Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Én is így vagyok vele. A 110R egy alapban szép autó. Kár egy replikát csinálni belőle. Mondjuk azért az eredeti 110R-t még szépen lehet szélesíteni, és egy erősebb motort is elbír az a kasztni. :cry: Mondjuk így. Így pedig egyenesen bestiális. Bár a süllyesztett tető miatt csak a hozzám hasonló törpék férnének be. :D

Na igen. És az ablakkeret nélküli ajtók :( Lesz egy ilyen játszós autóm.:P

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nem semmi a sportlégszűrő! :D Régen mit vadásztam az ilyen lemez lökhárítót! Eh, mostmár mindegy. De a műszerfala még a régi. Az enyém is ilyen volt. Tetszett! :D Csak nekem le volt lemezelve, a kilóméter óra kikerült bal szélre, és így egy Lada ezeröcsi ford.számmérő még pont befért a "műszerfal" íves része alá! ;) Kemény vas volt az enyém is, na! Ja, és nem sz@roztam megszakítóval, tirisztoros gyújtást kapott, benya-levegő keverék pedig Jawa karbin csorgott. Mit csorgott, ömlött! Néha elértem a 12 literes fogyasztást is. :(.

Egyébként szarok a képek. Mert ha még régi féltengelyes (márpedig elég gyanús, hogy az), akkor még ennyit sem ér, mert két kézifékes pörgés, és reccs (tapasztalat :)). Mellesleg az új típusú féltengely ricnije teljesen megegyezik az A Corsa féltengely ricnijével, úgyhogy az az agy egy az egyben fel tud ugrani rá. Pici mókolás, és rögtön elől tárcsafékes a trabi. :( Na, ezt már nem próbáltam ki. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.