Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Mia különbség a valódi és az óra által mutatott 100 között? Ha 100-at mutat az óra, akkor nem 100-al megyek? :shock:

Persze hogy nem. Fölfelé csal, hogy ne hajts gyorsan és ne pusztulj meg az úton.

ja és igy lehet jonagy számokat mondani max végsebnek, az auto meg majd kiköpi a belét mire a maxvégseb-20%ot eléred :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

Második eset :? (nissan szalon)

Felhívtam, nem tudnak segíteni, előző tulaj "elfelejtette, a car pass-t meg elhagyta) :evil: :evil:

Akkor így jártál. :)

De én ajánlanám hogy tudd meg honnan van eredetileg a kocsi. Nyilván egy szalonból. Szerintem ott egy adatbázisban nyilvántartják.

Esetleg a rendszámtáblakeret ha a régi az nyújthat ilyen irányú infót.

Szerintem tuti megvan valahol a kód, csak meg kell keresni.

Link to comment
Megosztás:

Mia különbség a valódi és az óra által mutatott 100 között? Ha 100-at mutat az óra, akkor nem 100-al megyek? :shock:

Ha érdekel keress egy egyenes útszakaszt ami van legalább egy km. Legyen kisforgalmú. (este, stb...) Jó ha van melletted valaki, aki nézi az órát/stoppert. Stopper nem fontos mert tizedmásodperc annyira nem számít, meg úgysem tudod tökéletesen 100-on tartani. Tehát ez egy közelítő eredmény lesz. Beállsz 100-ra és próbálod tartani. Napi számlálót nullázod, órát indítja a másik. Amikor eléred az 1 km-et óra leállít. 3600-at pedig elosztod a kapott másodperccel. Nekem ez 40 sec volt, ami 90km/h-t jelent. Tehát durván 110-nél vagyok 100-on.

Én ezt a mérést megcsináltam 50-nél is, hogy megnézzem arányosan csal-e vagy állandót. Eddig úgy gondoltam állandó 10-et csal az óra mindenhol, de tegnap rájöttem hogy ott lehet elszámoltam valamit. Majd megmérem újból.

Link to comment
Megosztás:

Hát nálam az óra már nem a "gyári" értéket mutatja, mert egyszer leszedtem a mutatót, és rosszul raktam vissza mert, összemértük egy másik gyári Astrával, és ahoz képest 5-8 km/h-val kevesebbet mutat.

Viszont akkor ezekszerint így a tuti, és tudatalatt KM óra tunningot csináltam! :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg vkit érdekel mi szoktunk méricskélni, de nem gprsel, hanem vannak erre kitalált kis gépecskék, amelyeket csak pluggolni kell a szivgyújtóba és a gravitáció segítségével többek közt mér: 0-100, 1/8adot,1/4ed mph-t, reakcióídőt ez 60ft....

Ha lesz mérés és érdekel vkit, akkor szóljatok!

Link to comment
Megosztás:

Tápiószecső én nem mértem az enyémet ami c18nz de az biztos hogy az 1.6-os 16 valvés G astrám szét szivatnám vele ha ki merne álni az uj gazdája de már a hangtól vissza rettent , :) persze 1 GSI-től meg én rettenek meg. :oops: :oops: Egyébként a rádió kodot,kulcskódot,6 éves korig bármilyen beszerzésű opelre megtudják nézni 1 szervízben. Meg olyan 3 ezerért ki is kódolják egy jobb rádiósnál,sajnos nekem is volt svájci autóm .

Link to comment
Megosztás:

Egyébként az 1.4i-m mérve (szintén két személlyel ~150kg) fél tankkal, tavaly tavasszal jó időben 0-100ra 15s alatt volt, nem panaszkodhatok.

Hááát... a fentebb írt km óra effekt (-8 ~10km/h) nyilván nálam is +van. Kedden meló után megnéztem haverommal. 0-100ra 16.4s - 17s,

a második mérésnél elb**tam, mert 1 kicsit szutykos volt a rakodó (tiszta beton ~350 v. 400m hossz, sehol 1 lélek szal ideális mérőhely) és megkapart. Elnézést kérek az előző vetítésemért :oops: . Csak 17s :D 0-100ra az a 1.4i :) :lol:

Pedig úúúúúúúúúúgy szeretnéém ha bikáább lenne.

