Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Mennyi bolond omegás!!! :rolleyes: :blink: ;) Az érdi lejtőn motorféknél fölmegy a BC pillanatnyi fogyasztási adata 800km megtehető táv fölé, máris örülnek, hogy mennyit spórol az autójuk. De várjatok, mert jön az emelkedő!! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

ezt nekem akkor írta ki, amikor Hemivel elmentünk a Sió Autóházba tárgyalni. Odafelé a pályán nem nyomtam, majd megérkezés után teletankoltam a Tescóban (vérbeli opeles hol is tankolna, ha nem a tescóba' óccsójé)

Naja... Bár én még ott nem tankoltam (egyszer akartam, de túl sokan álltak sorba) mert sehogysem esik útba. Meg nekem nincs is BC-m. :D Mee az enyém fapados, óccsó vas. Viszont tök szépen ketyeg. Szóval nekem ilyenben csak "nem omegás" tapasztalatom van. De majd beépítek egy olyan zöld ledes pillanatnyi fogyasztásmérőt, mint ami anno a libafoszöld trabantomban volt! (Meg az új Hondában is van...) :blink: ;) (Meg egyszer teletankolom, és megmérem milyen távra elég a fuel. :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az egyesült királyságban a klíma extrának számít. Ott nincsenek gatyarohasztó melegek...

Igy van. Bár ma már ott is általános, de 10 éve még nem volt gyakori. Van 1 hónap meleg, összesen egész évben, az sem egyhuzamban.

Link to comment
Megosztás:

Haveromnak gyárilag kurblis volt az első ablak és no klíma. De láttam már olyan omit is, amin az anyósülés előtt nem lufi volt, hanem kesztyűtartó :rolleyes:

De ha érdekel az 1994-es gyári extra lista, akkor szolgálhatok azzal is. Hát siralmas az alapfelszerelés.

Más.Csodák csodája reggel beindult az omega. Lehet azért, mert holnap a szerelő házhoz jött volna. Most megint várom, hogy elromoljon,mert így nem merek hosszabb útra menni vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.