Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nem tudom mi történt a kocsival, de nekem sem akart beindulni.

Amikor ráadtam a gyújtást villogott a motor lámpa és nem aludt el a tc, a légzsák és az abs lámpa.

Eddíg mindíg elaludtak 1-2 másodperc múlva.

A 4. kisérletre beindult, nem vettem le az akku sarut.

Azóta semmi baja.

Nagyon összetartanak az omik:: :lol:

Különben nem nézted meg mi volt a baja miért nem indult,hátha nekem is segítség lenne...

Különben köszönöm a cd-t:)

Üdv:csiziktomi

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi történt a kocsival, de nekem sem akart beindulni.

Amikor ráadtam a gyújtást villogott a motor lámpa és nem aludt el a tc, a légzsák és az abs lámpa.

Eddíg mindíg elaludtak 1-2 másodperc múlva.

A 4. kisérletre beindult, nem vettem le az akku sarut.

Azóta semmi baja.

1ismimnek akkor villogott a motorlámpa ,mikor az immo vacakolt.cserélnie kellett az inditásgátlót+a kulcsban a csippet

Link to comment
Megosztás:

Nekem a távirányítóm azt hiszem csak lezárja a kosit meg állítólag a riasztót indítja el.

Üdv::csiziktomi

nekem az elsőzárásra "csak"bazárja a verdát,10sec.-en belül ujbolizárásra reteszeli az ajtót, élesiti a riasztót.

amúgy a távival az ablakokat-tetőablakot is belehet zárni.

Link to comment
Megosztás:

nekem az elsőzárásra "csak"bazárja a verdát,10sec.-en belül ujbolizárásra reteszeli az ajtót, élesiti a riasztót.

amúgy a távival az ablakokat-tetőablakot is belehet zárni.

Szerintem nekem valami utólagos cucc van benne.Csak 2 gomb ha az egyiket megnyomom akkor elkezd riasztani,ha a másikat akkor lezárja a központizárat felhúzza a z ablakot és elkezd villogni egy piros led.

Nincs a kocsiban a belső gyári riasztókapcsoló és az oszlopban sincs érzékelő(egyenlőre:))

csiziktomi

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés .nem lehet valahogy kikötni ezt az inmo-t?

Ha elakarják lopni ez nme hiszem hogy visszatartó lenne

csiziktomi

Vhogy kikötötték nekem is, csak 10 hónap alatt úgy gondolta újraköti magát.. hajrá nanotechnológia :lol: :lol:

Eddig nem volt baja, csak az utóbbi időben rakoncátlankodik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Javult valami, hogy kipucoltad a szelepet?

Valami tömítés kell alá?

Javult sokat...vagy szerintem, jobban indul és nem akadozik a motorom,és néha jobban is megy, nem kell alá semmilyen tömítés fém a fémen van...sokat nem tudsz pucolgatni rajta, azt a kis szelepet megfújkálod wd40el azt nyomogatod, hogy jól járjon és ÓVATOSAN kifújatod kompresszorral vagy is én így csináltam. Valamint, hogy ne menjen még jobban tönkre raktam alá egy vékony alumínium lapot (Bombás üveg), de kori sörös dobozt ajánlott, méretre vágod és mint tömítést be rakod alá. Azt nem mér falst... :lol: Nekem működik és jó a gép...és nem megy tönkre,és nem dzsuvás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi történt a kocsival, de nekem sem akart beindulni.

Amikor ráadtam a gyújtást villogott a motor lámpa és nem aludt el a tc, a légzsák és az abs lámpa.

Eddíg mindíg elaludtak 1-2 másodperc múlva.

A 4. kisérletre beindult, nem vettem le az akku sarut.

Azóta semmi baja.

Ha villog a mocikontroll lámpa, akkor tuti az immo nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon összetartanak az omik:: :lol:

Különben nem nézted meg mi volt a baja miért nem indult,hátha nekem is segítség lenne...

Különben köszönöm a cd-t:)

Üdv:csiziktomi

Haggyyáááááá.... Reggel nem indult... úgy néz ki az egyik kulcsban meghalt az immo chip.... De jól megszopatott..... áááááá kééész vok....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.