Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

nekem a 3.0-ra a kötelező most váltottam a wabarthoz 8073ft. a súly ill.k.watt adó 70...ft.még tizezer sincs mint a régihez.ez egy 2000 évi autó. a városi fogyi 13-14 liter.természetesen nem pörög a kerék egyfolytáben.aki 10l alatt ír fogyit az nem mond igazat. a szerelhetősége az sokkal bonyolultabb és drágáb.ezt nem a szaktudásom után állapítm meg csak a szerelő amit mond.

Link to comment
Megosztás:

Jah, hykomat :rolleyes:

TE vagy a budatétényi srác??!! Kicsi a világ. Igen vettem egy másik garnitúrát 70e-ért (90e-ről indult), olyat, mint a tied volt, kivéve hogy ezen 1 helyen van egy kisebb padkanyom. A tiedével az volt a bajom, amit mondtam neked ott iss, hogy nagyon csúnyán össze volt verve, plusz a gumiknak iss gatya volt.

Te eladtad a tiedet?

Én 18-asról váltottam most 17"-os gyárira, remélem ezzel nem kóvályog keresztbe az úton.

Majd rakok fel képeket...

Aha személyesen.

Elvitték.

18 az elég zorkó lehetett, sztem a 17 épp elég, legalábbis nyárra én is maradok annál.

Mi volt neked a baja szelepfedél tömi után (olvasom a másik fórumot is de egyértelműen nem jött le), gyertyakábel vagy vmi más?

Link to comment
Megosztás:

nekem a 3.0-ra a kötelező most váltottam a wabarthoz 8073ft. a súly ill.k.watt adó 70...ft.még tizezer sincs mint a régihez.ez egy 2000 évi autó. a városi fogyi 13-14 liter.természetesen nem pörög a kerék egyfolytáben.aki 10l alatt ír fogyit az nem mond igazat. a szerelhetősége az sokkal bonyolultabb és drágáb.ezt nem a szaktudásom után állapítm meg csak a szerelő amit mond.

Mileőtt itt mindenki kést ragad az eredeti kérdés az átlagfogyi /vegyes/ volt.

Én leírtam mennyi egy 3.0 manuál átlagfogyija.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! ma regisztráltam az oldalon és azért ide irok mert nem enged uj témát inditani, azt irja nem vagyok rá jogosult. az a gondom hogy vettem egy 2.5td 96os omegát aminek az adagoloja rossz volt (melegen nem indult). az adagolot megcsinálák most indul de viszont nem megy az auto. alapjárat rendben viszont kétezres fordulatig nem reagál a gázadásra csak nagyon minimálisan. utána megindul de az sem az igazi. ha valakinek van ez ügyben "tapasztalata" kérem segitsen! előre is kösz! üdv:egy uj de eddig csalodott omegás

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! ma regisztráltam az oldalon és azért ide irok mert nem enged uj témát inditani, azt irja nem vagyok rá jogosult. az a gondom hogy vettem egy 2.5td 96os omegát aminek az adagoloja rossz volt (melegen nem indult). az adagolot megcsinálák most indul de viszont nem megy az auto. alapjárat rendben viszont kétezres fordulatig nem reagál a gázadásra csak nagyon minimálisan. utána megindul de az sem az igazi. ha valakinek van ez ügyben "tapasztalata" kérem segitsen! előre is kösz! üdv:egy uj de eddig csalodott omegás

Nem tudom merre laksz?,de ha adagolóról van szó kizárólag CSOMÁD-ra menj amennyiben nem szeretnél csalódni !

Link to comment
Megosztás:

SZIA! KÖSZ A TIPPET! sajnos én veszprémi vagyok ugyhogy muszáj valamit a közelben keresnem! akihez vittem az a mi környékünkön számit A MESTER-nek. kicserélte az adagoloban az elemet ami tönkre szokott menni ezekben (gyári bosch). a probapadon minden jo azt mondja. szerinte az elektromos részét kell beálittatnom a szerelő szerint viszont ez igy jo:(?! NEM TUDOM!!!!! Más:láttam h árulsz omega cuccokat. ha rendbe jön az auto kicsit ki szeretném pofozni. szeretném megkérdezni hogy a sport hütőrácsért mennyit kérnél? köszi!

