérek elnézést tőled amiért zavartam a köreidet a hülye kérdésemmel.

Jó, hogy megmondod, miért jött az oldal létre. Mennyit fizettél érte? A létrejöttéért, a fenntartásáért és az információkért?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Mivel nem tudom melyik topikba illik a kérdés, előszőr itt kérnék tanácsot a hozzáértőktől "még az ág is húz" jeligére :-))

Szóval az előzmények:

Generátor megadta magát, persze jó messze. 240 km haza tréleren. (2.5 TD automata 2000-ből).

Itthon az aksit kivettem tölteni, hogy el tudjak majd menni vele egy 'villanyszerelőhöz'. Ajtót természetesen bezártam előtte a kulccsal kettőre. Szóval akksi ki, ajtó zárva, motorháztető lezárva.

Most akksi feltöltve, de nem tudom kinyitni akksi nélkül az ajtót. Kulcs nem fordítja el a zárat. Akksit nem tudom betenni, és nem tudok bejutni az autóba.

Van bármi ötletetek egy olyan ostoba embernek erre a helyzetre? :-(

Miért nem nyitja akksi nélkül a kulcs az ajtót?

Vagy

Hogyan jussak be az utastérbe így?

Vagy

Hogyan nyissam fel a motorháztetőt?

Vagy

Hogyan adjak áramot a központizárnak?

Köszönettel: Krisztián

Hát, mivel tényleg az ág is húz, nem írok rosszat, pedig kb 10 percen keresztül tudnálak folyamatosan hülyézni.

Ha a generátor nem töltött, akkor mért nem jöttél vele lábon, minek kellett tréler? Minek kellett az ajtót bereteszelni? Csak magad okolhatod. Betöröd azt az ablakot, amelyiken be tudsz mászni, és felhúzod a mocitérnyitó kallantyút. Más esélyed nincs, valamelyik ablak ugrik. De ne aggódj, ha a jobb, vagy bal elsőt vered ki, azt tudok adni neked egy ötösért...

Link to comment
Megosztás:

Csomagtartót nem tudom nyitni, mert csak a távirányító, vagy a műszerfalon lévő gomb nyitja (ha van akksi). Nincs zárnyílás.

Ha a csomagtartó nyitva lenne, a többit megoldanám.

Az ajtót miért nem tudom kulcsal kinyitni?

Jaaa, és most kaptam kézhez egy 30ezres gyorshajtást is :-((

Erre már nincs mit írni, született lúzer vagy...

Link to comment
Megosztás:

Hát barátom, ez szívás a köbön ;)

Olvasd el a többit is amit írtam.

Gyanítom azért nem, mert mivel duplára zártad, reteszelte is a zárat. Elvileg ki kéne nyitni kulccsal... Gyakorlatilag meg valami nem stimmel, ezek szerint.

Lehet összeakadt valami a zárban.

Akkor marad a motortérbe bejutás alulról, vagy az üveg bezúzás...

A csekkel meg még olcsón megúszod! Örülj hogy nem több! ;)

Milyen Omega az, amin nincs csomagtartó zár?

Link to comment
Megosztás:

Az önindítón keresztül (he nem testel le az akksi kábel pozitív valahol a tálcánál) nem rakható rá az akksi?

Amúgy rács kitör, lesz hely azt kinyitod.

Ilyen tanácsokat adtok neki? Amilyen szerencsétlen, rövidzárat fog csinálni és az akku is a képébe fog robbanni...

Link to comment
Megosztás:

De uraim, szegényke ott zokog, hogy mit törjön össze, az üveget, a hűtőrácsot, vagy bármit. Ti meg itt röhögtök! Fújj, rosszmájú banda...

Ui: megjegyezném, hogy ezen beírások alatt, az előzőek hatására, olyan sokáig röhögtem, hogy már kezdek rosszul lenni...

Link to comment
Megosztás:

Mivel a duda és a ködlámpa is relézve van, nincs értelme onnan áramot adni. Sztem is a mocitérből lehetne áramot adni. Ha nem látod az akku vezetékét, akkor az önindítón, vagy a generátor vezetékein tudnál áramot adni. Ha nem megy, akkor én is üveget törnék, pláne, hogy nekem az van tacsiban ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel a duda és a ködlámpa is relézve van, nincs értelme onnan áramot adni. Sztem is a mocitérből lehetne áramot adni. Ha nem látod az akku vezetékét, akkor az önindítón, vagy a generátor vezetékein tudnál áramot adni. Ha nem megy, akkor én is üveget törnék, pláne, hogy nekem az van tacsiban ;)

Ráteszek egy lapáttal,üveget én is tudok,gyakorlatilag bármelyiket,ha kombiról van szó :lol:

Törje be a szélvédőt azt lehet a legjobb áron adni(meg ahogy nézem az csak nekünk van) ;)

Komolyra fordítva én alámásznék és az önindítón vagy generátoron keresztül adnék áramot a rendszernek,persze kövben valaki készen állna a távirányítóval.

Ha van fenéklemez akkor sz..pás van.De velem ilyen nem szokott történni mert ilyen esetben teszek az ellen,hogy kizárjon magából az autó(ablak lehúz vagy motortér zár kitámaszt).Nem hiszem el,hogy nincs valami autótolvaj ismerőse. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.