Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

Egyrészt az egyik céges autónk 1.9JTD és már nyúltam hozzá...nem kívánom senkinek.

Másrészt Roland barátomnak is C vecije van 1.9td-vel...ő már szívott vele 300EFt-os 75ezres szervízre...de vehetjük úgy is, hogy elvakult vagyok és előitéletes vagyok. :D

Mostmar mindegyik uj autoba nlehet hirtelen par szazezer forintos problema. nincs olyan auto ami nem megy tönkre sajnos. :lol:

Meg ki hogy hasznalja, meg hogy serlgeti benne a dolgokat. 50.000 olajcsere intervallum, tartsa be aki akarja.... es van aki betartja, aztan csodalkozas van.

Link to comment
Megosztás:

Mostmar mindegyik uj autoba nlehet hirtelen par szazezer forintos problema. nincs olyan auto ami nem megy tönkre sajnos. :D

Meg ki hogy hasznalja, meg hogy serlgeti benne a dolgokat. 50.000 olajcsere intervallum, tartsa be aki akarja.... es van aki betartja, aztan csodalkozas van.

Meg tankolják bele a legolcsóbb gázolajat, mikor nagyrészüknek a prémiumdiesel kellene :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg tankolják bele a legolcsóbb gázolajat, mikor nagyrészüknek a prémiumdiesel kellene :lol:

Konkrétan az összesnek.Hahó 2.2direct tulajok!Ti kénmentes benzint tankoltok?Csak mert azt igényel minden közvetlen befecskendezéses benzinmotor.V-power raccsing,Carrera100 és kispajtásaik................

Most lehet sikerült riadalmat keltenem :D

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan az összesnek.Hahó 2.2direct tulajok!Ti kénmentes benzint tankoltok?Csak mert azt igényel minden közvetlen befecskendezéses benzinmotor.V-power raccsing,Carrera100 és kispajtásaik................

Most lehet sikerült riadalmat keltenem :lol:

Mikor a Golfban megjelent az első direkt befecskendezéses benzin, és tesztelte vmelyik újság, ott írták, hogy csak prémium üzemanyagot szabadna beletankolni. Ezt azonban nem nagyon reklámozzák a gyárak.

Link to comment
Megosztás:

Mikor a Golfban megjelent az első direkt befecskendezéses benzin, és tesztelte vmelyik újság, ott írták, hogy csak prémium üzemanyagot szabadna beletankolni. Ezt azonban nem nagyon reklámozzák a gyárak.

Ha jól emlékszem egyedül az Alfa JTS nem igényeli a kénmentest.De az is csak azért,mert nincs részterheléses szegénykeverékes üzemmódja,mint a többinek.Mennyibe kerül most a vipóver? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

C Vectra 2008 GTS paripa:

Beütötte egy jeges, sárvédőről leesett hókupac a bal oldali első ködlámpát.

Nem tört össze, csak a tartó füleket törte le, és beküldte a lámpatesetet hátra.

Leszedném a lökhárítót, de nem tudom... :lol:

Van valakinek tapasztalata, hogy lehet leoperálni?

Köszi Laci

Paszolnam a kerdest!!!!

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan az összesnek.Hahó 2.2direct tulajok!Ti kénmentes benzint tankoltok?Csak mert azt igényel minden közvetlen befecskendezéses benzinmotor.V-power raccsing,Carrera100 és kispajtásaik................

Most lehet sikerült riadalmat keltenem <_<

Neked mindig sikerül riadalmat kelteni! biggrin.gif Egyébként én még nem próbáltam a prémium löttyöket, a Molnál szoktam tankolni, ott meg Evo Neo van, amit múltkor néztem, hogy 380 magyar forint!blink.gif Van valakinek ezzel az Evoval tapasztala? Megéri tankolni egyszer-kétszer vagy felejtős?!

Link to comment
Megosztás:

Neked mindig sikerül riadalmat kelteni! biggrin.gif Egyébként én még nem próbáltam a prémium löttyöket, a Molnál szoktam tankolni, ott meg Evo Neo van, amit múltkor néztem, hogy 380 magyar forint!blink.gif Van valakinek ezzel az Evoval tapasztala? Megéri tankolni egyszer-kétszer vagy felejtős?!

Inkább a Carrera100-ra szavaznék.A V-power már csak adalékolt 98-as,a Mol löttye meg ha olyan,mint a többi silány terméke,inkább hanyagolnám.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

C Vectra 2008 GTS paripa:

Beütötte egy jeges, sárvédőről leesett hókupac a bal oldali első ködlámpát.

Nem tört össze, csak a tartó füleket törte le, és beküldte a lámpatesetet hátra.

Leszedném a lökhárítót, de nem tudom... <_<

Van valakinek tapasztalata, hogy lehet leoperálni?

Köszi Laci

Szia!

Én már szedtem le lökhárítót mert nekem is ilyen problémák voltak miután egy baromarcú belement az elejébe a házunk előtt a parkolóba. Elsőre nem egyszerű de nem is olyan bonyolult csak szedni kell a csavarokat szépen sorba (alul-felül-kerékív) majd vissza. :D Nekem a ködlámpa+lámpa tartó fülei törtek le de javítható házilag és filléres tétel. Itt van 1-2 kép: kép1 , kép2 , kép3 , kép4 , kép5

van szívás vele de ha van rá időd és segítséged akkor megéri mert nagyon lehúzzák az embert egy ilyen javításért.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha tud valaki szép, megkímélt állapotú kevés km-es (max 80 ezer km) Vectra C-t 1.6 benzines vagy diesel motorral ~2,2 millió ft körül akkor légyszi írjon.

peter.sule@gmail.com

Vectra C-ből az összes 1.9 diesel részecskeszűrős igaz? A 120 Le-s változat megbízható belőle? Olvastam hogy kiiktatható a részecskeszűrő, ha ezt megoldom akkor úgy lelehet műszakiztatni vagy előtte mindenképp cserélni kell a szűrőt ha már amúgy is csereérett?

1.6-ost felejtsd el, min 1.8 de inkább 2.0-2.2

én egy 2.2GTS-el járok 10,5-et fogyaszt ennyit megeszik az 1.6-os is tapasztalataim szerint...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud abban segítséget nyújtani valaki, hogy a 2003 évjáratú 2.2benzines Vectra GTS gyári rugók csereszabatosak más Vectrával, illetve esetemben 1.8-as Signummal?

Köszi előre is!

Hali!Én ugyan abban a cipőben járok mint te,csak fordítva.Nekem 2.2 gts vectrám van sport futóművel és keménynek találom a rugózását a jó magyar utakhoz.Ezért sima futóművet szeretnék alá.(bár még nem döntöttem el biztosan a cseré)A márka szervízben meg tudtam hogy a sima 1.8 és 2.2 vectra-signum rugói egyformák (cikkszám alapján)tehát fordítva is igaz lehet hogy a gts sport rugók is egyformák.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.