Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Ha ferdehátúból való akkor igen, ha Caravan-ból akkor szét kell bontani és a fém hátlapot kicserélni, sőt az alsó résznél szivacsot kell cserélned és a kárpitot méretre átszabni, varratni stb. . <_<

A hátlap tökéletesen passzol, az ülőlapról a kárpitot le lehet venni és simán ráhúzni a régire, tökéletesen passzol és feszül. :D

Link to comment
Megosztás:

Aki szereti a kihívásokat az áttudja alakítani, szabatni a Caravan-ét mint pl. én. :D

40e km-es törött svájci autóból vettem meg az üléseket, kár lett volna kihagyni csak azért mert Caraván. :D

A hátlap tökéletesen passzol, az ülőlapról a kárpitot le lehet venni és simán ráhúzni a régire, tökéletesen passzol és feszül. :)

Nos...akkor mégis :D <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Évjárat függő a dolog..... enyém 2000-es évjáratú Caravan volt, ott nem stimmelt a hátlap de sikerült átalakítani. :lol:

Én most alakítok át egy 5 ajtósból származó síboxosat egy 2000es carvánba, de szinte semmi se stimmel :D

A hátlapnak a középső alsó sarka nem olyan, a rögzítési rendszer se olyan, az ülőlapoknak meg a pántja kapásból tökre más.

Huzat le, kettőből egyet összevarrni, síbox helye kivág, fül hegeszt, és úgy lesz kettőből összerakva egy.

Link to comment
Megosztás:

Nálam pont fordítva volt 40e km-es új Caravanból raktam régi 93-as 5 ajtósba síboxos, fejtámlás üléseket.

Ott is kreatívan sikerült megoldani, hátlapnál 2-ből csináltunk 1-et (flexelés + hegesztés), a Caravanból kivett kárpit szerencsére nagyobb volt, így egyik haverom átszabta és szépen újra varta.

Nincs lehetetlen, minden csak kreatívitás kérdése! :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam pont fordítva volt 40e km-es új Caravanból raktam régi 93-as 5 ajtósba síboxos, fejtámlás üléseket.

Ott is kreatívan sikerült megoldani, hátlapnál 2-ből csináltunk 1-et (flexelés + hegesztés), a Caravanból kivett kárpit szerencsére nagyobb volt, így egyik haverom átszabta és szépen újra varta.

Nincs lehetetlen, minden csak kreatívitás kérdése! :D

jaja nekem is az lesz, hogy kivágom a támlámból a nyílást, átrakom a tartófület, és a könyöklés részről levágtam a másik kárpitot, és rávarratom az én kárpitomra, és öröm bódottá :lol: 1x majd vmikor :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sztem jó lett, Astra TR :P , de ezt a virágmintás sárvédőt nem tudom hová tenni <_<

Ez egy új irényzat, sági úrnak is olyan a passat, csak neki nem virágmintás... én se tudom hova tenni, de tetszik :P Ez a fényezés viszont nekem nem jön be, ez a selyemfényű...

hol lehet neki az aksija? :angry:

Link to comment
Megosztás:

Ez egy új irényzat, sági úrnak is olyan a passat, csak neki nem virágmintás... én se tudom hova tenni, de tetszik :P Ez a fényezés viszont nekem nem jön be, ez a selyemfényű...

hol lehet neki az aksija? :P

Ez nem fényezés, hanem füller, vagy poliészter, és nem selyemfény <_< :P ....Ahogy elnézem még van munka rajta bőven, de szép lesz!!

Ui: Bocs!! Nem figyeltem hogy Sp már válaszolt :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.