Thanx azért a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg vkit érdekel mi szoktunk méricskélni, de nem gprsel, hanem vannak erre kitalált kis gépecskék, amelyeket csak pluggolni kell a szivgyújtóba és a gravitáció segítségével többek közt mér: 0-100, 1/8adot,1/4ed mph-t, reakcióídőt ez 60ft....

Ha lesz mérés és érdekel vkit, akkor szóljatok!

Engem mindenképp érdekel. Úgyhogy +1 jelentkező.

Link to comment
Megosztás:

lacikiru: Az ugye akkor 90 paci? Vagy van rajta valami átalakítás? Forgalomban szivatnád vagy akár sima úton egymás mellett is? Nagyon nem mindegy. Forgalomban akárkit lehet szivatni jóval gyengébb kocsival is. Tapasztalatból tudom. :)

Siscoo: Hol váltod el az egyes fokozatokat? Tiltásnál? Gondolom neked sincs fordulatszámmérőd!? (ami nagyban könnyítené a dolgokat)

Link to comment
Megosztás:

Akkor így jártál. :)

De én ajánlanám hogy tudd meg honnan van eredetileg a kocsi. Nyilván egy szalonból. Szerintem ott egy adatbázisban nyilvántartják.

Esetleg a rendszámtáblakeret ha a régi az nyújthat ilyen irányú infót.

Szerintem tuti megvan valahol a kód, csak meg kell keresni.

Barmelyik opel szalonba bemesz, megmondod mi a kocsid alvazszama es mi a radio gyariszama, ezen adatok alapjan meg tudjak kerdezni az opel kozpontot, hogy mi a radio kod, egy a lenyeg: hatarozottan kell allitani, hogy igy lehet megcsinalni es nem szabad tagitani...., ha nem is kotelezo nekik, de meg fogjak kerni, igaz 3-5ezer HUF az ara.... :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

Tápi nos a fent említett g astra az enyém volt ezért is állítom biztosra hogy alázatosan viselkedne minden körülmények közt talán végsebességben verné a bébit .Amúgy sok minden nincs a bébibe csak 1 50 es rendszer ,1 sport betét szűrő ,kétpólusu gyertyák,meg egy ültetés volt ,de már kivettem sajnos igy nem olyan stabil a kanyarokban. :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Felraktam egy kis videJót a belső nejonnal kapcs-ban...ha vlkit érdkel szedje le....Háj

(http://kep.tar.hu/barbi83/index.phtml?aid=27624013) misc0001....

Egy jotanacs: ne a kepek koze rakj avit, mert megprobalja beszurni a bongeszo, es nem jeleniti meg.. persze kihamoztam a cimet vegulis. Nagyon jol nez ki a neon, de lenne par kerdesem :)

1. Hogy van rogzitve (allandoan ott van?)

2. Vezetes kozben mennyire zavar, vagy csak "kiralykodasnal" hasznalod? :lol:

3. Az utemre villogast hogy oldottad meg ?

4. Labaddal nem rugsz bele ?

5. Muszerfalvilagitast, meg a konzolok vilagitasat nem csereled kekre? Sokat dobna a (mar igy is qrvajo) belson :D

Az elobbi lamer, aki nem jelentkezett be, en voltam.. :lol: Ha erre jar a moderator, rakja at ide a szoveget plz, azt meg torolje ki!

Link to comment
Megosztás:

Oksa sry a linkelési prblémáért...

Nejon:Sima csavarral van felrögzitve amit adtak hozzá szal éjjel nappal fenn van...vezetés közben egyáltalán nem zavar mert kormány általában takarja vlmennyire meg nem néz oda az ember! ütemre ugy villog hogy a kapcsoloján van ilyen gomb :) szal az érzékelön van egy mikrofon ami a hangokat veszi és ahhoz igazitja a villogást szal nem kell vele semmit dolgozni csak villogo állásba kapcsolni a kapcsolot....szal 3 állás van 1.off 2.villogó 3.állando fény...lábamat sem zavarja ...egyszer sem rugtam bele :lol: müszerfal vilim meg most dolgozom csak akad pár probléma...elsö a pénz :D most kerek 2 pénzem van és lehet hogy ezt most a klubbtagságira rakom félre....meg a forrasztgatós/ellenállásos dolgokhoz nem értek szal vagy lefestem ezzel az égő festékkel ami asszem 1200 körül mozog.... vagy pedig gyüjtögetek és megcsináltatom vlhol jo pénzért :lol: Amugy köszi : "(mar igy is qrvajo) belson " :lol:

thx Redline a link berakást...

Hali

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.