Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Szevasztok !!!

Érdekelne,hogy mi az ára egy használt kilincsnek....elsőről van szó.

Mennyit szabad adnom érte!???

Sajnos a tulaj és én se tudom,hogy merre hány méter...!?

Hali ha gondolod viszek angliábol neked mert ugyis megyek mohácsra az egyik ismerősömhöz.Jővő szombaton indulok haza.De meg kell még kérdeznem mennyibe kerül.Ha érdekel

Link to comment
Megosztás:

Hali ha gondolod viszek angliábol neked mert ugyis megyek mohácsra az egyik ismerősömhöz.Jővő szombaton indulok haza.De meg kell még kérdeznem mennyibe kerül.Ha érdekel

Köszönöm szépen,de én találtam Pécsen,csak az árával nem vagyok tisztában. Vaterán A-Omihoz van 900ft-ért, most mittomén mennyit adjak érte,hogy egyikünk se érezze megbántva magát!

Azért kössz még1x !

Link to comment
Megosztás:

Valaki tud tippet adni téligumival kapcsolatban,ugyanis nyáriban 225/55/16 van fent,szerintetek jo rá 205/55/16 télibe?

Gumikalkulátor

amúgy ha a 225/55R16 van rajta, szted miért lenne jó maradéktalanul egy 205/55 R16 os? Persze majd Fut óGábor barátom, hogy ezek csak elméleti méretek... meghát csak kb 2 centi eltérés van, olyan mintha kopott lenne a gyári... csak jól fog csalni a km órád. Tehát mérőszalag előkap, és keresel olyan 205/55 öst aminek megegyezik az átmérője a 225/55 tel... :) sok sikert :)

(Elméletileg - 225/55R16 = 205/60R16) De ha nincs más...

Link to comment
Megosztás:

http://www.vatera.hu/opel_omega_b_abs_egyseg_154870392.html

Őt ismerjük többen is pl, én most nem találom a közvetlen elérhetőségét, de lehet más beteszi majd ide :)

Asszem mi is tőle vettünk anno ABS-vezérlőt az Omegába (meg sok mást is azóta). A miénknek az volt a baja, hogy a tetején levő elektromos csatiban állt a víz, és egyszerűen kirohadt az a lába a csatinak (elektrokémiai korrózió), amin a sebességjel jönne ki.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem ártana tudni, hogy neki milyen kell. Pl TC-s vagy nem TC-s. Úgy első körben. Felesleges rálicitálnia egy olyanra, ami nem kell neki.

Őt is keresheted én tőle vettem az enyémet 5 ezerért, Omegákat bont, Zsámbékon található. Egy hivást megér. Amugy több elektronikája is volt akkor ABS-hez.

Gota11 a Vaterás nickje. 06203723053.

Sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem ártana tudni, hogy neki milyen kell. Pl TC-s vagy nem TC-s. Úgy első körben. Felesleges rálicitálnia egy olyanra, ami nem kell neki.

Őt is keresheted én tőle vettem az enyémet 5 ezerért, Omegákat bont, Zsámbékon található. Egy hivást megér. Amugy több elektronikája is volt akkor ABS-hez.

Gota11 a Vaterás nickje. 06203723053.

Sok sikert.

Megkaptad a PÜ-t amit küldtem?Nehogy aztán anyázz hogy nem írtam a témában...

Link to comment
Megosztás:

Gumikalkulátor

amúgy ha a 225/55R16 van rajta, szted miért lenne jó maradéktalanul egy 205/55 R16 os? Persze majd Fut óGábor barátom, hogy ezek csak elméleti méretek... meghát csak kb 2 centi eltérés van, olyan mintha kopott lenne a gyári... csak jól fog csalni a km órád. Tehát mérőszalag előkap, és keresel olyan 205/55 öst aminek megegyezik az átmérője a 225/55 tel... :) sok sikert :D

(Elméletileg - 225/55R16 = 205/60R16) De ha nincs más...

Köszi a segitséget :) ,csak azért kérdeztem mert ilyet találtam jo áron,meg csak arra kell hogy hazamenjek ausztrián keresztül,aztán 3 hét mulva visszajöjjek ide angliába,utánna meg már igazábol nincs rá szükségem.Csak az osztrákoknál most kötelező a téli gumi.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segitséget :) ,csak azért kérdeztem mert ilyet találtam jo áron,meg csak arra kell hogy hazamenjek ausztrián keresztül,aztán 3 hét mulva visszajöjjek ide angliába,utánna meg már igazábol nincs rá szükségem.Csak az osztrákoknál most kötelező a téli gumi.

Hát arra talán jó lesz... bár igazából inkább márkától függ a "jóság" mint a mérettől :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.