Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

Állat. Főleg a belseje tetszett. De mintha már nem lenne olyan alacsony mint itt feljebb valamelyik képen.

hát igen emeltem rajta pár centit B)

Ráfér egy kis lakatolás,meg fényezés az tuti....de csak idő kérdése.

Nincs kép róla véletlenül???nem csinált valaki kint??? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hella!!!

Zsolti barátom meginvitált a hétvégi Calitalira,jó voolt sokan voltunk szép környezetben.

Volt kb 40 Cali,lehet h több is, Energee volt az egyetlen más típus,de voltak akik megcsodálták a legendás D típust :D Sikerült OpelZsolttal is találkoznom aminek utólagosan is örülök!!

hát kb ennyi :blink:

szia ! Racce !

nagyon tecc a vasad ! így tovább! :D

rengeteg élmény fűz a "D" hez ! igazi kedvencem a mai napig is ! és a forma ,hát a korának legszebb vonalai sztem.

és ma is elgondolkodom a dolgon, lehet lessz még nekem "D" !

de előbb a calit kell rendbe raknom. aztán rágyúrok 1 d re .

örülök hogy ott vóltál ! B)

üdv. Zsolt

Link to comment
Megosztás:

szia ! Racce !

nagyon tecc a vasad ! így tovább! :D

rengeteg élmény fűz a "D" hez ! igazi kedvencem a mai napig is ! és a forma ,hát a korának legszebb vonalai sztem.

és ma is elgondolkodom a dolgon, lehet lessz még nekem "D" !

de előbb a calit kell rendbe raknom. aztán rágyúrok 1 d re .

örülök hogy ott vóltál ! B)

üdv. Zsolt

Helló OpelZsolti! ;)

köszönjük az elismerő szavakat,leszünk még szebbek és ütősebbek is :D

Az alkatrész dologra pedig visszatérünk...azért körülnéznék,hátha.... :blink:

Majd legközelebb muti meg a Calid :D ;)

Albert: nem bánom,hogy tetszett a srácoknak,de azt nem hagyom,hogy más is beleszeressen :D ;)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Albert: nem bánom,hogy tetszett a srácoknak,de azt nem hagyom,hogy más is beleszeressen ;) :D

Max eladják a Calit és vesznek egy D Klass -t :D

Tényleg akkor a hifi installod tök kész? Az enyém megakadt, szivás van a hangváltóval meg a kábelekkel. Sőt még a csipogóval is B)

De majdcsak lesz vhogy.

Meg azon gondolkozom hogy frankón lemegyek Dokihoz Győrbe vmelyik délután :blink:

Link to comment
Megosztás:

Max eladják a Calit és vesznek egy D Klass -t :D

Tényleg akkor a hifi installod tök kész? Az enyém megakadt, szivás van a hangváltóval meg a kábelekkel. Sőt még a csipogóval is B)

De majdcsak lesz vhogy.

Meg azon gondolkozom hogy frankón lemegyek Dokihoz Győrbe vmelyik délután :blink:

Figyu Albert! Nekem figyel valahol a sufni mélyén 2 db Coral magas (csipogó) és 2 db hangváltó. Ha megtalálom, szívesen hozzájárulok vele a GTE szépítéséhez.... mindegyik tuti, csak nekem más szett lesz a gépben. Ha kell, dobj egy PÜt...

Link to comment
Megosztás:

nagyon tecc a vasad ! így tovább! B)

rengeteg élmény fűz a "D" hez ! igazi kedvencem a mai napig is ! és a forma ,hát a korának legszebb vonalai sztem.

és ma is elgondolkodom a dolgon, lehet lessz még nekem "D" !

Ezt én is így gondolom, csak sajna én elfogult vagyok, hiszen az első autóm egy D Kadett volt, méghozzá SR

felszereltséggel (kagylóülések, sportkormány, fordszámmérős-olajnyomásmérős óra, stb...). Igaz hogy csak 1.3-as volt, de azóta is bánom hogy eladtam... :blink:

Link to comment
Megosztás:

A lámpákat a fényező haverom csinálta,aki Opeltominak is csinálja.(Tomi ha olvasod,szerintem a héten kész)

Nekem is nagyon tetszenek,igazából ilyet akartam mindíg,bár a piros is nagyon tetszik.

helyes csináljátok csak a zenét és szólj,ha kész meghallgatnám.Az enyém még készül,már megvannak a ládatervek....lesz vagy 30-40Kg......,de azért most sem rossz...

HALMOZOM AZ ÉLVEZETEKET!!! :D :D ;) B) :blink: 534534543_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Helló OpelZsolti! ;)

köszönjük az elismerő szavakat,leszünk még szebbek és ütősebbek is B)

Az alkatrész dologra pedig visszatérünk...azért körülnéznék,hátha.... :blink:

Majd legközelebb muti meg a Calid :D ;)

Albert: nem bánom,hogy tetszett a srácoknak,de azt nem hagyom,hogy más is beleszeressen :D ;)

Üdv

hi ! Racce !

megoldjuk a cuccot ! (bár erősen fogy) .legközelebb megnézzük a calit , addig is sok sikert ENERGEE hez !

