Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nem, a wartburg alatt tényleg nem volt katalizátor(gyárilag), de szokás volt a kétütem miatt felhalmozódott elégetlen olajat kiégetni a kipufogó dobokból.

És az is látszik hogy vagy egy x20se, vagy x20xev motoros omega katalizátora.

......

Hatását tekintve... meleg lesz az egész. Más sztem nem történik vele.

Szóval mindezt összevetve, idő és acetilén pocsékoló mutatvány ez (szerintem).

Máris felidéztem egyik kedves emlékemet, amikor legalább 50 km-t kellett autóznom 1-esbe (lejtőn 2-esbe), mert alig volt pár szabad lyukacskám a kétütkős alatt.

Hagyjuk magát a mutatványt, szükség volt rá mert korábban elég szitásra hegesztették és pár helyen kifújt. Az X20SE is stimmel, gondolom a formából (kanyarokból) ismeri fel egy tapasztalt mágus, de azt már nem hogy az egy VOLVO katalizátor, ami megint nem túl érdekes, ha jó és működik. Gondolom én hogy jó, mert most volt Zöldkártyán.

De jó ez így kinézetre?

Link to comment
Megosztás:

Na ma kicseréltem a 2 xenon izzót, a régiek gatyák voltak, és most jól is világítanak a pilácsok.a jobb első lámpán nem volt rajt a gumi takaró hátul így belül poros, azaz mehet a sütőbe..Szerencsére ezen izzók is megboldogult manuálomból voltak (mármint az egyik mert a másik atomjaira ment a crash-nál, meg volt egy tartalék otthon).

Viszont lehet meglessz a nagy fogyira a válasz mert kiszedtem a légszűrőházat és pont a jobb lambdára láttam rá ami minden csak nem gyári lambda szonda, a másik oldal rendben.Remélem emiatt iszákos, úgy tudom az ilyen utángyártott lambdás, főtengely jeladós, veztengely jeladós, stb mutatványok nem szoktak jól sikerülni....

Link to comment
Megosztás:

Máris felidéztem egyik kedves emlékemet, amikor legalább 50 km-t kellett autóznom 1-esbe (lejtőn 2-esbe), mert alig volt pár szabad lyukacskám a kétütkős alatt.

Hagyjuk magát a mutatványt, szükség volt rá mert korábban elég szitásra hegesztették és pár helyen kifújt. Az X20SE is stimmel, gondolom a formából (kanyarokból) ismeri fel egy tapasztalt mágus, de azt már nem hogy az egy VOLVO katalizátor, ami megint nem túl érdekes, ha jó és működik. Gondolom én hogy jó, mert most volt Zöldkártyán.

De jó ez így kinézetre?

Ja,a katalizátor valami típusidegen. Ránézésre... jó.

De többet nyom a latba a hang, meg a zk-n való szereplés. De ha megvan a hivatalos zk, akkor nopara.

Nekem hasonló okokból csont üres a katalizátor... :D

Egyszer volt benne kerámia, meg miegymás, de az már a múlté. Nem volt jó az emisszió, ráadásul fogta az autót. A nyomok alapján valószínű, hogy előző tulaj 1-2x lekoccintotta, amit nemigazán szeret (főleg ha lóg a rendszer, mert a hátsó gumik kilométeresre nyúltak).

Link to comment
Megosztás:

Na ma kicseréltem a 2 xenon izzót, a régiek gatyák voltak, és most jól is világítanak a pilácsok.a jobb első lámpán nem volt rajt a gumi takaró hátul így belül poros, azaz mehet a sütőbe..Szerencsére ezen izzók is megboldogult manuálomból voltak (mármint az egyik mert a másik atomjaira ment a crash-nál, meg volt egy tartalék otthon).

Viszont lehet meglessz a nagy fogyira a válasz mert kiszedtem a légszűrőházat és pont a jobb lambdára láttam rá ami minden csak nem gyári lambda szonda, a másik oldal rendben.Remélem emiatt iszákos, úgy tudom az ilyen utángyártott lambdás, főtengely jeladós, veztengely jeladós, stb mutatványok nem szoktak jól sikerülni....

Jóltudod, nemigazán szerencsés az utángyárival bohóckodni, eddig mindenkinél szívás volt.

Mindenesetre cseréld át, olcsóbban megúszod (főleg ha a manuálból szeded), mint a váltócserét (ráadásul lehet hogy akkor sem javul).

TECH2-n nem volt az autó emiatt?

Link to comment
Megosztás:

Ja,a katalizátor valami típusidegen. Ránézésre... jó.

De többet nyom a latba a hang, meg a zk-n való szereplés. De ha megvan a hivatalos zk, akkor nopara.

Nekem hasonló okokból csont üres a katalizátor... :D

Egyszer volt benne kerámia, meg miegymás, de az már a múlté. Nem volt jó az emisszió, ráadásul fogta az autót. A nyomok alapján valószínű, hogy előző tulaj 1-2x lekoccintotta, amit nemigazán szeret (főleg ha lóg a rendszer, mert a hátsó gumik kilométeresre nyúltak).

