Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ezer köszönet!

Ha csinálnál képet arról a tábla szerűségről, vagy mindkettőről az nagyon jó lenne,mert sajna az hiányzik,és jó lenne tudnom mit fog kelleni szereznem :) meg hát szeretnék festéket bekevertetni, apróbb hibákra.

Egyébként én azt hittem hogy a színkód egy betű és 3 szám-ból áll, vagy esetleg az a 251 az beltér szín?

Link to comment
Megosztás:

A második szám a kárpit mintáját/színét jelenti.

Z 282 = Polarmeerblau fényezés

251 = sötétszürke velúr kárpit

Köszi az infót, nekem bőr beltér van, nem tudnátok hogy hol lehet ilyen táblácskát szerezni, mert műszakin pofáztak érte, és nemsokára ujra kell vinni.

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót, nekem bőr beltér van, nem tudnátok hogy hol lehet ilyen táblácskát szerezni, mert műszakin pofáztak érte, és nemsokára ujra kell vinni.

Milyen évjárat a tied? De abban biztos lehetsz, hogy a bőr cuccokat vki utólag rakta be. Bőrös ülésben mindig van elöl ülésfűtés. Ha 97.09. előtti, akkor az oldallégzsák sem működhet, mert előtte nem létezett az Omegában. Az is érdekes, hogy az egyik tükröd fényezett, a másik nem, és a lökösökről hiányzik a krómcsík.

Link to comment
Megosztás:

Milyen évjárat a tied? De abban biztos lehetsz, hogy a bőr cuccokat vki utólag rakta be. Bőrös ülésben mindig van elöl ülésfűtés. Ha 97.09. előtti, akkor az oldallégzsák sem működhet, mert előtte nem létezett az Omegában. Az is érdekes, hogy az egyik tükröd fényezett, a másik nem, és a lökösökről hiányzik a krómcsík.

Most látom a kormányod. Az alapján max 95.08. havi lehet.

Link to comment
Megosztás:

Szia, 99-es kiadás, és igen elöl fűtött ülés, oldal légzsákkal. A tükör borítás cserélve volt, azért nem fényezett, ezért is lenne fontos a színkód, amit már sikerült kiderítenem, hála a segítőkész embereknek már tudom hogy Polarmeerblau Gm: 13L, Opel 282 a színkód. És EZT sikerült megfejtenem :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót, nekem bőr beltér van, nem tudnátok hogy hol lehet ilyen táblácskát szerezni, mert műszakin pofáztak érte, és nemsokára ujra kell vinni.

Addig örülj, amíg nincs rajta. Inkább pofázzanak. Amúgy szerezni nem lehet, mivel az autó adatait tartalmazza. Nem ok nélkül nincs rajta, hidd el...

Várom Omegatd hozzászólását az autóval kapcsolatban :devlish:

Mire vagy kíváncsi? Sajnos vett valamit sok pénzért, ami nem az, aminek látszik. De egy szavadba kerül és részletezem...

Szia, 99-es kiadás, és igen elöl fűtött ülés, oldal légzsákkal. A tükör borítás cserélve volt, azért nem fényezett, ezért is lenne fontos a színkód, amit már sikerült kiderítenem, hála a segítőkész embereknek már tudom hogy Polarmeerblau Gm: 13L, Opel 282 a színkód. És EZT sikerült megfejtenem :D

Ezeket súgja neked valaki? Vagy az eladó ezekkel hülyített be? Kíváncsi vagy az igazságra?

Link to comment
Megosztás:

Szia. Ez: http://www.opel-info...der/typsch.html alapján 13L a GM színkódod.Ez: http://www.opel-infos.de/farbcode.html alapján pedig Taubenblau - 228 az Opel színkód

Várjál Kori, ilyen színű Omega B1 mint amit írsz (mármint az a Taubenblau) , nem is volt!

Ezek az Omega B1 színkódjai (kicsit görgess lejjebb):

http://www.opel-info...e/omega_b1.html

Link to comment
Megosztás:

Szia, 99-es kiadás, és igen elöl fűtött ülés, oldal légzsákkal. A tükör borítás cserélve volt, azért nem fényezett, ezért is lenne fontos a színkód, amit már sikerült kiderítenem, hála a segítőkész embereknek már tudom hogy Polarmeerblau Gm: 13L, Opel 282 a színkód. És EZT sikerült megfejtenem :D

Én nem vennék mérget a 99-es évjáratra. A csomagtérnyitón krómozott vagy öntött műa a jel?

Link to comment
Megosztás:

Addig örülj, amíg nincs rajta. Inkább pofázzanak. Amúgy szerezni nem lehet, mivel az autó adatait tartalmazza. Nem ok nélkül nincs rajta, hidd el...

Ezeket súgja neked valaki? Vagy az eladó ezekkel hülyített be? Kíváncsi vagy az igazságra?

Igen az autó adatait tartalmazza, vin, terhelések, színkód,ha rajta is lenne semmi más adat nem lenne azon sem, hisz vin alapján minden rendben, és nem volt kivágva, cserélve stb., tudom miért nincs rajta, és nem azért mert valami nincs rendben a kocsival.

Egyébként senki nem súg semmit, van szemem és használni is tudom, meg a fejem se dísznek hordom :) amióta megvan szerelő egyszer látta, SAJNOS, azon az egy eseten kívül csak én javítom,de sok mindent nem kell, úgyhogy ismerem minden porcikáját :D

És még csak nagy pénzbe se került. Ez már a második omegám

Link to comment
Megosztás:

Hát téged sok minden nem izgat.

Erre a kISS időre? Minek...

De a tieden nem iss lehetne, mert az valami caravan....

Ne legyél már ekkora gyík. A Caravanon ISS van hátul emblem...

Engem meg izgat, túrjál ott hátul valamit

Sedanra sajnos nincs, de majd megnézem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.