Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Hogyan kell a tápszivattyút rövidre zárni?? 1.8I C18NZ motorom van és az AC a hátsó ülés alatt van

Az AC relé helye a lényeg. Vagy a motortérben van, vagy ITT van. Itt kell két "szálat" összekötni. Most kerestem, de sehol sem találtam. De otthon (ha addig nem lesz válasz) akkor megnézem majd és írok.

Link to comment
Megosztás:

De, ha van 1 másik akksid, akkor az ülés alatt széthúzod az AC csatit és direktbe rákötsz. + - -ra figyelni!

Rögtön látod, hogy jó-e.

Amúgy, ha megvan a relé, akkor a 30-as(piros) és a 87-es (piros-kék) vezetékeket kell összekötni.

Az Így csináldban a 85. oldal :)

Okés Mester :rolleyes:

Ott a pont <_< Akkor abban olvastam ezt -_- csak a melóhelyen nincs nálam a "biblia" :D

Link to comment
Megosztás:

".... a Lidlbe vannak Blue (Xenon hatású) meg 50% nagyobb fényerejü halogén ízzok......"

Hát nem tudom hogy milyenek lehetnek azok a Lidl-ben kaphazó izzók, mert hogy egyik ismerősőm mesélte (igaz nem izzókkal kapcsolatban) hogy vett a Lidl-ben kocsihoz ablaktörlő gumit s fele annyi ideig se bírta mint a hagyományos társai.. Ez persze nem azt jelenti hogy ugyanúgy ez is sz@r minőség, csak ugye oda kell figyelni rá! Amúgy én is nézegettem az újságot ezügyben, kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igen H4 csak amire rájöttem pont ez elfogyott :s

Onnan vettem tanksapkára matricát (kikellett belőle vágni, mert tudjátok ahol kinyitom ott puposabb)

Meg vettem univerzális króm sportos autószönyeget, csak nem nagyon illeszkedik a vectrába :S

Jah és mindenre 3 év garanciát adnak :rolleyes: Még üléshuzat is van, de abba bizonytalan voltam hogy jó lenne e a vectrára :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.