Ez is úgy fest, hogy leért valahol, azért van egyszerűn behegesztve egy másik (egy egészen másik), mert az új nem gyári 170e. De amit még sajnáltak belőle az a flexicső. De most már az is van alatta! Frankó és nem rázza szét a gépet!

flexics__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez is úgy fest, hogy leért valahol, azért van egyszerűn behegesztve egy másik (egy egészen másik), mert az új nem gyári 170e. De amit még sajnáltak belőle az a flexicső. De most már az is van alatta! Frankó és nem rázza szét a gépet!

Nekem is bajom van a flexivel, cserére érett.

Asszem Opel16V Gabinak nincs bent, neki nem volt rá panasza, lehet nekem sem lesz bent (bár félő hogy kirázza a tőcsavarokat a blokkból, egyszer elég volt cserélnem :D )

Link to comment
Megosztás:

Nekem is bajom van a flexivel, cserére érett.

Asszem Opel16V Gabinak nincs bent, neki nem volt rá panasza, lehet nekem sem lesz bent (bár félő hogy kirázza a tőcsavarokat a blokkból, egyszer elég volt cserélnem :D )

Valahányszor leszedtük a kipufogót a csavarokat mindig kézzel tekertük ki bárhogy is húztuk meg elötte.

Link to comment
Megosztás:

Jóltudod, nemigazán szerencsés az utángyárival bohóckodni, eddig mindenkinél szívás volt.

Mindenesetre cseréld át, olcsóbban megúszod (főleg ha a manuálból szeded), mint a váltócserét (ráadásul lehet hogy akkor sem javul).

TECH2-n nem volt az autó emiatt?

Meglesz a lamda csere és remélem a győzelem is!Ha meg nem, akkor lassan manuálosítás jön.Az majd visszavesz az arcából.. :)

TECH2-vel mit lehetne alkotni? Azt tudom hogy monitorozgatni tudnak, de van valami amibe bele tud nyúlni és befolyásolja fogyit is? Majd megyek a Gombosba, nem Gabo? :D

Link to comment
Megosztás:

Meglesz a lamda csere és remélem a győzelem is!Ha meg nem, akkor lassan manuálosítás jön.Az majd visszavesz az arcából.. :)

TECH2-vel mit lehetne alkotni? Azt tudom hogy monitorozgatni tudnak, de van valami amibe bele tud nyúlni és befolyásolja fogyit is? Majd megyek a Gombosba, nem Gabo? :D

Monitorozásra gondoltam, az a lényeg először. De úgytom lehet hekkelni is ezt-azt.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek nincs valakinek felesleges fűtőradiátor klimás és gyertya kábel szett eladó?nagy szükség lenne rájuk ha valakinek van ,írjon árat és elérhetőséget köszönöm.

Fűtőradit nem tudok, de a gyújtókábelek tekintetében javaslom ezt: Gyújtókábelek.

Már vásároltam innen párszor, sokszor lehetetlen dologra is találtunk megoldást.

Gyors, precíz és relatív olcsó (gyárihoz képest olcsóbb, utángyárinál meg jobb a minőség).

Link to comment
Megosztás:

sztem ahogy crime írta, x20se-n nem hallatszik.

Nálam hallatszik.

X20SE-n nem megy gyújtásra, ez tuti. Mértem. Meg még sok típuson nem megy, ezt is tudom (pl az X16XEL astrámon sem).

Nekem is bajom van a flexivel, cserére érett.

Asszem Opel16V Gabinak nincs bent, neki nem volt rá panasza, lehet nekem sem lesz bent (bár félő hogy kirázza a tőcsavarokat a blokkból, egyszer elég volt cserélnem :) )

Nincs flexi, én már így kaptam. Nem is hiányzik :D

Amúgy tegnap belémjöttek hátulról, hungária-kerepesi kereszteződésben. Hátsó lökös eltört. Még a hülye qurvának állt

feljebb, de azért kaptam betétlapot, bár győzködni kellett, hogy írja rá, ő a felelős.

Link to comment
Megosztás:

X20SE-n nem megy gyújtásra, ez tuti. Mértem. Meg még sok típuson nem megy, ezt is tudom (pl az X16XEL astrámon sem).

Nincs flexi, én már így kaptam. Nem is hiányzik :D

Amúgy tegnap belémjöttek hátulról, hungária-kerepesi kereszteződésben. Hátsó lökös eltört. Még a hülye qurvának állt

feljebb, de azért kaptam betétlapot, bár győzködni kellett, hogy írja rá, ő a felelős.

Az szép. Lényeg hogy megvan a betétlap... Javításba talán belefér egyéb is, nem? :)

Én ilyenkor rendőrt hívok, és kész. Nehogymá nekem kelljen magyarázkodni.

