Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Legjobbakat kívánok minden kedves sors és kartásnak!

Van egy számomra bosszantó apró gondom.Nevezetesen az ,hogy ki lett cserélve az omiban a gyári magnó egy lg-re.Namost ,aki csinálta levágta a gyári harmadik csatit kompletten.Jelenleg tennék bele egy gyári cd-s rádiót ,csakhogy nem tudom hogy a különböző színü kábeleket hova kéne kötni az új csatlakozon.

Ebben esetleg tudna valaki segíteni?Remélem lesz valaki aki megtudja nézni a saját csatiján a lábkiosztást és a színeket.

Rlőre is nagyon köszönöm.

Üdv:csiziktomi

Link to comment
Megosztás:

Mint mondtam, nekem sem gyári riasztóm van, nem is volt benne.

Attól még lehet, hogy aki betette azt a riasztót, az tette bele a kapcsolót is, nem akart befaragni valami másfajtát a műszerfalba, inkább beszerzett egy eredetit. Mindenesetre úgy tűnik, hogy amelyik autóban csak a gyári immo van, riasztó nélkül, abban nincs ez a kapcsoló :rolleyes:

Más: az Omiban sebességfüggő a szervó? Csak mert azt vettük észre, hogy amikor az ABS lámpa világít, és a kilométeróra megbolondul (mostmár egyébként egyáltalán nem mutat sebességet) akkor a szervó is keményebbé válik.

Link to comment
Megosztás:

Hájj Cartársak!

Anno irtam, egy eldugult injektor volt az egy hengerem kihagyásának az oka. Megoldódott az olajfogyasztás is, a szelepfedél tömítésnél, ette meg az olajat..elfojt! Sőőt, nagyon zsír volt a kompresszió érték.

Ha már távirányítókról van szó, nekem gyári infrás van, és nem tudom, hogy oldalt mit szolgál a kisebb gomb, nem tudom leírásba nem találtam semmit.

Meg valakinek hibás hátsó ablaktörlő motor akad-e, mert nekem csak a háza kellene... Elrohadt a szár, amibe a tengely fut, és a fekete takaró lemezt nem tudom rögzíteni.

De mindezek ellenére, nagyon király Omegázni!!

1 másik kérdés, hogy tudtok Holden modellről itt, a kárpát medencébe valahol??? Mondjuk átépíteni??

Link to comment
Megosztás:

Az a kis gomb reteszeli a zárat, azaz hiába törik be az ablakot, a gombot nem lehet felhúzni, ezáltal kinyitni az autót.

Én nem hallottam még hogy lenne vhol Mo-on Holden. Pedig nagyon állat mocikat tettek bele. Ráadásul a caravanból csináltak egy emelt hasmagasságú szabadidőautót (persze nem összkerékkel).

Link to comment
Megosztás:

Attól még lehet, hogy aki betette azt a riasztót, az tette bele a kapcsolót is, nem akart befaragni valami másfajtát a műszerfalba, inkább beszerzett egy eredetit. Mindenesetre úgy tűnik, hogy amelyik autóban csak a gyári immo van, riasztó nélkül, abban nincs ez a kapcsoló :rolleyes:

Nem, ez teljesen gyári megoldás, az elrendezése is más egy ilyennek.

Tehát az elmélet nem áll meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Legjobbakat kívánok minden kedves sors és kartásnak!

Van egy számomra bosszantó apró gondom.Nevezetesen az ,hogy ki lett cserélve az omiban a gyári magnó egy lg-re.Namost ,aki csinálta levágta a gyári harmadik csatit kompletten.Jelenleg tennék bele egy gyári cd-s rádiót ,csakhogy nem tudom hogy a különböző színü kábeleket hova kéne kötni az új csatlakozon.

Ebben esetleg tudna valaki segíteni?Remélem lesz valaki aki megtudja nézni a saját csatiján a lábkiosztást és a színeket.

Rlőre is nagyon köszönöm.

Üdv:csiziktomi

Na mivel úgy látom senki se válaszol:( ezért eladnám a cd-t.A tipusa DELCO CDR 500

csiziktomi

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este fél órán keresztül keresgéltem a segédanyagot, de nem találtam meg. Peppino oldaláról szedtem le régebben. A gyári bekötési rajz nem elég egyértelmű. Én biztos nem raknék bele gyári cd-t, akkor inkább egy 600-as magnó tárral, és a Bose hifirendszerrel. Állatul szól :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este fél órán keresztül keresgéltem a segédanyagot, de nem találtam meg. Peppino oldaláról szedtem le régebben. A gyári bekötési rajz nem elég egyértelmű. Én biztos nem raknék bele gyári cd-t, akkor inkább egy 600-as magnó tárral, és a Bose hifirendszerrel. Állatul szól :rolleyes:

Hallottam róla, hogy a gyári bose féle cucc szépen szól, egyszer meg is hallgatnám szívesen, de mivel nekem nem az volt benne, így gyorsan eltakarítottam (Blau 300). Most nálam is egy LG fej dolgozik (LAC7710), lecserélt frontokkal, amiket egy SONY xplod erősítő hajt, hátsó ajtókban maradt a gyári hangszóró (csak ezeket hajtja a fej), a csomiban meg még egy erőlködő a subbal... A kijelző meg nem megy, na bumm... Amúgy is pixelhibás! ;)

csiziktomi!

