Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Megadnád az elérhetőséget? Ha publikus...

Mikor megvettem ezt az Omegát, szépen ragyogott a dupla, kerek vég rajta, azóta viszont tele lett rozsdarügyekkel. Egyébként nem csúnya. de valami gyenge, krómozott gagyi...

És a kocka végek mindig iss jobban tetszettek... B)

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/35..._1225008202.jpg

Innen rendeltem az első toldattal együtt.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémbe is a Dexron II van :lol:

De a tudomány ezt hozza B)

Lehet hogy csak elírták ;)

Nem egyedülálló eset lenne :blush:

Hello, hogyan lehet ugy ki ereszteni a benne lévö olajat, mert ahogy én lattam van egy csö ami a vizhütö elött van és az is a szervo rendszer csöje, az valami olaj hütö lehet?

Meg kell bontani a szivattyúnál a cső csatlakozást, majd kormányt kitekerve jobbra balra szinte az egész lefolyik belőle.

Legalábbis Astránál így működik, Ominál még nem csináltam :D

Link to comment
Megosztás:

Meg kell bontani a szivattyúnál a cső csatlakozást, majd kormányt kitekerve jobbra balra szinte az egész lefolyik belőle.

Legalábbis Astránál így működik, Ominál még nem csináltam B)

Hát akkor csináld!! .. Tavasszal nekem is kell egy csere, mert fura színe van, és mert minimum alatt volt, szal, lehet pár tömítést is néznem kell :blush: --- ill majd a Gombosnak ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg kell bontani a szivattyúnál a cső csatlakozást, majd kormányt kitekerve jobbra balra szinte az egész lefolyik belőle.

Legalábbis Astránál így működik, Ominál még nem csináltam B)

Hello, köszi, lehet hogy meg csinálom a hétvégén ha lesz idöm, mert már nagyon morog a kicsikém.

ÜDV!

Link to comment
Megosztás:

Jó este!!

Időközben rájöttem,hogy nem érdemes tökölni kormányművel,mert bontva már igen korrekt áron osztogatják...

Kérdésem az volna,hogy van-e mohács környéki (baranyai) ember, akinek felesleges (de jól működő) eladó kormányműje porosodik,helyet foglal és megválna tőle reális áron!?? (Ebben az esetben nem kéne messze mennem:P)

Emellett 94-es MV6-ból stimmelne-e a 95-ös Td-be a kormánymű?

Előre is kössz, ha v.ki kiokosít ... !

Link to comment
Megosztás:

Jó este!!

Időközben rájöttem,hogy nem érdemes tökölni kormányművel,mert bontva már igen korrekt áron osztogatják...

Kérdésem az volna,hogy van-e mohács környéki (baranyai) ember, akinek felesleges (de jól működő) eladó kormányműje porosodik,helyet foglal és megválna tőle reális áron!?? (Ebben az esetben nem kéne messze mennem:P)

Emellett 94-es MV6-ból stimmelne-e a 95-ös Td-be a kormánymű?

Előre is kössz, ha v.ki kiokosít ... !

Az EPC 8 féle kormányművet hozott, de nem tette motortól függővé. Pécs mellett van egy 2.0 8V, Baján pedig MV6-os bontva. De egy kollegám haverja Bátaszéken felhalmozott pár 2.5TD-t alkatrésznek, megkérdem, hogy ad-e el cuccokat belőle.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma indulás után kb. 4 kilómétert mentem és elkezdett dadogni és rángatni, olyan mint amikor beázik a gyújtás.

Tiszta Zetor feeling, ráadásul rohadtul füstölt is, de annyira, hogy amikor kiszálltam nem láttam a kocsi hátulját másfél méterről.

Elindultam hazafelé és pár kilóméter után rántott egyet és megint ment rendesen.

Gondoltam megjavult, ígyhát megint elindulam az eredeti célom felé.

Minden rendben volt, de néha pár másodpercig megint csinálta.

Amikor ezeket csinálta égett szag jött be az utastérbe, olyan égett gumiszag féle.

Mi lehet az oka, mert teljesen száraz a motortérben minden?

Ennyire megbízhatatlan autóm még nem volt, pedig megkap mindent ami kell.

Nincs lelakva, sőt szerintem nagyon megkímélt állapotú, de már nem merek egy hosszab útnak nekivágni vele.

Hosszabb útra inkább a 2.4-essel indulok, mert azzal még soha semmi bajom nem volt.

Link to comment
Megosztás:

Füst vagy gőz??

Olaj és hűtővíz folyadékszint OK?Illetve víz se olajos és olaj se vizes?Hibakód van?

