Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

tényleg utálom mások munkáját leszólni de emelett nehéz elmenni szó nélkül:

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=42732

B)

Motor

Motor - 1,2

Elektronika - VAN

Légszűrő - Sportszüröbetét

Kipufogó - Sportdob

Egyéb - Magicar Riasztó

Futómű

Felnik - Alu

Merevítők - Van

Külső Optika

Légterelők - Van

Fénytechnika - Van

Dekor - Matrica

Belső Optika

Fénytechnika - neon

HIFI

Fejegység - Jvc,dvd,s

Erősítő - Jensen

Hangfalak - Mélyláda stb...

Sokkot kaptam... :)

Hozzáértő emberrel találkoztunk ismét... csak nem tudom, Redi hogy talált rá erre a gyöngyszemre

Link to comment
Megosztás:

Nem érzik itt át az emberek a dolgokat. Olyan érdekes megoldásokat szólnak le, mint pl a nem alu alutrepni, mely a kék neonnal megvilágítva romantikus falusi kocsmadiszkók hangulatát kelti bennünk tükröződésével. Mi bajuk vele? Nem értem. És közben olyan részletekbe menő dolgokat nem vesznek észre, ami a tuner szíve csücske lehet, mert annyira el vannak rejtve az egyszerű autót csodáló emberek szeme elől, hogy az már bámulatos kreativitásra vall. Rögtön ott van pl a kis képernyő műszerfalba való integrálásának csodálatos megoldása, és a belőle kifutó kábelek bravúros elrejtése. A kesztyűtartó ajtaját használni rögzítésre? Brilliáns! Nekem eszembe se jutott volna. Vagy pl. az a megoldás, hogy a szép sárga Wunderbaumok nem a visszapillantóra vannak akasztva (mert ugye mindenki oda rakja), hanem a műszerfalba csodálatosan belesimuló lila mobiltelefon tartóra, ezzel is egyedibbé téve az autót. Ráadásul van még egy extra szellőzőre csiptethető légfrissítő is, amely gondolom illatanyagával teljesen harmonizál a sárga Wunderbaummal, ezáltal zöldellő hegyi rét hatását keltve az utasok számára. A sportülést mintázó üléshuzatról nem is beszélve, mely színében teljesen harmonizál az előbb említett álalu trepni kékesen sugárzó fényével. A lökhárító koptatója, és a küszöbszpojler színvilága kicsit eltér az autó színétől, ezzel is hírdetve a tulajdonos gondolatvilágát, miszerint "Vigyázat, tuningautó gurul az úton, reszkess, mert utólérlek az 1200 ccm-es utcai harcosommal!" A hátsó szárny -be kell ismerjem- engem teljesen lenyűgözött! Az illesztésére nincs jobb szó, mint a tökéletes! Hiába, a magyar tunerek lassan már minőségben felül tudják múlni az olyan nagy nevű tervezőirodákat, mint pl. a Pininfarina. A végére hagytam az autó ékkövét, a Redi által oly sokat emlegetett sárkányos matricát! Igen kérem, szintén mestermunka, egy tuningolt autó sem lehet meg nélküle! Szóval az eddigieket összefoglalva: egy csodálatos panel rider tuning (sponzored by Tacskó) egyedi tucatautóval állunk szemben, mely bármely autókiállítás ékköve lehet, amelyet a panelházak parkolójában rendeznek hasonló ízlésű fiatalok!

Link to comment
Megosztás:

B) Az átlagom rohamosan csökkeni fog?

Mi lesz velem akkor?! :omg:

Ui: Ilyen még sosem volt: csökkent :) az átlagom (kemény 0,01-ot)

Bár az enyém csökkent volna csak ennyit szakközépben! :o

Nem fikázok tovább, de egy nem vall egy kissé gyermeteg lélekre EZ a szőnyeg?

Nekem is megvolt már a mai fikaadagom. :) De a fene se tudja. Ha az autóját Szilveszternek becézi, akkor rendben van szerintem. Végülis, sok Mantás meg plüs rájával rohangál...

Link to comment
Megosztás:

Van akinek tetszik és kész! De neki még van egy-két jó ötlete! Nyugtassatok meg, hogy csak szivatás! :) Jobban megnézve, tényleg csak szivatás!

"Szewwwa tesó! Igazán nagyon tetszik a gép! Bár talán egy kicsit nagyobb sárkányos matricát és egy külső neonszettet is tettem volna rá, de ezenkívül tényleg nagyon fain! Szép, harmonikus dizájn, kiemelkedik a tömegből! Kafabaró! "

Link to comment
Megosztás:

"Szewwwa tesó! Igazán nagyon tetszik a gép! Bár talán egy kicsit nagyobb sárkányos matricát és egy külső neonszettet is tettem volna rá, de ezenkívül tényleg nagyon fain! Szép, harmonikus dizájn, kiemelkedik a tömegből! Kafabaró! "

Fizikailag fáj,ha valaki ennyire hüje! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.