Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

spzoli, igazad van.

nekem az m3 tükör, illesztési hézag, meg a hátulja nem tetszik.

sztem a hátulján nagyon látszik az, hogy kb 5-10 cm-t hosszabbodott és ezért olyan befejezetlen vagy nem tudom, de valami hiányzik nekem

ha megnézed a látványtervet akkor 5ös bömbi lámpát akart bele, azzal még jobb is lett volna..a tükröt már meg se emlitem mert mind1 min van, ami gáz az gáz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly munka és a lehetőségeikhez képest korrektül meg is lett csinálva.

Viszont nekem se tetszik, nem az én világom ez a purhabos faragósdi.

Én inkább addig heggeszteném a lemezt, amíg nem lesz belőle valami szép, vagy addig, amíg nem ég el az egész. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nah ilyenkor tagadom le, hogy tolna megyei vagyok :rolleyes:

amugy dijnyertes a verda, az őcsényi bulin,közönség szavazatai alapján első lett(neki volt a legtöbb ismerőse).

de egyébként tényleg ocsmány, és szörnyű látvány az utakon

Egészen biztos vagyok benne, hogy itt a "díjnyertes" babakocsira gondoltál. :)

Link to comment
Megosztás:

A száguldunk és félünk matrica nagyon találó.Ezzel a kotlával én is félnék száguldozni.A kiscsávó 14 évesen már elég magasra emelte a mércét a sufnituning szintjén.De tapasztalt mentorra is akadt a transformeres kolléga személyében :)

Az ő remekművét már láthattuk itt bővebben.

Le is fikáztuk szépen :)

Ez a klasszikus miből lesz a cserebogár történet. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ezek után, mindent, csak ide ne jöjjön a faluba :rolleyes:

Miért, félsz hogy kihív gyorsulásra? Betép a faluba, ablak leteker, Petőfí rádió szól ezerrel. Kikönyököl, beszól.: nagyarc Opelos érj utól ha tudsz! Brümmmmm! Íííííííí... aszt elcúg. Por se marad utánna. Papi meg közben rácsörög: kisonokám reggeliztél rendesen? Nem kell leszólni, ha megnő lehet vált Astrára. Elvégre jobb mint a semmi, főleg ha ingyen van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.