Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

BChez visszatérve, nálam a 91es 18nzbe illetve 93 gtbe is csak a kapcsoló van bevezetékelve, sárga csatlakozó sehol, illetve a diagnosztikai csatin sincs behúzva a kábel. De a Bc már megvan, a kapcsoló is, a sárga csati is, egy jeladó kell, aztán mehet a kábelezés :rolleyes: Van egy leirás (valahol még az oldalon találtam) hogy melyik vezeték hova megy, sztem az alapján meglehet csinálni.

Link to comment
Megosztás:

...Ez persze nem azt jelenti hogy ugyanúgy ez is sz@r minőség, csak ugye oda kell figyelni rá! ...

Én forrasztókészletet (MisterTool) vettem 1,5 éve a Lidl-ben. Tökéletesen teszi a dolgát. Biztos hogy van ami ratyi minőség, de ki lehet fogni jó vételt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

BChez visszatérve, nálam a 91es 18nzbe illetve 93 gtbe is csak a kapcsoló van bevezetékelve, sárga csatlakozó sehol, illetve a diagnosztikai csatin sincs behúzva a kábel. De a Bc már megvan, a kapcsoló is, a sárga csati is, egy jeladó kell, aztán mehet a kábelezés :rolleyes: Van egy leirás (valahol még az oldalon találtam) hogy melyik vezeték hova megy, sztem az alapján meglehet csinálni.

A '93-as donor kábelkötegében megtaláltam a csárga csatit, igaz ez 2.5 V6 volt. Melyik jeladó hiányzik?

Link to comment
Megosztás:

A magnómat szétszedtem és gyújtáson szereltem be az erősiitőt, de a áramkábel hozzáért a magnóhoz és szikrázott a fémen egyet, azóta be se kapcsolodik :s

Mi lehetett vele, elég drága volt a magnó :s Biztositék jó. de nem kapcsolodik be :s

Link to comment
Megosztás:

A magnómat szétszedtem és gyújtáson szereltem be az erősiitőt, de a áramkábel hozzáért a magnóhoz és szikrázott a fémen egyet, azóta be se kapcsolodik :s

Mi lehetett vele, elég drága volt a magnó :s Biztositék jó. de nem kapcsolodik be :s

Hülye kérdés, de melyik biztit nézted? A magnóét, vagy az autóét? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A motorvezérlő computernek ennél az autónál szvsz még semmi köze a váltóhoz (annak külön vezérlője van ha jól tudom), szóval azzal nem lesz gond. A kábelkötegnél már nem ilyen egyszerű a helyzet, lehetnek eltérések az automata és a kéziváltós kábelkötege között, de ha van egy kapcsolási rajzod, illetve kiteríted magad elé a C20NE és a C16NZ kábelkötegét összehasonlítás céljából, az sokat segíthet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ki szeretném cserélni az analóg órát egy olyan órára ami mutatja az időt és a hőmérsékletet.

Szerintetek meg lehet csinálni vagy inkább hagyjam a francba?

Ki van vajon építve a vezeték a külső hőfok érzékelőhöz? Tudja valaki, hogy milyen színű vezetéket kell keresni és hogy hány vezetékes a csatlakozó?

Köszi! Sanyesz

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Valószínűleg nem lesz kihúzva a madzag. Amikor szétszedtük a műszerfalamat sem találtunk semmit.

Az eddigi kommenteket olvasgatva szerintem az A1-es vectrákra nem jellemző az előre kiépített vezetékelés.

Gondolj az elektromos ablak cserémre. Ott is komplettkábelköteg csere volt.

Ma megyek a derék utcai Opeles boltba esetleg ott megkérdezhetem Neked, a jeladót, és hogy vajonhogyan köthető be a kijerlzőhöz!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ki szeretném cserélni az analóg órát egy olyan órára ami mutatja az időt és a hőmérsékletet.

Szerintetek meg lehet csinálni vagy inkább hagyjam a francba?

