Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Érdekes hogy annak ellenére hogy a kényelmén kívül gyakorlatilag minden szempontból lehúzta az autót (amit mondjuk nem igazán értek, mert ha a szerelő vagy az előző tulaj dilettáns, arról nem az autó tehet), mégis azt írja a végén hogy megérte a pénzét... vagy lehet hogy ennyire olcsón vette? <_<

Link to comment
Megosztás:

helo.

tudja valaki mennyibe fáj egy hengerfejtömités garnitura?

99es mv6 os.

köszi

Attól függ mennyi "kedvességed" van a kereskedőnél ahol az alkatrészeket beszerzed.

Amúgy webshop ahogy a többiek írták.

Számológép minimálköltségek esetén: 2HF tömítés, 2 adag HF csavar, 2 szelepfedél tömítés O gyűrűkkel, 2 kipufogó sortömítés (ez gyári legyen lehetőleg - Csergő), 4 vezérműtengely szimmering, fekete paszta szelepfedélhez (Csergő), kipucsonk leömlő csavarok és tőcsavarok a felfogatáshoz (Csergő), kipuleömlő tömítés 2db (BOSAL), hűtővíz 5L (piros)+deszt víz, 6L olaj, hátsó fém vízcső tömítés (Csergő), vízhíd tömítés 4db (Csergő)

ERLING vagy REINZ legyen minden, kivéve ahol más van írva. Kedvességgel 30-35 között, anélkül 45 körül inkább.

Továbbá HF felújítás mely MINIMUM szelepszárszimering csere és síkolás, esetleg nyomáspróba és/vagy komolyabb felújítás amennyiben komoly kehélye volt az autónak. 30 - 80e között.

Ez megfejelve a munkadíjjal - meg ha beletörnek vagy elnyírnak valamit . 30 - 60e között.

Továbbá ha szét van szedve termosztát, vezérlés, vízpumpa csere, és ideális alkalom az olajhűtő cserére is - mondjuk ez egy 100assal megnyomja a költségvetést de lesz egy jó autód. Én így csinálnám... :angry:

Ha ezek után nem csináltatod meg és az autó már facelift, úgy erősen nyomott áron átveszem.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy vki VETT egy rakás sz@rt, egy idióta, pancser szerelő miatt ráköltötte a gatyáját is, utánna meg fikázza, hogy milyen az Omega. Tényleg nem hibátlan, de nem értem miért kellett kétszer automata váltót javíttatni?

Ő is egy pancser, vett volna egy qva HAYNES könyvet meg szerszámokat azt csinálta volna maga amit lehet, vagy új autót hitelre.

Én is így jártam, de nem az autó a xar hanem az előző tulajok és szerelők trógerságával van gond, illetve saját pancserságom, pechem is közrejátszott.

Amúgy egész generál kb 300e-ből kijön ha Ő csinálja az összeszerelést (Nekem ennyi se volt).

Ja és lett egy csomó faxa cimbora, akik nem trógerek mint a nagy átlag.

Az automata váltóval mindig gond van nem tudtad? <_< :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

Attól függ mennyi "kedvességed" van a kereskedőnél ahol az alkatrészeket beszerzed.

Amúgy webshop ahogy a többiek írták.

Számológép minimálköltségek esetén: 2HF tömítés, 2 adag HF csavar, 2 szelepfedél tömítés O gyűrűkkel, 2 kipufogó sortömítés (ez gyári legyen lehetőleg - Csergő), 4 vezérműtengely szimmering, fekete paszta szelepfedélhez (Csergő), kipucsonk leömlő csavarok és tőcsavarok a felfogatáshoz (Csergő), kipuleömlő tömítés 2db (BOSAL), hűtővíz 5L (piros)+deszt víz, 6L olaj, hátsó fém vízcső tömítés (Csergő), vízhíd tömítés 4db (Csergő)

ERLING vagy REINZ legyen minden, kivéve ahol más van írva. Kedvességgel 30-35 között, anélkül 45 körül inkább.

Továbbá HF felújítás mely MINIMUM szelepszárszimering csere és síkolás, esetleg nyomáspróba és/vagy komolyabb felújítás amennyiben komoly kehélye volt az autónak. 30 - 80e között.

Ez megfejelve a munkadíjjal - meg ha beletörnek vagy elnyírnak valamit . 30 - 60e között.

Továbbá ha szét van szedve termosztát, vezérlés, vízpumpa csere, és ideális alkalom az olajhűtő cserére is - mondjuk ez egy 100assal megnyomja a költségvetést de lesz egy jó autód. Én így csinálnám... :angry:

Ha ezek után nem csináltatod meg és az autó már facelift, úgy erősen nyomott áron átveszem.. <_<

Köszönöm szépen.a vezérlés megvolt a többit meg megfogadom.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Voltam a show-n és a látottak alapján azt mondom hogy ez nem éppen a legimpozánsabb darab, de mindenképp kellemes színfoltja volt a rendezvénynek még így is. Vagy hazabeszélek? :P

________________________________________________- :angry: :P :P :P

http://kepfeltoltes.hu/110327/DSC06049_www...ltoltes.hu_.jpg

Futó úr felrakhatta volna a nyári kerekeit <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Voltam a show-n és a látottak alapján azt mondom hogy ez nem éppen a legimpozánsabb darab, de mindenképp kellemes színfoltja volt a rendezvénynek még így is. Vagy hazabeszélek? :P

________________________________________________- <_< :angry: :P :P

http://kepfeltoltes.hu/110327/DSC06049_www...ltoltes.hu_.jpg

Látom szépen lemosta, meg felrakta az új matricákat. Pár hete még nem így nézett ki. Sztem nagyon szép kocsi :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.