Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Konkrétan ki volt szakadva.

Megszerzem a számát, kis türelmet kérek. Ott dolgozik (reméljük, hogy nem csak dolgozott) az M0 szigetszentmiklósi lehajtójánál lévő Opel márkaszervízben, az neked viszonylag közel van....

jaja, az még közel is lenne :) Köszi előre is a számot :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, bár nekem nem ilyen kell asszem :D :) :)

nem utángyári árától meg seggreülsz, a GM lámpatest 99előtti, nem projektoros olyan 70e körül mozgott 1 éve. Sztem most drágább.

Projektoros lámpatest a 99 utáni vasakba meg (Gsizoli infói alapján) 250e a két lámpatest, meg a trafók...

Link to comment
Megosztás:

az a baj hogy a szerelőnél van így nem tudom a számát. minden próba 33000ft-ba kerűl.azért reménykedem ,hogy most jó lesz. nem tudok mitcsinálni.nekem se szerszámom se szakértelmem

De még a múltkor ezzel kezdte, hogy add meg a számát ... Leírhattad volna mikor cserélték.. hívd fel a szerelőt, diktálja be :) ennyi... Lehet csak más vezérlőt kaptéál, ki tudja, ...

Link to comment
Megosztás:

jaja, az még közel is lenne :D Köszi előre is a számot :lol:

Rajta vagyok az ügyön. De mivel én nem akartam odáig elmenni, szereztem egy megbízható karosszériást a közelben, délután átgurultam, lebontott kárpittal, ajtó lekap, hegesztés, erősítés, csiszolás, miegymás, visszarakás. Kész. Kérdem mennyi? Azt mondja: Legyen egy ezres!!!

Azért a vidéknek iss van előnye. Egy ezres :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Rajta vagyok az ügyön. De mivel én nem akartam odáig elmenni, szereztem egy megbízható karosszériást a közelben, délután átgurultam, lebontott kárpittal, ajtó lekap, hegesztés, erősítés, csiszolás, miegymás, visszarakás. Kész. Kérdem mennyi? Azt mondja: Legyen egy ezres!!!

Azért a vidéknek iss van előnye. Egy ezres :lol: :) :)

mindig csak a sporolás.......szereztem volna én is neked lakatost,de olyan Lakatost hogy szaladhatnál utána hogy visszaszerezd az ajtódat még mielött leadja méh-ben...... :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok, az létezik, hogy B2 Omegából nem jön ki a lámpa más megbontása nélkül? Gondolok itt pl lökös lelazításra ilyesmik... Vagy csak én vok béna, - elképzelhető. :D :) :)

a lámpa alsó részén is van egy csavar,szemöldök müanyag le-,csavarhúzóval benyúl,kiteker......stb

Link to comment
Megosztás:

Srácok, az létezik, hogy B2 Omegából nem jön ki a lámpa más megbontása nélkül? Gondolok itt pl lökös lelazításra ilyesmik... Vagy csak én vok béna, - elképzelhető. :D :) :)

Lejön, ahogy írták alsó csavar ki egy hosszú szárral, még a jobb oldali is kijön lökös levétel nélkül, csak le kell csavarni a xenon izzót takaró 3 csavaros burkolatot előtte.

De egy ezresért kiszedem Neked...Pesten is vannak jó srácok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindig csak a sporolás.......szereztem volna én is neked lakatost,de olyan Lakatost hogy szaladhatnál utána hogy visszaszerezd az ajtódat még mielött leadja méh-ben...... :)

A rózsaszínt??!! Kiskecseg, még visszamerészkedsz ide?? Sajna te iss messze laksz, a 6sebességes autóddal együtt....

Link to comment
Megosztás:

Úgy küldte ,hogy a szám le lett diktálva.Nem ez a gond hanem az hogy amit küldött nem működik.Az igazán gáz az az hogy ez a hiba 33000ft-ba kerűlt idáig.

