Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nem tud valmelyikötök olyan helyet ahol netán csinálnak ilyen számlapokat?

http://www.szamlapok.hu/images/references/45-d.jpg

ez 8000 Ft. ha nincs más akkor ez marad.

http://www.szamlapok.hu/modules/content/?name=contact

Itt vannak a kontaktok is, a fiatalember pedig Opeldevils néven van regelve itt a fórumon.Nagyon jó munkái vannak, aki eddig nála csináltatta, nagyon meg volt elégedve azzal, amit a pénzéért kapott.Szal csak bátran.

Link to comment
Megosztás:

http://www.szamlapok.hu/modules/content/?name=contact

Itt vannak a kontaktok is, a fiatalember pedig Opeldevils néven van regelve itt a fórumon.

Várjál, mielőbb nagyon bekavarnál! Reiroll nemegyenlő Opeldevilssel, a Roland nincs regelve ezen a fórumon sehogy sem (annyi bennük a közös, hogy mindkettejüknek nagyon szépen tuningolt Calibrájuk van), úgyhogy maradjunk csak a linken látható elérhetőségeknél.

Link to comment
Megosztás:

Nem tud valmelyikötök olyan helyet ahol netán csinálnak ilyen számlapokat?

http://www.szamlapok.hu/images/references/45-d.jpg

ez 8000 Ft. ha nincs más akkor ez marad.

a tuning 2. számú alaptézise: nem biztos (sőt biztos hogy nem) a legolcsóbb megoldás a legjobb...

inkább kevesebb dolgot módosíts de abból érdemes az igényességre törekedni :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap éjszakai project

20269296.jpg

20269308.jpg

Ha esetleg bárki tervezi hogy lecseréli a lámpáját és még nem csinált ilyet akkor ne kezdjen neki mert nem olyan egyszrü mint amilyennek látszik.Fölegg gsi lökhárítónál nehéz a lámpát kiszedni.És varjon mig jó idő lesz mert a lámpa fülek a hidegben nagyon hamar törnek.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon baba!

Hűtőmaszkot tényleg cserélni kellene.

Egy hátránya van a dolognak, kezd eltünni a meglepetést okozó alap külső.

Összességében nagyon tetszik a gép.

Hidd el nekem még így is tudok meglepetést okozni az autósoknak :) ;) Senki nem hiszi el hogy gsi motor van az autóban van egy olyan haverom aki bement több alkatrészüzletbe és megkérdezte hogy gyártottak ilyet ;)

Link to comment
Megosztás:

Hidd el nekem még így is tudok meglepetést okozni az autósoknak :) ;) Senki nem hiszi el hogy gsi motor van az autóban van egy olyan haverom aki bement több alkatrészüzletbe és megkérdezte hogy gyártottak ilyet ;)

;) ilyenek nekem is voltak régen, amikor sokat jártam illegalra.. pláne, amikor nem volt kedvem nyomúlni se.. nah akkor aztán totál kamának vették.. aztán ha nagyon szivták a vérem, mentem vmelyik "csirával", és mindjárt másként tekintettek rám,meg a kocsira. :D

Tényleg szép lett a paripa.. egyre szebb lesz.. az ex(nem bazs) gazdája sztem már rá se ismerne :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

rég nem irtam már erre... most bekerültek végre a cuccok a kocsiba, amiket a télen összevásároltam :)

(felni, gumi, futómü, elöl-hátul gsi fék) nagyon jó lett minden, az öv fog meg, ha nagyot fékezek :lol: a futómű nagyon sirály, kanyarsebesség jóval nagyobb mint eddig :D

volt/van 1-2 apróság, azoknak talán segit, akik szeretnék szintén megcsinálni.