Nem tudom merre laksz?,de ha adagolóról van szó kizárólag CSOMÁD-ra menj amennyiben nem szeretnél csalódni !
Link to comment
Megosztás:

Sajnos opelék nem respektálják,ha másik rádiót akarsz belerakni.Igaz,hogy szabvány csatis de a memoria +12 V nem a szabvány helyen van,hanem megvan cserélve a gyujtás 12V-vel.

Ezeket felcseréled és megy normálisan.

csiziktomi

Hali!Csak tudnám melyik az...felrakom a fotót és hátha valaki tudja mi micsoda...én megfordítok mindent... :rolleyes:

Elmondod melyiket kell megfordítani és megfordítom...

Pont azt mondom, hogy az AUTÓ piros vezetékét (ott nincs sárga!) kösd rá a magnó piros+sárga vezetékére is.

Sajnos az általad említett módot nem mindegyik fejegység tudja (jól). Amúgy az autónál a piros az állandó táp,

a fekete a gyújtás táp. :)

nekem a rádiónak nincsen kábele, szóval nem tudom melyik kábelről beszélsz, nekem még EURO csatis a magnóm... :) nincsen átalakító..azzal nem is lenne gond, az menne úgy a kötözgetés...

Linkelek egy két képet...1.KÉP 2.KÉP ennyi :)

Köszike mindenkinek!!!!

Sok driftinget mindenkinek az ünnepek alatt! Valamint vigyázzatok sok hülye van az utakon!!!

Link to comment
Megosztás:

Hali!Csak tudnám melyik az...felrakom a fotót és hátha valaki tudja mi micsoda...én megfordítok mindent... :rolleyes:

Elmondod melyiket kell megfordítani és megfordítom...

nekem a rádiónak nincsen kábele, szóval nem tudom melyik kábelről beszélsz, nekem még EURO csatis a magnóm... :) nincsen átalakító..azzal nem is lenne gond, az menne úgy a kötözgetés...

Linkelek egy két képet...1.KÉP 2.KÉP ennyi :)

Köszike mindenkinek!!!!

Sok driftinget mindenkinek az ünnepek alatt! Valamint vigyázzatok sok hülye van az utakon!!!

A képen a (vastag barna melletti) tiszta pirosat és a feketét kell megcserélni tudtommal.

Link to comment
Megosztás:

SZIA! KÖSZ A TIPPET! sajnos én veszprémi vagyok ugyhogy muszáj valamit a közelben keresnem! akihez vittem az a mi környékünkön számit A MESTER-nek. kicserélte az adagoloban az elemet ami tönkre szokott menni ezekben (gyári bosch). a probapadon minden jo azt mondja. szerinte az elektromos részét kell beálittatnom a szerelő szerint viszont ez igy jo

Sümegen tudok egyet ajánlani, ha érdekel...

Link to comment
Megosztás:

GSD3

:) :) Kár. másik jobban érdekelt volna. Meg azt hiszem a 225/45 R17 a gyári méret, nem a 235/45 (bár erről eltérő infókat találtam) De azért megkérdezhetem, mennyi az ára?

Anno, mikor az első Omegámat vettem, már akkor elmentettem a te népítéletedet (ezt csak érdekességképpen írtam :rolleyes: :) )

Link to comment
Megosztás:

.... Meg azt hiszem a 225/45 R17 a gyári méret, nem a 235/45 (bár erről eltérő infókat találtam)...

Én csak a B2 ből indulhatok ki. ott 235/45 R17 et ír a könyvem. Onnan visszanézve 205/65 R15... ill 265/40 R17... ez lesz fenn nyáron hátul :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.