Az volt a vicces, amikor 2 éve céges autómba belecsúszott egy konténerszállító DAF. mondtam hogy egyszerűen rendezhetjük, ad egy betétlapot, ráírja hogy nem tartott követési távolságot (mivel hátulról jött mint az állat, fékezni már nem tudott, így balra kapta a kormányt, és lenyomta a kocsi bal hátsó "sarkát"). mondta erre hogy nem, ez nem így volt, ÉN FÉKEZTEM HIRTELEN... mondom jóhogy, hiszen előttem is fékeztek. erre jött hogy akkor bizony rendőrt kell hívni (gondolta majd megijedek erre), mondtam hogy rajta, ő hívja vagy én. aztán gondolkozott, és aláírta a papírt. leesett neki hogy ha rendőr jön, akkor esetleg neki több kára származik a dologból mintsem előnye (lévén hivatásos sofőr, ideiglenesen el is tilthatják a vezetéstől).

Link to comment
Megosztás:

Hello, véletlenül nem tudja valaki hogy a Vectra x20xev rol a olaj teknö jo a omega x20xev re? vagy ha ne talán jo 1,8 rol is vagy sem. Vagy ha van valakinek egy erre a motorra valo jo pénzért olajteknöje, és ha közelben van, valoszinü el mennék érte. Üdv mindenkinek!!

Link to comment
Megosztás:

Hello, véletlenül nem tudja valaki hogy a Vectra x20xev rol a olaj teknö jo a omega x20xev re? vagy ha ne talán jo 1,8 rol is vagy sem. Vagy ha van valakinek egy erre a motorra valo jo pénzért olajteknöje, és ha közelben van, valoszinü el mennék érte. Üdv mindenkinek!!

x20xev-es Vectra sanszos, 1,8 tuti nemjó.

Viszont ezt is csekkelni kellene EPC-ben. Később talán néz errefelé vki, akinek van.

Link to comment
Megosztás:

Hello, véletlenül nem tudja valaki hogy a Vectra x20xev rol a olaj teknö jo a omega x20xev re? vagy ha ne talán jo 1,8 rol is vagy sem. Vagy ha van valakinek egy erre a motorra valo jo pénzért olajteknöje, és ha közelben van, valoszinü el mennék érte. Üdv mindenkinek!!

Nekem van, de Komáromba! Azt hiszem öntvény, és dög nehéz...

Link to comment
Megosztás:

Én vettem meg!

Astra GSI be ment volna a motor de sajnos az autómat közbe elvitték!! :D :D :D :D :D :D :) :D

És nem tartod durvának, hogy 380-ért árulod? 100-zal kevesebbért vetted meg. Elárulok 1 titkot. Elbonthatod, de még a 280-at is nehezen fogod kiárulni belőle, ráadásul sok a macera...

Link to comment
Megosztás:

És nem tartod durvának, hogy 380-ért árulod? 100-zal kevesebbért vetted meg. Elárulok 1 titkot. Elbonthatod, de még a 280-at is nehezen fogod kiárulni belőle, ráadásul sok a macera...

NEM, mert 2 kilót ráköltöttem! Friss vezérlés szíjjal, görgők minden! Metabond speed olaj, uj gyertyák stb. És most már minden elektromos cucc is működik rajta.

Link to comment
Megosztás:

NEM, mert 2 kilót ráköltöttem! Friss vezérlés szíjjal, görgők minden! Metabond speed olaj, uj gyertyák stb. És most már minden elektromos cucc is működik rajta.

Nem jártál volna jobban ha csak ideiglenesen vonatod ki a forgalomból? Vagy ha inkább hajtod, ha már megcsináltad?

Csak mert eladni nem hiszem hogy eltudod, bontva meg évek alatt megy el az autó (legtöbbször csak apróságokra vadásznak az emberek, ritkán esik be valaki akinek komplett váltó kell motorral, de ettől meg úgy fog kinézni fél év múlva mint valami technikai kannibalizmus áldozata...), másrészt meg itt a luxusadó, sokan megszabadulnak a nagy vasaktól, így alkatrész is kevesebb kell majd (azt meg nem is mondom, hogy valaki most üzemeltetés céljából venne ekkora autót).

A sok állás nem fog jót tenni neki, pár hónap múlva olyan hangja lesz a feszítőknek mintha ki se cserélted volna őket...

Mindenesetre ha bontásra megy a vas, vevő lennék a vízhűtőre ventivel, valamint a klímahűtő ventilátoraira :)

Illetve 2db első ABS jeladóra, első vonószemtakaróra, és a klíma két nyomáskapcsolójára... :D

Ha aktuális, dobj egy PÜ-t árakkal.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom elhinni, hogy az évi plusz 21700 forintot nem lehet kigazdálkodni. Mielőtt nekem esen vki, én sem sz@rom a pénzt, és kétszer meggondolom mire adok ki lóvét. De biztos nem adnám el a gépet ez miatt, inkább nem járok el vacsorázni, pizzázni, mulatni, kocsmázni. Nekem ennyit megér, hogy normális autóban ülök.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.