Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sziasztok!

Szereztem fűtött üléseket, és el is kezdtem kibontani belőle a fűtést (sajna a kárpit sem egyezett meg, és jobbkormányos autóban volt). Egyik ülésből már kiszedtem, de mielőtt a sajátomnak esnék neki a kérdésem, hogy a huzatot tartó gyűrűk kiszedésének van valami trükkje, vagy csak ide oda görbítgetve ahogy sikerül? Visszaépítésnél ugyan azokat hajlitgatni vissza, vagy mondjuk gyorskötegelővel lehet helyettesíteni? Vagy aki csinált már ilyet, hogyan csinálta?

Üdv!

Én ugyanazokat raktam vissza mindig. kombinált fogóval nyomkottam össze őket. Igaz nem mindig lett szabályos kör formája :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ugyanazokat raktam vissza mindig. kombinált fogóval nyomkottam össze őket. Igaz nem mindig lett szabályos kör formája :lol:

Rá is ragasztottad a fűtőlapot kétoldalas ragasztóval a szivacsra, mint ahogy eredetileg van, vagy csak egyszerűen beraktad a kárpit alá?

Link to comment
Megosztás:

Én technokollal ráragasztottam a szivacsra, de csa néhány helyen, mert különben elszakadnak a fűtőszálak. A Rekiben már 2 éve bennvan, és hibátlanul működik.

Én is néztem már a tankban lévő csöveket, hogy elég gatyák, de a kapható csövek minőségét ismerve azok negyed ennyit bírnának :lol:

Link to comment
Megosztás:

a 2.6 V6 kiírta ma menet közben,meleg motornál h Check oil level miközben van benne :lol: ez csak 1x történt meg azóta rendben van...meghülyült ? vagy csak azt akarta h simogassam meg a pálcáját ? :lol:

Öcsémé is csinálta egy időben. Egy darabig segített neki, hogy a felső nívóig töltötte, de későb ez sem. Asszem utánna olajat cserélt és azóta jó neki. De irj neki mailt a babu@opelklub.hu ra hogy mi volt pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Öcsémé is csinálta egy időben. Egy darabig segített neki, hogy a felső nívóig töltötte, de későb ez sem. Asszem utánna olajat cserélt és azóta jó neki. De irj neki mailt a babu@opelklub.hu ra hogy mi volt pontosan.

szerdán megy olajcserére és átvizsgálásra, ha utána is kiiría akkor megkérdem köszi !

Link to comment
Megosztás:

Ma elhoztam a gépet a kasznistól, és szerdán viszem a fényezőhöz. LAssan aztó is lesz belőle, nem csak pénztemető :lol:

Jut eszembe szerdán akkor adom a lóvét.Ha megfordultunk az omival villogtatunk egyett?Legalább megmutatod melyik csatik kellenek hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kicsit elhanyagoltam mostanság a fórumot... sajnos más dolgok akadtak.

De eljött az ideje a téli gumának.

Leesett az első hó, és majdnem sportszelet lett a gatyuszban :lol:

A nyárim 205/65R15, gyári acélon :lol:

Milyen télit vegyek? Méret? Márka?

Ha volt szó róla bocsi, de jelenleg nincs időm visszaolvasni.

Biztonságos haladást mindenkinek! Vigyázzatok az OMIKRA!!!

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem volt kéznél másik emelő.

http://kepfeltoltes.hu/081130/vicces_www.k...ltoltes.hu_.jpg

Nem semmi erő lehet abban az ajtóemelőben, hogy így felemelt egy majd' másfél tonnás autót :lol:

Sziasztok.

Kicsit elhanyagoltam mostanság a fórumot... sajnos más dolgok akadtak.

De eljött az ideje a téli gumának.

Leesett az első hó, és majdnem sportszelet lett a gatyuszban :lol:

A nyárim 205/65R15, gyári acélon :)

Milyen télit vegyek? Méret? Márka?

Ha volt szó róla bocsi, de jelenleg nincs időm visszaolvasni.

Biztonságos haladást mindenkinek! Vigyázzatok az OMIKRA!!!

Azt mondják, télre jobb a keskenyebb gumi (meg olcsóbb is), tehát 195/65R15 sztem. Ha jól láttam, Kori pont ilyen gumikat árul...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.