Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Uhu! És gátlókat is cserélsz, vagy csak rugó?

Mert nekem csak rugó, 35mm elől-hátul, de faintos.

Mondjuk októberben tervezem a lassan kihalóban lévő gyári gátlók cseréjét, és akkor már FK gátlót akarok. A 40 mm-es gátló jó a 35mm-es Vogtland rugókhoz szerintetek, vagy keressek 35mm-es gátlókat?

És ha már itt járunk, akkor miért van az, hogy gyári kátlóim vannak (még talán az eredeti, bár elől volt rúdfej csere), és eddig 5-en kérdezték, hogy a rugóval gátlót is cseréltem e , mert nagyon szépen egyben viszi a kocsit, mintha sport gátló lenne, és még ültetés előtt is sokan mondták, hogy keményebben rugózik a kocsi, mint az átlag astrák?

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Arra lennék kiváncsi hogy a lefalazott hátso ajtoknál hogy oldják meg a nyithatoságát (astra 4 illetve 5ajtosnál)?

Megoldják bovdennel belsönyitásra ( pl skoda felicia)

vagy egy kis motor és valami távvezérlés?

Köszi a válaszokat.

Hali

2 lehetőség van:

a.) körülnézel a nagyobb riasztógyártók oldalán, és vannak kompatibilis zárnyitó motorok. Ez olyan szempontból jó, hogy a riasztó távirányítójáról vezérelhető... (pl. RTK Security - Enforcer márkaker.)

b.) sima központi zár motort építesz be - ez talán valamivel olcsóbb, viszont barkácsolós meló. Alapesetben "vezetékes" gombnyomásra működik, viszont motor függő, hogy a zár visszahúzását automatikusan oldja meg, vagy oda be kell építeni még egy gombot... Ha megnézed a kocsikat, van 2 narancssárga Astra, az egyikben 1 gombbal, a másikban kettővel van megoldva. Szerintem Szemesen ott lesz mindkét kocsi...

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.