üdv. Zsolt :D

Link to comment
Megosztás:

Ma sokat gondolkodtunk,hogy mi is lehet a baja a bal első futőművemnek,anno minden fontos dolgot cseréltünk a baleset után (gólyaláb,lengőkar,kormányösszkötő,kerékcsapágy) és mindíg dől nagyon,a jobb oldal jó és ahhoz képest a bal a felni peremén mérve 1cm arrébb van.összetartást kellene állítani,keresek valami futóművest,örülnék,h a csak ennyi lenne a gáz. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ma sokat gondolkodtunk,hogy mi is lehet a baja a bal első futőművemnek,anno minden fontos dolgot cseréltünk a baleset után (gólyaláb,lengőkar,kormányösszkötő,kerékcsapágy) és mindíg dől nagyon,a jobb oldal jó és ahhoz képest a bal a felni peremén mérve 1cm arrébb van.összetartást kellene állítani,keresek valami futóművest,örülnék,h a csak ennyi lenne a gáz. :)

Ha dől a futómű, akkor azon nem segít az összetartás állítás. Akkor meg kell húzni a tornyodat, mert sztem az ment el a baleset miatt.

Meg kell mérni a tornyokon az első és hátsó csavarok távolságát. Aztán összehasonlítani egy olyan kocsiéval, amelyik nem volt törve és ok a futómű.

Link to comment
Megosztás:

Ha dől a futómű, akkor azon nem segít az összetartás állítás. Akkor meg kell húzni a tornyodat, mert sztem az ment el a baleset miatt.

Meg kell mérni a tornyokon az első és hátsó csavarok távolságát. Aztán összehasonlítani egy olyan kocsiéval, amelyik nem volt törve és ok a futómű.

csá Kojak. Ezt is megtettük természetesen,tegnap megint rámérünk,és semmi gáz a toronnyal.összetertás.

Szóval futóműves.

Link to comment
Megosztás:

;) Szevasztok én itt uj vagyok az opeloldalon /internet nem régi dolog nálam/ de a D KADETT az isten nálam.... :)

Eddigi mérlegem: 4év d KADETTEL, 2db D KADETT, kb. megtett 70e km főként Budapesten...

:)

Ha láttatok Bp.-n piros lámpától igen gyorsan rajtolni középkék gépet az valószínüleg én voltam. Jelenlegi gépem egy '82 1.3s benzines D KADETT 5 ajtós 5 gangos fényezés előtt álló gép., fotót csak ezután vagyok hajlandó feltölteni. Van sok pótcuccom (az előző sima 1.3 volt 4 sebességes váltóval ez itthon áll szétbontva .) lakhelyem Szigethalom (Csepel-sziget/Pest megye) privát e-mail címem: hunterhunter@freemail.hu Írjatok üdv Attila :(

Link to comment
Megosztás:

:P Szevasztok én itt uj vagyok az opeloldalon /internet nem régi dolog nálam/ de a D KADETT az isten nálam.... :(

Eddigi mérlegem: 4év d KADETTEL, 2db D KADETT, kb. megtett 70e km főként Budapesten...

:)

Ha láttatok Bp.-n piros lámpától igen gyorsan rajtolni középkék gépet az valószínüleg én voltam. Jelenlegi gépem egy '82 1.3s benzines D KADETT 5 ajtós 5 gangos fényezés előtt álló gép., fotót csak ezután vagyok hajlandó feltölteni. Van sok pótcuccom (az előző sima 1.3 volt 4 sebességes váltóval ez itthon áll szétbontva .) lakhelyem Szigethalom (Csepel-sziget/Pest megye) privát e-mail címem: hunterhunter@freemail.hu Írjatok üdv Attila ;)

helló dékadettos srác!

tegyé ide képeket lécci!!! :)

Link to comment
Megosztás:

;) Szevasztok én itt uj vagyok az opeloldalon /internet nem régi dolog nálam/ de a D KADETT az isten nálam.... :)

Eddigi mérlegem: 4év d KADETTEL, 2db D KADETT, kb. megtett 70e km főként Budapesten...

:)

Ha láttatok Bp.-n piros lámpától igen gyorsan rajtolni középkék gépet az valószínüleg én voltam. Jelenlegi gépem egy '82 1.3s benzines D KADETT 5 ajtós 5 gangos fényezés előtt álló gép., fotót csak ezután vagyok hajlandó feltölteni. Van sok pótcuccom (az előző sima 1.3 volt 4 sebességes váltóval ez itthon áll szétbontva .) lakhelyem Szigethalom (Csepel-sziget/Pest megye) privát e-mail címem: hunterhunter@freemail.hu Írjatok üdv Attila :(

Hajógyárin anno (2-3 éve) dumáltam egy ültetett, 90 lóra faragott, aluline(?) felnis D Kadettos sráccal... Valahogy rá emlékeztet a középkék szin, meg a lakhely.

Toljál képet ja!

Link to comment
Megosztás:

Hajógyárin anno (2-3 éve) dumáltam egy ültetett, 90 lóra faragott, aluline(?) felnis D Kadettos sráccal... Valahogy rá emlékeztet a középkék szin, meg a lakhely.

Toljál képet ja!

Sajnos az nem én voltam... képeket hogy tudnák feltenni? ha valaki ad egy sima e-mail címet, én átküldeném és akár fel is lehetne ugy is tenni, de szép csak most május 20 után lesz, mert fényezés lesz soron.

bizony meglátszik rajta hogy napi szinten használom, meg ugy tartom mint mi magyarok a szürkemarhát, ridegen a szabad ég alatt... :) :) :P :( ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.