Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Izééé...az nem lehetséges,hogy az injektor vezérlő elektronikának lett valami nyavajája a hirtelen ütéstől??

Az a helyzet,hogy nem igazán értek ezekhez a belsőbb dolgokhoz.Egyenlőre.

Az elektronika nem szokott ütéstől részlegesen meghalni...

De az injektor kábel kaphatott...

De én is mechanikai hibára gondolnék elsősorban.

Link to comment
Megosztás:

Szóval ha valaki bekap a lámpájába egy kavicsot, vagy csak koccolja gép elejét, és törik a lámpa, még véletlenül se vegyen bele v.mi olcsóbb utángyártott lámpát. Mert én egy kavicsnak köszönhetően ami a műszaki előtt kb. 1 hónappal találta meg a lámpám kicseréltem egy utángyártottra, és annak az izzófoglalata merőben más a gyáritól nem rögzíti normálisan az izzót, és hiába állítod be a fényszórómagasságot, gyakorlatilag mozog a foglalatban.Ennek a puritán rögzítésnek tudom be, hogy éppen a harmadik garni Blue White izzót rakom a kocsi elejébe, mert mindig abban a lámpában megy gallyra az izzó.Szétrázza a lelkét.

Úgyhogy aki teheti, keressen bontottat, vagy vegyen inkább gyárit.Utóbbi ára visszajön az izzókon.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez a Tyc 8 pénzembe fájt, és tényleg király. Pécsen vettem

amúgy, egy ottani nagy lámpakereskedőnél, aki mindenféle ritkaságot

is be tud szerezni olcsón, úgyhogy király hely. :)

Ez az izé nekem is 8e.-be volt.Akkor jó 5letnek tűnt.Bár egyébként lehet, hogy ezeknek az izzóknak a minősége sem tökéletes, mert nem akartok előítéletes csávó lenni, de elég sok kínai felirat van rajta.Viszont Gepárdé már lassan egy éve gond nélkül üzemel.

Link to comment
Megosztás:

"Ólomkristály csillárt esetleg ? "

Köszönöm, nem veszek semmit, viszonlátás! :) :) :)

Ha ez is bekrepál, akkor beruházok egy komolyabb izzóba.

De most 30e. volt a vez.műcucc, 10e. a csere holnap, aztán jövő pénteken 10e. lesz, mire életre keltik az e.ablakot a gépemben, mert ugye mindenféle megoldással megcsinálták már volna, de a gyári megoldás érdekel csak.

Link to comment
Megosztás:

Külünben, ha olyan izzót akarsz venni, ami nem ég ki hamar, vegyél Tungsram Euroblue vagy Superblue-t. Neked H4 kell?

Ez tuti Made in Hungária!! Nincs rajta egy deka kínai sem!

Sza-Co Kft.

6000, Kecskemét Mátyás király krt. 74.

Tel:(36)-76-411-715

FAX:(36)-76-411-718

Tungsram szakkereskedő

Kérdezd meg Telo-t, milyen a Tungsram égője! Nekem király!

Link to comment
Megosztás:

Külünben, ha olyan izzót akarsz venni, ami nem ég ki hamar, vegyél Tungsram Euroblue vagy Superblue-t. Neked H4 kell?

Ez tuti Made in Hungária!! Nincs rajta egy deka kínai sem!

Sza-Co Kft.

6000, Kecskemét Mátyás király krt. 74.

Tel:(36)-76-411-715

FAX:(36)-76-411-718

Tungsram szakkereskedő

Kérdezd meg Telo-t, milyen a Tungsram égője! Nekem király!

Köszi, amint megint megadja magát, akkor ott fogok érdeklődni.

A lámpa meg akkor annyiba került.Pedig még kedvezményem is volt.

Ez van.

Na majd az éndzsöl ááj.'X :) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.