Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mélykék kimoderált, na szép csak találkozzunk majd jól kimoderálom

a szőrt az arcán életlen pengével! :)

Egyébként miért is csak három nagyobb képet lehet kitenni egy beszólásba? Talán 12"-os monitoron nézi?

Szóval a viccet félretéve régen nem volt probléma csak a 800*600-as

képtől naygobb képeknél.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként miért is csak három nagyobb képet lehet kitenni egy beszólásba? Talán 12"-os monitoron nézi? Szóval a viccet félretéve régen nem volt probléma csak a 800*600-as képtől nagyobb képeknél.

Valahol mindennek határt kell szabni. Ez egy fórum, nem képtár :wink: Szerintem nem olyan nagy kérés.

Link to comment
Megosztás:

Pista!

Most komolyan kérdeezem a topikk címe cicás autók, ez azt sejteti, hogy képgyűjtemény -pontosabban link- lát6ó különböző számunkra érdekes vassal. Namost esetleg ha leszedem az igen hálátlan (gyenge míőségű) látványt fog nyújtani, a fijamnak megmutatom 2034ben (amikor már az ikonok is 8192x6144esek lesznek) és ki fog nevetni a burito, hogy fater pixeles a kép :oops: ....

ps: ha technikai háttér miatt mondod, akkor meg se szólaltam :idea:

Link to comment
Megosztás:

Az Aztecok is megmondják! DE ez itt valami féle fajta vizuális képes bemutatós csúnya autós topik vagy mi szerintem! E hő kő a kép is, és ha a neten csak ekkora? Mert ugyebár saját verklirő nem turuckálhat fő a földműves (értsd jó munkás embör) szines képet?

Hogy is írtad ? "Jól van nyugodj meg mert a szivedre húzódik :) !" :wink:

Már pár helyre beírtam, hogy szívesen felrakom a képeket ha elküditek nekem - kepoptimalizalas@freemail.hu - , még akár át is szerkesztem.

Egy mély meghajlás kiséretében szeretném azon kérésemet tolmácsolni, miszerint roppant hálás lennék, ha az egy hozzászólásban megjelenített képek számáról történő csevejnek itt végetvetnénk, mert van rá más, érdemesebb hely is.

Visszakanyarodva az eredeti témakörhöz, állítólag idén nem a cicás, hanem a kutyás autók lesznek a roppant menő verdák :) :D

tigra.jpg

Link to comment
Megosztás:

miért van az, hogy a fél családom hülyének néz mikor látnak ülök a gép elött és sztochasztikusan rámjön a röhögőgörcs :) :)

Ez velem is sűrűn elő szokott fordulni!Aztán a kérdés:-Már megint mi van?-

Eh, ezt más nem értheti, csak ha itt van.Amúgy látjátok, hogy milyen erős a Honda kasztnija?Simán kibír egy Hummert!Vagy.Azé milyen jó képességűek ezek a Hummerek?Gond nélkül megmásszák a Hondákat is! :D :D :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi én már a 13-14" korszakba csöppentem bele -> 94.10: PGA monitor, bocss :wink: (de az igazi oltás sb16 pro 2 22340HUF, quantum 210 MB HDD szintén 20as :) )

akkor még egy kis off

nekem még 4 megás vinyóm is volt, azt nyomtuk fel 8 megára, tömörítő progival :-)

az első gépem amúgy 6 évesen egy XT (8086-os) volt, 13as CGA monitorral, 2 db 360as, "ötnegyedes" flopival 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.