Ha tiszta a mocitér akkor szelepfedél tömiből nem folyt olaj a gyertyakábelek - gyertyákhoz....gyujtómodul nem ázott be? - vagy lehet hogy megadja magát....

Link to comment
Megosztás:

Kössz Kori az infókat.... és ha tudnál majd v.mi árat is mondani rá,abban az esetben ha van ismerősödnek kormányműve.

Látom tisztában vagy így a dolgokkal ( én okos fejjel gondoltam kis melegítéssel megpróbálok pixelhibákat javítani BC-n, hááát NEM ajánlom senkinek aki tapasztalatlan,hogy ilyennel kísérletezzen,drága lesz ez nekem:S ) szóval ha tudnál v.kit ajánlani aki esetleg javítja ezeket,mert 70%-os állapotból nekem sikerült 5%-ost produkálnom, egyszóval totálkárosra vertem a cuccot,de remélem még menthető egy szakavatott keze által.

Link to comment
Megosztás:

Vaterán nézz körül BC után. Ott már 16e-ért is láttam. Amúgy 20e körül van a javítás. Kollegám azt mondta megkérdezi mi az ára a cuccnak, de nem tudja ígérni, hogy gyorsan fog menni, mert kicsit körülményes a srác. Képet tehetnél fel a gépről. Mióta van meg?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ITT van egy kormánymű. Én most rendelek tőle cuccokat. Ha gondolod megadom majd az ő elérhetőségét is.

ettöl a tagtol már én is vettem cuccokat, elsőszélvédöt meg müanyag cuccokat. nem a legolcsobb de szinte mindene van. itt a száma:06702217671 szombatonként szokott szállitani keszthely és budafok között az m7-es en szokott menni. én az egyik lejáronál beszéltem meg vele talit.

Link to comment
Megosztás:

ettöl a tagtol már én is vettem cuccokat, elsőszélvédöt meg müanyag cuccokat. nem a legolcsobb de szinte mindene van. itt a száma:06702217671 szombatonként szokott szállitani keszthely és budafok között az m7-es en szokott menni. én az egyik lejáronál beszéltem meg vele talit.

Mi is üzleteltünk már vele, korrekt. Csak néha nehéz elérni emailben.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Kiszúrtam már én is a kormányművet vaterán :lol: ez volt a legolcsóbb :D ..azért kössz.

Telószám mentve...ezt külön kössz :lol: (biztos szükség lesz még rá)

Amúgy sztem összeférek egy pécsi bontott omissal,csak passzoljon a cucc!

Ha netán meg kell vennem belőle a BC-t és az is 2 csatis mint az enyém,akkor hol vagy ki tudja azt nekem átokosítani MV6-ról 2.5 TD-re?

(Kori: képet majd rakok, csak lemosom elötte vasat,me nem nagyon láccik eredeti színe :D :lol: és júniusban vettem...Az igazság az,hogy picit belenyúltam,nem vagyok megelégedve vele,de mindent megteszek,hogy olyan legyen amilyennek lennie kell,kicsit helyre rázom,hátha meghálálja magát a dolog.! )

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Kiszúrtam már én is a kormányművet vaterán :D ez volt a legolcsóbb :D ..azért kössz.

Telószám mentve...ezt külön kössz :lol: (biztos szükség lesz még rá)

Amúgy sztem összeférek egy pécsi bontott omissal,csak passzoljon a cucc!

Ha netán meg kell vennem belőle a BC-t és az is 2 csatis mint az enyém,akkor hol vagy ki tudja azt nekem átokosítani MV6-ról 2.5 TD-re?

(Kori: képet majd rakok, csak lemosom elötte vasat,me nem nagyon láccik eredeti színe ;) :lol: és júniusban vettem...Az igazság az,hogy picit belenyúltam,nem vagyok megelégedve vele,de mindent megteszek,hogy olyan legyen amilyennek lennie kell,kicsit helyre rázom,hátha meghálálja magát a dolog.! )

ne aggodj! én is kb 2 honapja vettem az autot '96-os 25td de eddig csak a bajom van vele :lol: enyhén szolva belenyultam! valszeg a motor is egy nagy szar ugyhogy fogalmam sincs mi lesz! ha esetleg valakinek van infoja motorfelujitással kapcsolatban azt megköszönném. bontott is szoba jöhet ha leellenőrizhető. jo lenne ha valami árat is tudnátok! egyébként tisztában vagyok a dolog sújával de minden tájékoztato jellegü infot szivesen "veszek" köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.