többet azt mondták, hogy főfékhengert nem kell cserélni, többen meg azt, hogy igen. nos, nekem így most megváltozott a fogáspontja a féknek, az 1.4hez való főfékhenger + GSI nyereg comboval. lent fog. ezt orvosolandó be kell újítanom GSIhez való főfékhengert. (ha valakinek van eladó, szóljon)

hátsó fék cseréhez nem kell cserélni az egész hátsó hidat, elég a hídon kivül mindent ;)

a hátsó tárcsafékre sem megy fel a 13as felni (a téli gumikkal)

váratlan dolog volt, hogy a hátsó tárcsafék szélesíti a nyomtávot(mivel szélesebb mint a dobfék volt), így a 7*15 ET 37 felnikkel beleért a hátsó kerékívbe a gumi a legkisebb úthibánál is, és darálta le a gumit ;) ki kellett húzatni a hátsó ivet... igy már jó, de kb 1 ujjam fér be a gumi és a kasztni közé...

futómüvel nem volt gond, koni nagyon jó, full keményen szétrázza a belem ;), hétköznapi használatra középállás jött be nálam. 40es ültetéssel még használható maradt a kocsi, egyszer sem vertem le a kartert. (kopp-kopp-kopp)

ilyen lett a gép (még a fékproject előtt, mostmár kijjebb jött vagy 1 centit még a hátsó kerék)

P3171120_small.JPG

Link to comment
Megosztás:

Kartervédő van a kocsi alatt?Ha nincs akkor egy jó tanács hogy sos szerezz be egyett mert hidd el le fog érni és ha leütöd a kartert az egyből eltörik és akkor ott a kocsi vége.Nekem 5 cm-t van ültetve a kocsim és leszokott érni,föleg a nyári szettel(téli gumi sokkal magasabb)

Link to comment
Megosztás:

Szép lett! ;) A kormány hány cm-es,és mennyi volt?

32es. szerintem a fórumon mindenkinek ilyen van. decemberbe 13 + agy 8. www.fonixtuning.hu innen van

Már csak egy Vectra 2000-ret kellene venned donornak,és amit az orrában találsz, átépíteni a tiédbe.S, máris lenne egy GSi-d! ;)

viccet félretéve, gondolkozok ezen, ha találnék egy jó C20XEt lehet belevágnék ;) csak a rendőr bácsik riasztanak el. a papirozástól meg a 800ezres regadó :|

Kartervédő van a kocsi alatt?Ha nincs akkor egy jó tanács hogy sos szerezz be egyett mert hidd el le fog érni és ha leütöd a kartert az egyből eltörik és akkor ott a kocsi vége.Nekem 5 cm-t van ültetve a kocsim és leszokott érni,föleg a nyári szettel(téli gumi sokkal magasabb)

kéne, de honnan?

mióta be lett rakva az új futómü, megtanultam lassan menni :)

Link to comment
Megosztás:

32es. szerintem a fórumon mindenkinek ilyen van. decemberbe 13 + agy 8. www.fonixtuning.hu innen van

viccet félretéve, gondolkozok ezen, ha találnék egy jó C20XEt lehet belevágnék ;) csak a rendőr bácsik riasztanak el. a papirozástól meg a 800ezres regadó :|

kéne, de honnan?

mióta be lett rakva az új futómü, megtanultam lassan menni :)

Hiába mész lassan akkor is vannak olyan úthibák amiről nem is gondolnád hogy próblémás aztán meg jön a csatt és a döbbenet.Én az egyik haveromtól,de úgy tudom hogy a Viktor a csergőben tud valami helyet.Kb 20ezer környékén.

Link to comment
Megosztás:

Hiába mész lassan akkor is vannak olyan úthibák amiről nem is gondolnád hogy próblémás aztán meg jön a csatt és a döbbenet.Én az egyik haveromtól,de úgy tudom hogy a Viktor a csergőben tud valami helyet.Kb 20ezer környékén.

Igen, ezt én is alátámasztom. Mondjuk a 40es ültetésú zölddel sehol nem volt gond, de a GSi mindenhol leér, sebességtől függetlenül... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.