Ki van vajon építve a vezeték a külső hőfok érzékelőhöz? Tudja valaki, hogy milyen színű vezetéket kell keresni és hogy hány vezetékes a csatlakozó?

Köszi! Sanyesz

Ezek a vezetékek kellenek (bocs a magyartalan fordításokért, nem tudok jobbat :D ) :

-Piros - delej

-Barna - test

-Fekete - "plus gyújtás 22-es biztosíték"

-Szürke fekete - Fényerőszabályzó

-Világoskék - Hömérséklet "számláló"

-Világoskék fehér - Hömérséklet érzékelő

-Világoskék piros - "Távolságok Frekvencia generátor"

Link to comment
Megosztás:

Votam a boltban. A srác annyit mondott, hogy csak egy kis tyúkbél, meg a hőfok jeladó kell. (Ez náluk 2.500,- Huf)

No meg persze, hogy mit hova kell madzagolni.

Sok sikert!

Szia!

Valószínűleg nem lesz kihúzva a madzag. Amikor szétszedtük a műszerfalamat sem találtunk semmit.

Az eddigi kommenteket olvasgatva szerintem az A1-es vectrákra nem jellemző az előre kiépített vezetékelés.

Gondolj az elektromos ablak cserémre. Ott is komplettkábelköteg csere volt.

Ma megyek a derék utcai Opeles boltba esetleg ott megkérdezhetem Neked, a jeladót, és hogy vajonhogyan köthető be a kijerlzőhöz!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ki szeretném cserélni az analóg órát egy olyan órára ami mutatja az időt és a hőmérsékletet.

Szerintetek meg lehet csinálni vagy inkább hagyjam a francba?

Ki van vajon építve a vezeték a külső hőfok érzékelőhöz? Tudja valaki, hogy milyen színű vezetéket kell keresni és hogy hány vezetékes a csatlakozó?

Köszi! Sanyesz

Belehet vezetékelni, mindent, nem egy autoba épitettek be utolag Bc-t se(az picit komplikáltabb) , én is belevágtam egybe csak várom hogy fényezés elkészüljön aztán jöhet a vezetékelés:)

Link to comment
Megosztás:

Az király! Köszi srácok! Fizu után meglátjuk mi marad és lehet belevágok! Köszi még1X!

Majd várjuk a fejleményeket :D

Más:

Valakinek tojt már be az injektor úgy, hogy leállítás után még befecskendezett párat? Írtam már korábban is ezt a problémát, akkor testelésre gyanakodtunk, de az nem jött be... Néha indulásnál is 3 hengerezik pár pillanatra.

Link to comment
Megosztás:

Majd várjuk a fejleményeket :D

Más:

Valakinek tojt már be az injektor úgy, hogy leállítás után még befecskendezett párat? Írtam már korábban is ezt a problémát, akkor testelésre gyanakodtunk, de az nem jött be... Néha indulásnál is 3 hengerezik pár pillanatra.

Nem lehet, hogy computered haldoklik? Én ezzel kezdeném. Kérnék kölcsön egy computert akár bontóból akár ismerőstől, stb. Aztán lehetne injektorozni. Szerintem!

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy computered haldoklik? Én ezzel kezdeném. Kérnék kölcsön egy computert akár bontóból akár ismerőstől, stb. Aztán lehetne injektorozni. Szerintem!

Itt van Asszonykám vagy Sógor computere, ha kellene :D De én az injektorra gondolnék első körben, de ne adja az ég, hogy igazad legyen :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés, de melyik biztit nézted? A magnóét, vagy az autóét? :D

Magnójét, de megoldotott, bekapcsolva szereltem és volt egy kis szikra, ezért az autó 2-3 biztositékot lecsapott, kicseréltem mostmár jó :wacko:

Szereltem be egy 300w magnat erősitőt meg hozzá 300w magnat mélyládát, majd teszek fel képet, elég szépen szól, csak a hátsó szélvédőm mozog és azt bezörgeti :s meg a rendszámtáblát :s

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.