És biztos benne mindenki hogy nem működik?Konkrétan arra gondolok, hogy nem is a kocka lesz a ludas a végén...

A helyedben nem dobnám ki a régi ABS kockám.

Szerelőcsere?

Link to comment
Megosztás:

Úgy küldte ,hogy a szám le lett diktálva.Nem ez a gond hanem az hogy amit küldött nem működik.Az igazán gáz az az hogy ez a hiba 33000ft-ba kerűlt idáig.

Hádeez mi? küldenek valamit, nem működik, és ennyi a buli? sztem ez azért nem így működik.

Avagy ha tényleg ez van, akkor javasolt a szerelőcsere, lehet hogy máshol van a baki!

Link to comment
Megosztás:

a lámpa alsó részén is van egy csavar,szemöldök müanyag le-,csavarhúzóval benyúl,kiteker......stb

A lámpa kijön a helyéről, nem tartja semmi, ellenben vagy a sárvédő ívében vagy a lökösben akad el... feszegetni meg... nos ahhoz túl hideg volt :)

Mindegy, kibírja a hűtő cseréig... akor úgyis szét lesz kapva...

Link to comment
Megosztás:

A lámpa kijön a helyéről, nem tartja semmi, ellenben vagy a sárvédő ívében vagy a lökösben akad el... feszegetni meg... nos ahhoz túl hideg volt :)

Mindegy, kibírja a hűtő cseréig... akor úgyis szét lesz kapva...

A balos simán kijön kis kézügyesség.

A jobbosnál ahogy fentebb írtam.3 torxxal a xenon izzón lévő takaró fedél levesz és már nem akad el.

Ugorj el azt kiszedjük, a hűtőt úgyis 2 év múlva cseréled... :)

Link to comment
Megosztás:

A balos simán kijön kis kézügyesség.

A jobbosnál ahogy fentebb írtam.3 torxxal a xenon izzón lévő takaró fedél levesz és már nem akad el.

Ugorj el azt kiszedjük, a hűtőt úgyis 2 év múlva cseréled... :)

Engem nem zavar, hogy nem műxik a lámpaállító motor :D Az se hogy vmelyik szerelő kissé magasra állította a bal lámpát. Szal megvárja ez a hűtőcserét...

A 2 év azért nem kóser, mert most szivárog... :) A 2,2 es hűtőjét megcsináltattam, hogyha ez végleg megadná magát, akkor legyen mivel hama kicserélni. Méretben ua, egy csőcsonk nincs rajta ami a 2. pótszivattyúhoz megy, az addig legfeljebb le lesz kötve... hideg télen úgysem műxik :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtem a jobbos lámpámat mert az előző tulaj a porvédő gumi nélkül autózgatott vele, minek eredményeként vastag porréteg lett a foncsoron... :) Továbbá a refi feletti tartó műanyag el volt törve (3 darabra) és a foncsor lötyögött a lámpatestben. Természetesen heggeszteni nem tudták...adtam neki ragit megerősítettem egy kis fémmel most egyelőre jó, sztem nem lesz vele gond ha nincs állandóan tekergetve.

Azért a HELLA is elmehet a pi****a, van bőr a pofájukon ilyen gagyi műanyagból megcsinálni az állító-foncsor tartó belső részét (nagyon rideg anyag), és elkérni ennyi pénzt.Röhej. Így séróbol tudnék 3 megoldást ami jobb és tartósabb.

Dehát ha nem romlik el ki venne újabb lámpát...sztem egyébként ezt a minőséget a DEPO is simán tudja már, nem beszélve hogy harmadába kerül, ha 2 évente kidobom a lámpát akkor is jobban járok..oké max az illesztések nem olyan szépek ahoyg beépíted - nagy kaland.

Azt meg ne mondja senki hogy a xenonos lámpája rosszabbul világít a DEPO-nak mint a HELLA (ár-érték-minőség)

Esetleg valakinek nem kell automata váltó?Minden sallangal...kipróbálható!AR35 - tudom húzzak az adok veszekre...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.