A lábkiosztást délután meg tudom nézni, ha még érdekel...

Link to comment
Megosztás:

Hallottam róla, hogy a gyári bose féle cucc szépen szól, egyszer meg is hallgatnám szívesen, de mivel nekem nem az volt benne, így gyorsan eltakarítottam (Blau 300). Most nálam is egy LG fej dolgozik (LAC7710), lecserélt frontokkal, amiket egy SONY xplod erősítő hajt, hátsó ajtókban maradt a gyári hangszóró (csak ezeket hajtja a fej), a csomiban meg még egy erőlködő a subbal... A kijelző meg nem megy, na bumm... Amúgy is pixelhibás! :rolleyes:

csiziktomi!

A lábkiosztást délután meg tudom nézni, ha még érdekel...

BIBI nem pixelhibás:)

amúgy köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nemrég vettem egy 2.5TD Omegát sajnos néhány problémám akadt.

A problémám a következő:

A meglévő kulcsban lévő távirányító nem müködik. Szeretném megtudni,hogy ha veszek a bontóban egy ugyanojan távirányítót azt rá lehet tanitani valahogy az én autómra?

Keresnék megvételre fényszoró állitó motorokat, ill. elsőködlámpákat.

Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nemrég vettem egy 2.5TD Omegát sajnos néhány problémám akadt.

A problémám a következő:

A meglévő kulcsban lévő távirányító nem müködik. Szeretném megtudni,hogy ha veszek a bontóban egy ugyanojan távirányítót azt rá lehet tanitani valahogy az én autómra?

Keresnék megvételre fényszoró állitó motorokat, ill. elsőködlámpákat.

Előre is köszi a segítséget.

Helló!

Nekem van állítómotrom ha minden igaz ,holnap megnézem

Ha kell csörögj a 06205810845.re

csiziktomi

Link to comment
Megosztás:

BIBI nem pixelhibás:)

amúgy köszi előre is

Az enyém sem volt az, amíg szét nem szedtem... ;)

Megnéztem a kábeleket, de nekem az ominózus csatiba csak 4 egyforma barna-fehér kábel megy... Így elég nehéz megmondanom melyiket hova... :rolleyes:

Az király de hogyan kell az okitást végrehajtani?

Elvileg beteszed a kulcsot a gyújtáskapcsolóba, gyújtást adsz, és (ha jól tudom) 5 másodpercen belül megnyomod a lezárás gombot. Ekkor elvileg lezár, majd rögtön vissza kinyit az autó, jelezve, hogy a programozás megtörtént...

Más: gyárilag hova van rögzítve a xenon trafója? Valaki le tudná nekem fényképezni?

Link to comment
Megosztás:

Az enyém sem volt az, amíg szét nem szedtem... ;)

Megnéztem a kábeleket, de nekem az ominózus csatiba csak 4 egyforma barna-fehér kábel megy... Így elég nehéz megmondanom melyiket hova... :rolleyes:

Rájöttem:)Csak nem igazán jött össze:(

Ha vitte a kijelzőt akkor meg nem ment a központi zár.A fene tudja.Marad az LG fej benne.

Mindent köszi

Link to comment
Megosztás:

Az enyém sem volt az, amíg szét nem szedtem... ;)

Megnéztem a kábeleket, de nekem az ominózus csatiba csak 4 egyforma barna-fehér kábel megy... Így elég nehéz megmondanom melyiket hova... :rolleyes:

Elvileg beteszed a kulcsot a gyújtáskapcsolóba, gyújtást adsz, és (ha jól tudom) 5 másodpercen belül megnyomod a lezárás gombot. Ekkor elvileg lezár, majd rögtön vissza kinyit az autó, jelezve, hogy a programozás megtörtént...

Más: gyárilag hova van rögzítve a xenon trafója? Valaki le tudná nekem fényképezni?

Sztem ha nem a kocsihoz kapott távot akarod ráprogizni, akkor tech2 kell. A xenon trafója elvileg a lámpa házára van felfogatva alulról. PRóbáld meg kivenni a lámpa alatti bajuszt, és akkor már látni kellene.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.